Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

Brand new merülőforraló? ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) nofi


nofi
őstag

Nemhogy listázza, de már van egy értékelés is a telefonról :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#3) ghiottone válasza nofi (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Május 21.-én írta :C nagyon komoly :DD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4) batai15


batai15
félisten

Ebbe a rendszerbe mi a jó ?

(#5) Obyboy válasza nofi (#2) üzenetére


Obyboy
addikt

A specifikációkat pedig tévesen töltötték ki. " 3GB of LP-DDR3 RAM running at 1866MHz allows flawless multitasking of even the most demanding apps." eddigi infók alapján ez a helyes:4 GB LPDDR4 RAM

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#6) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Ez egy vicc. Ha okostelefont akarnak gyártani, akkor gyártsák is, ne csak meghívóval lehessen hozzájutni. Hatalmas flagship killer, a flagshipet úgy veszem meg hogy bemegyek a boltba és a kezembe adják, ennél meg kunyizhatok a neten valakitől meghívót.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Snap808-cal kérném..

Ez overkill...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Stauffenberg válasza batai15 (#4) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Megőrülnek érte az emberek. Sima marketing húzás, ami az exkluzivitás téves látszatát adja. Ezután is bárki megveheti aki akarja, korábban is gyerekjáték volt meghívót szerezni, inkább a készlethiány volt a gond.

Én is szereztem meghívót, ráadásul egyenesen a gyártótól. Kértem, pár óra múlva meg már kaptam. De végül nem vettem meg, ami a típushibák ismeretében talán nem is baj.

(#9) Obyboy válasza ghiottone (#3) üzenetére


Obyboy
addikt

Három lehetséges válasz van rá:
1. OP alkalmazott és tetszik neki amit gyártanak
2. Alfa teszter bamba volt és megjelenés előtt nyilatkozott a készülékről
3. Van egy deloren-ja előre utazott az időben és vett magának egy OP2-t majd ezt közhírré tette

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#10) kcsa válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


kcsa
veterán

Részben marketing.

Részben pedig kalkulálhatóvá teszi a gyártást, minimalizálja a raktárra gyártás kockázatát.

(#11) Entryy


Entryy
aktív tag

"...csalódtak a késések és a gyártó ködös válaszai miatt..."

Bár a Saygus "csak ennyire" lenne megbízhatatlan

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#12) hito válasza gyurkikrisz (#6) üzenetére


hito
nagyúr

Jaja, bemehetsz és megveheted...minimum 2x annyiért. Szerintem egy kis kellemetlenséget el tudnak viselni sokan cserébe ezért a diszkont árért.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13) batai15 válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


batai15
félisten

Még jó hogy céltudatos vásárló vagyok és nem ez alapján döntök

(#14) Stauffenberg válasza kcsa (#10) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az már régen rossz, ha valaki ezzel akar gyártási volument méretezni. Pont olyan, mint amikor beadtad az igényed egy új Wartburgra és ha szerencsés voltál 5 év múlva értesítettek, hogy mehetsz érte. Egy okostelefon esetében sem szerencsés túl sokáig váratni az érdeklődőt, mert még a végén máshol köt ki.

Szóval én kitartok amellett, hogy ennek pusztán marketing szerepe van. Most pedig jóval nagyobb raktárkészlettel készülnek, tehát nem a kiosztott meghívók, hanem előzetes becslések alapján méreteztek, ahogy általában szokás.

(#15) kcsa válasza Stauffenberg (#14) üzenetére


kcsa
veterán

Második típusnál már lehet, de elsőnél ez biztosan a pakliban volt - senki nem tudta sikeres lesz-e a típus, mikor fullad ki a megrendelések nagy száma, így nem volt értelme sokat gyártani.

(#16) vicze válasza Obyboy (#9) üzenetére


vicze
félisten

A negyedik és valós lehetőséget kihagytad, hogy kamuból beírt valamit....
Ahogy az oldalakon is kamu adatok vannak fenn. Már az is biztos hogy 13MP marad a kamera szóval már csak ebből látszik, hogy csak random beirkált adatok végső soron.

(#17) Stauffenberg válasza kcsa (#15) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De ne keverjük össze az okot az okozattal. A gyártási volumen alulméretezése a meghívós rendszertől független volt. Ez egyszerűen nem megfelelő mérési módszer, aki felmutatja a meghívóját és telefont akar venni, de nem tudod kiszolgálni, azon már nem mérsz az égvilágon semmit, azzal már nem tervezel kapacitást, mert eleve csúszásba kerülsz.

Szóval maradjunk abban, hogy a kapacitásméretezés még mindig konvencionális piacfelmérés alapján történik. Az első OnePlus telefonnál rosszul becsültek, talán akkora média visszhangra sem számítottak, mint amit kaptak.

(#18) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Láttam állítólagos teszt fotókat. Simán hozta a g4, s6 szintet Azokkal volt összehasonlítva. Hát nem tudom mi az igazság, de nemsokára kiderül.

(#19) ncc1701 válasza batai15 (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

Semmi. Nem tudnak eleget gyártani, ezért ez a meghívásos lófaszság.

(#20) benjonino válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


benjonino
tag

Mik a típushibák?

A Oneplus.net oldalon még lehet kapni a One-t. Erősen gondolkodom egynek a beszerzésén.

[ Szerkesztve ]

(#21) batai15 válasza benjonino (#20) üzenetére


batai15
félisten

Kijelző sárgulás ,ghost touch így ami hirtelen eszembe jut

(#22) berek21 válasza batai15 (#21) üzenetére


berek21
senior tag

Nekem van ilyen telefonom. Se sárgulás, se érintő hiba. Lehet hogy hamis?

LG Velvet eladó!

(#23) kcsa válasza berek21 (#22) üzenetére


kcsa
veterán

Enyémen se volt nyugi. Azt kell elfogadni hogy aki a fórumon van, jó eséllyel hibával jön, persze hogy soknak tűnik a hibák száma :)

(#24) borsodika válasza ctvagyok (#18) üzenetére


borsodika
őstag

Csak az árazásában ne ezt a szintet üsse meg :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#25) Obyboy válasza batai15 (#21) üzenetére


Obyboy
addikt

Kijelző sárgulás nem mindenkinél fordul elő, aki tapasztalja annak is idővel elmúlik.
Ghost tuch szoftveres hiba volt (ezt sem tapasztalta mindenki) de a legutolsó OTA frissítés megoldotta.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#26) batai15 válasza berek21 (#22) üzenetére


batai15
félisten

Haha vicces lenne ha ez a ráta 100% lenne. Ettől függetlenül létezik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#27) #06658560 válasza hito (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Valahogy nem láttam azt a dupla árat, mikor összevetettem őket.

(#28) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez is annyira jó lesz, hogy külön privilégium? :DD

(#29) hito válasza #06658560 (#27) üzenetére


hito
nagyúr

Ne csúsztass azzal, hogy több, mint fél éve piacon lévő készülék mostani árát méred egy most megjelent kezdőárához. Megjelenéskori hivatalos árat vess össze, megjelenéskorival! És lehetőleg itthoni árat. Szerintem itthon majd be lehet szerezni indulóban 120-ért, amikor egy Note 4 Edge meg volt indulóban 250-300.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30) ctvagyok válasza hito (#29) üzenetére


ctvagyok
őstag

Te is csúsztatsz egy kicsit. A Note 4 egy pöppet komolyabb hardware-rel jött ki, mint az s801, az edge meg egy külön eset. Inkább az S5 höz vagy még inkább a G3 -hoz kellene hasonlítani. A g3 meg sosem volt 200k azt hiszem. Még ha kevesebb "Rambo" is van benne.

Ja értem. Én a onepusoneról beszélek. Ott nem volt kétszeres szorzó. Bocsánat.

Még ha 120k is lesz újonnan akkor sem jön ki a dupla ár a g4-hez képest. Még az s6 hoz képest is éppen hogy. De a oneplusz ára nem fog gyorsan esni, mert nincs hova. A többi csúcsmodellnek volt lehetősége erre. Szóval hülyeség kezdőárakat hasonlítani. Kitt érdekel, mit volt fél éve, ha most veszek telefont...

[ Szerkesztve ]

(#31) hito válasza ctvagyok (#30) üzenetére


hito
nagyúr

Őőő, valami mellett nagyon elmentél. Hol lesz a O+2-ban 801? Vagy nem értem, az első szériára gondoltál? Egyébként gondolod olyan komoly különbség van a 801 és a 805 között? Ugyanis a Note 4 egyik változata pont, hogy Snapdragon 805-tel van szerelve. :U

Legyünk egyértelműbbek: G4-hez ha hasonlítom, akkor arra mit mondasz? Ugyanis G4 induló 200-210 volt. És akkor a One+2 még erősebb is. Most mondd, hogy csúsztatok!

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#32) #06658560 válasza hito (#29) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem csúsztatok, ott nézem, és egy piacon vetem össze az árakat, friss megjelenésekkel. A dupla nem volt igaz akkor sem, azóta sem. Ha finoman akarnék fogalmazni azt mondanám, csúsztatsz, ha nyersen, azt mondanám hazudsz. O+O 1 esetén.

[ Szerkesztve ]

(#33) hito válasza #06658560 (#32) üzenetére


hito
nagyúr

"hazudsz."

Szerintem próbáljunk meg visszakanyarodni a tiszteletteljes(ebb) hangnemhez. A csúsztatás nálam nagyon messze van a hazugságtól, ha esetleg azon rágtál be. Nagyon messze. A hazugság szándékos és rosszindulatú, a csúsztatás nézetbeli különbségből adodó, pártoskodó vélemény.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mint minden friss termék esetén, azért célszerű nem elkapkodni a vásárlást, és megvárni a tapasztalatokat a készülékkel kapcsolatosan, valószínűleg ez a készülék is csak a 2-3. gyártás után vetkőzi le gyermekbetegségeit, tehát 1-2 hónapnak azért el kell telnie.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#35) gyurkikrisz válasza hito (#29) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

egy telefont a mostani árán, vagy a megjelenés kori árán veszel meg?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#36) hito válasza gyurkikrisz (#35) üzenetére


hito
nagyúr

Ajaj, értem! Akkor milyen kiegyenlített lesz a küzdelem. Várj, összehasonlítok egy 30évvel ezelőtti Porsche-t, egy ma megjelenő Lamborghini árával és gyorsan levonom a végérvényes és messzemenő következtetéseket. A példa végletes és sarkított, nem kell belekapaszkodni, mint utolsó szalmaszálba :P

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37) gyurkikrisz válasza hito (#36) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

van itt egy egesz kazal, azt pl honnan tudod, hogy az aranak duplaja lesz egy mai flagship? vannak elozetes, meg nem halott infoid az arrol?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#38) hito válasza gyurkikrisz (#37) üzenetére


hito
nagyúr

Mármint a 1+2 áráról?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#39) gyurkikrisz válasza hito (#38) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

pontosan

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#40) hito válasza gyurkikrisz (#39) üzenetére


hito
nagyúr

Volt mar hir, hogy 400$ lesz. Aztan hogy ebbol mi valosul meg...

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#41) ctvagyok válasza hito (#40) üzenetére


ctvagyok
őstag

Azt mondták, hogy olcsóbb lesz, mint 450 dollár. Legalábbis én erről tudok.

(#42) gyurkikrisz válasza hito (#40) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

400$+áfa az lazán 150, annak a duplájából meg simán kijön bármely flagship.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#43) ctvagyok válasza gyurkikrisz (#42) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ha EU warehouse -ból jön akkor nincs áfa. De attól még igaz.

[ Szerkesztve ]

(#44) gyurkikrisz válasza ctvagyok (#43) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

de az afa-t akkor is megfizeted valamilyen modon, igy vagy ugy dragabb lesz valamennyivel.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#45) boncser


boncser
aktív tag

A telefon legnagyobb újítását itt meg sem említik, erről a bizalmas infóról csak az origo tud :DDD :
"Maga a OnePlus Two nyolc processzormagot kap, melyek mérete a rájuk bízott feladat függvényében változik. "
[link]

Táguló és zsugorodó processzormagok...ez kell a népnek :C

(#46) Beri78 válasza ctvagyok (#41) üzenetére


Beri78
őstag

449$ :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#47) Obyboy válasza boncser (#45) üzenetére


Obyboy
addikt

Ehhez a cikkhez én sem adtam volna a nevemet... :DDD Ez történik ha az írónak olyan témát dobnak amiről fogalma sincs.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#48) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

HTC One X-Nexus4-Oneplus One az utam.Marad is egy ideig még(lassan másfél éve megvan) mert nem találtam lényegesen jobb készüléket.Semmilyen hibát nem tapasztaltam.A OPO a legjobb ár/értékben még mindig.Aki nem fogta még a kezében az ne fikázza!

(#49) csongi


csongi
veterán

Tenyleg ekkora az isten.....? Bemondasra megvesznek valamit? Nem is ertem. Ennyi erovel a Beex telefonjait is megvehetnek, csak elo kellene marketingelni oszt jonapot.

boncse: Remeljuk a telefon mereteit nem tagulja tul.

[ Szerkesztve ]

(#50) .:Ádám:. válasza Beri78 (#46) üzenetére


.:Ádám:.
tag

449.99 $ pontosabban :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.