Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Vladi


Vladi
nagyúr

Nokéremszépen... Ezt is megéltük? Azért a közösségen belül ne menjen már a flém. Ubuntu csinál dolgokat, igen, de tesz is le az asztalra. :U

(#9) The Bachelor:

Ez azért árnyaltabb dolog ennél. Sok az önkéntes munka - kernel esetében is 25% - s sok a céges hozzájárulás is. A lényeg, hogy közösségi a fejlesztés, és a közösségbe beleférnek hobbisták, meg cégek is.

(#10) bambano:

1. S? Engedett neki a debian? Nem. Akkor hol itt a probléma?
Az meg egyébként egy jó kezdeményezés, hogy együttműködjön a debian és az ubuntu. Mert az egész foss így épül fel és így jutott el erre a szintre ahol van. Nem találták meg eddig a közös hangot. Majd meglesz.
2. Ez azárt nem általános. Én egy esetről hallottam. De azért érdemes lenne megismerni annak a magyarázatát csomagkészítői oldalról, hogy mi ennek a magyarázata. Utána kellene járni. Én azt is el tudom képzelni, hogy egyébként van egyszerű magyarázata, a sec bugfixet meg backportolták. Egyébként meg nem sunyiban fű alatt ment a dolog, hanem nyilvánosan.

(#19) sh4d0w:

"Nono. Red Hat és Suse csak és kizárólag a kereskedelmi disztribúciók fejlesztésével foglalkoznak"
Meg e mellett tonnaszámra nyomják a szabad kódot a fossba. Azt azért ne felejtsük el.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.