Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) floatr válasza bambano (#10) üzenetére


floatr
veterán

Ahhoz képest h eredetileg a debian-éknak akarták megmutatni h egy kis népszerűség nem árt, szerintem egészen korrekt dolog, hogy meg próbálta győzni őket a saját elképzeléséről. Sérült valami? Megtörtek a debian táborában? Kényszerítettek valakit valamire? A KDE-fejlesztőkkel sikerült megállapodnia, és ahogy látom az Xorg-osokkal is (a gnome-ról nem tudom). A Fedora és úgy látszik a Suse projektmanagementje is a féléves fejlesztési ciklust választotta, bár gondolom senki nem fogta a kalasnyikovot a szájukba. Nyilván találtak benne rációt, ha mást nem is, akkor a marketinget. Tudom: a debiannak nem kell a reklám

A verzióprobléma meg egy belső hekkelési hiba. Eddig nekem problémám nem volt vele, jó átb.tak vele. Nyilván van olyan, akinek ez esetenként problémát okoz, de gyanítom, hogy ez a júzerek kisebbik része. Aki nagyon akar, az találhat nagyobb kivetnivalót a redhatnél, vagy a novellnél is.

Emellett viszont én úgy látom, hogy rendkívül sokkal járult hozzá a linux képének pozitívabb megítéléséhez, vagy egyáltalán ahhoz, hogy egyre többen -- állami körökben is -- használható alternatívaként tartják számon. Ezen a téren szvsz többet ért el, mint bárki más.

(Amúgy GKH inkább agyagedény, mint Shuttleworth)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.