Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

na, most már hogy ennyit reszelik a dolgot, lassan jöhetne a standard PCIe videokártya is.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) Dr. Romano válasza fatpingvin (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mindeközben meg HD630-on a legújabb driverrel még mindig elmegy a HDMI hang bizonyos játékokban ha nem a natív felbontásra vannak állítva.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) b. válasza fatpingvin (#1) üzenetére


b.
félisten

:K
Nagyon kíváncsian várom már, de félő azért hogy az első vásárlók( köztük én is) azért kísérleti alanyok leszünk és tesztüzemben fogunk szívni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) fatpingvin válasza b. (#3) üzenetére


fatpingvin
őstag

ó ha nem megfizethetetlen áron lesznek nekem jöhet :D a Linuxos driver stackjeik nagyon jók szoktak lenni... én meg amúgy is szeretek veszélyesen élni (az asztalimon Debian Testing van, ezen csinálom a mindennapi dolgokat is, közben néha izgalmasabbá teszi az életet némi bogárvadászat de legalább van miről reportokat írni)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) b. válasza fatpingvin (#4) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.