Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) nemlehet


nemlehet
őstag

Kicsinyes és nevetséges amit a nő művel. Mondjuk én csak azt nem értem, hogy ennyi idő alatt nem volt senki aki nem jogi úton lépett volna?

Velencén tudok egy esetről, ahol a szomszéd meg akarta venni a telket, hogy kicsit kibővítse a saját birtokát de a nyaraló tulaja nem akarta eladni. Erre a szomszéd teljesen rászállt, rendszeresen kihívogatta a rendőröket, többször feltörte a házat, rongált, elvágta az áramot, persze ezt olyankor amikor a nyaraló tulaja tudta, hogy nem lesz ott. Mivel semmi tanú nem volt és egész figyelmes volt az öreg a rendőrség széttette a kezét. Majd egy este éjszaka megjelentek az öregnél páran maszkban kést szegezve a torkának, hogy ezt nagyon gyorsan hagyja abba, mert lehet visszajönnek. Egy két napig még ment a feljelentés és a fenyegetőzés, de mivel ebben az esetben sem lehetett semmit bizonyítani a rendőrség kb 1 hét alatt lezárta az ügyet. Az öreg aztán valahogy már nem is akart annyira vásárolni.

De pl falun mondjuk borsodban simán rágyújtanák a házat a szomszédra. 1-2 molotov koktél és soha nem fog kiderülni ki dobta.

De amúgy a cikkből számomra az derül ki, hogy az egész helyzet azért állhat fent mert a hatóság és az önkormányzat szarik az egészre. Nem hiszem el, hogy ezt jogilag büntetlenül meg lehet tenni. Lakóövezetben teljesen más a szabályozás, ráadásul szerintem itt simán valami jogcím nélküli tartalomszolgáltatásos dologgal is meg lehetne fogni a nőt... Ha ti kimentek grillezni és kihangosítod a kocsi rádiót már ott elkaphatnak ezért nem hiszem el, hogy ebben az esetben ez ne állt volna fent. Másrészt ki van emelve, hogy ilyen, olyan amolyan hangszigetelést rakattak fel. Ebből a pénzből nem lehetett volna egy falka ügyvédet felfogadni? Elhiszem, hogy a nőnek jó jogi háttere volt, de azért egy egész utcányi embernek csak több pénze van....

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.