Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .Szaki.


.Szaki.
addikt

A Huawei valahogy nagyon rá tud érezni a színekre.

(#2) szami777


szami777
addikt

A honor 8 is nagyon ütött kékben, itt is jó lesz.
Személy szerint én már unom ezt a fekete-ezüst-fehér "szentháromságot", kell egy kis vérfrissítés.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Csak kapna már xenont is a LED vaku mellé.

#1: egész pontosan pszichológusok, és marketingesek

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) .Szaki. válasza szami777 (#2) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem sem ártanak ha vannak színes variációk. A Samsung tudott még rohadtul szép színeket kikeverni, a Galaxy S6 edge-nek volt egy zöld színű variánsa, az gyönyörű volt, nem is értem miért nem vitték tovább, lehet mégsem volt erre a színre akkora igény, illetve szegény Note7-nek egy világos kék, ami még férfi szemmel is vállalható lett volna.

moleculez

Igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) -Ben- válasza .Szaki. (#4) üzenetére


-Ben-
veterán

+1 A samu note 7-es kékje tetszett nekem is... :K De a Honor 8 is brutális.

(#6) Balzak83 válasza moleculez (#3) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én nem éreztem eddig hiányát, ritkán kapcsolja automatán. Egy OIS sokkal nagyobb előrelépés lenne.

(#7) moleculez válasza Balzak83 (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Nem is az, hogy hiánya, mert nekem sem hiányzik, ugyanakkor használod amikor a Ledet, csak szebb, természetesebb az eredmény. Akár nappal is bevethető egy portré esetén, hogy ki legyen emelve az alany. Amúgy OIS + Xenon + RAW (ami már van), és máris fotós telónak lehet nevezni. (Marketing értékéről ne is beszéljünk, egy kezemen megszámolom hány teloban van ez meg egyben)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A zöldre lennék kíváncsi, mennyire találják el az árnyalatot.

(#9) szami777 válasza .Szaki. (#4) üzenetére


szami777
addikt

Egyszerűen csak nem fogyott úgy, mint a többi bevált szín.
Különlegességnek meghagyják a gyártók, amit én sajnálok, mert több flagship-et is megnéznék valami extrémebb színben.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#10) .Szaki. válasza szami777 (#9) üzenetére


.Szaki.
addikt

Egyetértek. :K

(#11) RaveForce


RaveForce
veterán

Teljesen off: ez a sencsen ez a regebben shenzhen-kent hivatkozott varos magyarositott neve?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) #06658560 válasza RaveForce (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem. Sencsen a régebben Sencsenként hivatkozott, angol átírás serinti Shenzen Magyar nyelvi szabályok szerint írandó neve.

(#13) RaveForce válasza #06658560 (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

Serinti? Ez szinten kinai? :D köszi az infot :) bar tisztan emlekszek hogy regebben shenzenkent olvastam itt rola.. :F ahh meg is van, megnyugodtam hogy nem haluztam :))
https://m.mobilarena.hu/hir/latogatas_a_huawei_kozpontjaban.html

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) #06658560 válasza RaveForce (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Vacakoló nettel megesik, hogy kimarad.
A Sencsen a régi és helyes. A magyar átírási szabály régebb óta él, mint a kínai angolra. Csak mindenki az angolt kezdte teljesen helytelenül használni.

(#15) Dr. 444Hertz válasza -Ben- (#5) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A H8 kékben nekem is tetszik.
Nagyon erősen gondolkodom egy olyanban.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#16) Balzak83 válasza Dr. 444Hertz (#15) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nagyon szép, kétségtelen. Csak ne kéne tokban elrejteni azért mert sérülékeny. Én ezzel beszéltem le róla magamat.

(#17) Dr. 444Hertz válasza Balzak83 (#16) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én vagy a zsebemben, vagy az ágyamon tartom a telóimat, így nálam ez a probléma nincs jelen :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#18) Balzak83 válasza Dr. 444Hertz (#17) üzenetére


Balzak83
senior tag

Hát kb. én is. De feleségemnek szoktam odaadni vezetés közben, ő már ejtette el kiszállás közben. És annak sírás volt a vége (én sírtam a telefon miatt, és nem ő miattam :) )

[ Szerkesztve ]

(#19) Dr. 444Hertz válasza Balzak83 (#18) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#20) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ha az ár marad, akkor megint egy nagyon jó készüléket üdvözölhetünk! :)

Finn the human

(#21) Dr. 444Hertz válasza Matada2.3 (#20) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

De a pletykák szerint nagyon úgy tűnik, hogy az árazásban is versenyezni akarnak a Samuval és az Almával.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#22) szami777 válasza Matada2.3 (#20) üzenetére


szami777
addikt

Nem fog, viszont még így is a konkurencia alá lesz belőve az ár, meg hamarabb is csökken egy samu/iphone flagshiphez képest.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23) Dr. 444Hertz válasza szami777 (#22) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Egyébként amíg megtartják a Honor szériát olcsóbb alternatívának, tényleg nem akkora gond ez.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#24) szami777 válasza Dr. 444Hertz (#23) üzenetére


szami777
addikt

Nem, főleg, hogy a Honor is eléggé patent telefonokat ad ki folyamatosan.

De ha változás lesz, a Huawei akkor is versenyképes lenne, mert bár évről-évre dárgulnak a telefonjai, még mindig bőven ár/érték bajnokok.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#25) Matada2.3 válasza Dr. 444Hertz (#21) üzenetére


Matada2.3
veterán

Azok szerint nem 160 körül lesz belőve a kezdő 4GB-os modell? Mintha ezt láttam volna, és úgy még bőven jobb árban van mint a többi.

Finn the human

(#26) szami777 válasza Matada2.3 (#25) üzenetére


szami777
addikt

"Kínában várhatóan 3488 jüan, azaz 146 000 forint lesz a legkevesebb pénz, amiért P10-et, egész pontosan 4/32 gigabájtos variánst lehet venni." Mobilarena

Nem hiszem, hogy ez itthon megállna 160 alatt :(

Tippre valahol 180 és 200 között lesz, de inkább a 200-hoz lesz közel.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#27) Matada2.3 válasza szami777 (#26) üzenetére


Matada2.3
veterán

Így már eléggé elvesztette a varázsát.. :(

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.