Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) judas13


judas13
addikt

900.000 alkalmazásból már lehetne csemegézni ezt azt.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2) Bossyy válasza judas13 (#1) üzenetére


Bossyy
tag

Lehet, hogy abból 5 ezer zseblámpa alkalmazás, 10 ezer akku ellenőrző, 50 ezer naptár, 20 ezer szótár és így tovább....
Amíg nincs a telefonon Gmail és mondjuk Maps valamint Face és Youtube, addig esélye sincs semmire.
Amúgy azt hiszem, akkor tudjuk majd meg, hogy mi a teljes igazság ebben az ügyben, amikor kiderül minden a Kennedy gyilkosságról, vagy a az 51-es körzetről....

[ Szerkesztve ]

(#3) hotkar válasza Bossyy (#2) üzenetére


hotkar
aktív tag

Az még nem lenne baj, ennyi hülyeség a Google Play-en is van. Nagyobb baj szerintem, hogy az alkalmazások nagy része ékes kínai nyelven próbálkozik - többnyire sikertelenül :U
A világító rózsaszín, kék, sárga és zöld színvilág csak hab a tortán.

(#4) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Kenhetik a hajukra ha chipet sem 'kapnak'

(#5) Narancskoma


Narancskoma
tag

A Huawei próbálja nagyon úgy kihozni a dolgot, mintha erre már ezer éve készülnének. Kicsit vicces ez a kommunikáció részükről, olyan mint a filmekben amikor kirúgják az embert, meg minden szar történik vele, és mégis azt reagálja hogy "ennél jobb nem is történhetett volna velem"...
A francokat nem. Ha nem lesz normális android rajta, a jól megszokott appokkal, amit egész európa és usa használ, akkor nem fogják venni, és pont. Ők is tudják, és mi is tudjuk ha ezt nem rendezik a google-el, akkor ezeket a piacokat bizony el fogják veszíteni.

(#6) #88470784 válasza szabi__memo (#4) üzenetére


#88470784
törölt tag

(#7) judas13 válasza Bossyy (#2) üzenetére


judas13
addikt

A nagy megmondó emberek itt már eleve tudják mi fog történni - sokan tán előre is látták az egészet. Tudtak róla már trámp előtt jóval.
Én azért alszom még rá párat.
De bárhogyis nézzük Helyzet az van annyi szent nem kicsit nagyon:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#8) Graphics válasza #88470784 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szintén USA-beli fejlesztés. Hiába nyílt... De ez is problémás, és évekig tartana kifejleszteni egy megfelelő SoC-ot.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Graphics válasza Bossyy (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor javaslom előbb tedd fel az aptoide-t, és nézd meg mi a kínálat. :)

Szinte minden app szerepel benne, ami a Play Áruházban, amiket említettél is letölthetőek.

Én megtettem, ezért láttam is... Előbb megnézzük, utána megmondjuk. Nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) kbyte1024


kbyte1024
addikt

ez már vergődés,de nincs más váléasztásuk.Valamit lépniük kell.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na mielött belejönnének a megmondó emberek megnéztem ezt az Aptoide-t. Lejön apk-ban egy áruház és telepítés után szinte minden benne van, ami a playen. Sőt azt is tudja mi van telepítve a telefonra, a frissítési lehetőséget fel is ajánlja(ugyan úgy, mint a play áruház), csak mondjuk a facebook meg a messenger frissebb volt fent, mint magában a play áruházban.....az arm lehet esetleg kérdés, de még csak 4 nap telt el a bejelentés óta....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"hanem a liberális, szabályokon alapuló rendszer ellen is."

Itt azért felvísít az ember amikor a fél világ be van tiltva Kínában.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#13) #88470784 válasza Graphics (#8) üzenetére


#88470784
törölt tag

Az lehet de szabadon liszencelhető, és nem tartalmaz Usa szabadalmat.

(#14) Bossyy válasza Graphics (#9) üzenetére


Bossyy
tag

Fölösleges a nagy arc.... Attól ha letöltöd onnan mondjuk a Gmail-t és most működik, korántsem jelenti azt, hogy 89 nap múlva is fog. Pl. IMEI szám alapján simán megtagadhatja a szerver a telefontól a hozzáférést mondjuk a leveleidhez és onnantól mindenki csak nézegetheti a Gmail ikont bármely Huawei telefon képernyőjén. És ugyanez van az összes többi általam írt programmal is. Nem az a fontos, honnan töltöd le, hanem az, hogy a kiszolgáló szerver szóba áll-e a telefonnal. És jelen állás szerint nem fog, mert nem fog felengedni Huawei/Honor telefonokat a szolgáltatásba.
Az más kérdés, hogy szerintem meg fognak valahogy állapodni, akár úgy, hogy mindig megtoldják majd a 90 napot újabb 90 nappal.

[ Szerkesztve ]

(#15) Graphics válasza #88470784 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor viszont ez pozitívum. :)

@Bossy: Értem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) szabi__memo válasza #88470784 (#13) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De cserében nem versenyképes az arm procikkal. Android van rá?

(#17) Quqesz válasza Bossyy (#14) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Erre még mindég a böngészőbeli megoldás a válasz, és ott is van értesítés lehetőség(pl opera mini)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#18) Somatom válasza Dare2Live (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben teljesen igazad van. De, miben jobb az a rendszer, ami demokráciának nevezi magát, de bizonyítékok nélkül ítélkezik, szankcionál?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) Bossyy


Bossyy
tag

Én is úgy gondolom, hogy mindenre lehet megoldást találni, ráadásul a kínaiak nem szívbajosak, ha okoskodni kell, csak kérdés, hogy egy átlag vásárló akar-e alternatívákkal vacakolni, böngészőben buherálni, ha a polcon a Huawei mellett ott van egy másik gyártó terméke is, amivel nincs ilyen szívás?

(#20) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

"A Huawei legfőbb kifogása az, hogy az Egyesült Államok nem publikált bizonyítékokat, amelyek alátámasztanák, hogy a sencseniek eszközei az USA számára biztonsági kockázatot jelentenek... "

Ennyi! És ezzel senkinek sincs baja. Mindenki csak lapít. Ennyi erővel holnap a Samsung-ra is rásüthetik (ahogy volt is már ilyen hír), hogy a TV-jük hallgatózik, és küldi haza az infót. Ugyanez az autóknál. Komolytalan az egész. Mégis mivel az USA csinálja, mindenki komoly arcot vág hozzá.

Az alternatív rendszerrel és/vagy áruházzal nekem az a bajom, hogy akkor a megvásárolt app-jaim mennek a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#21) Graphics válasza szabi__memo (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt, hogy versenyképes-e nem lehet megítélni, hogyha eddig nem is készült ilyen... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) szabi__memo válasza Graphics (#21) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tehát akkor tudjuk, hogy nem

(#23) laci_csk


laci_csk
senior tag

azert a "lopott" tehnologiaval csak "olcsobbak" voltak a huvely telefonok mint most, ha bele kell majd tenni keves penzt a fejlesztesekbe, most mennyibe kerulnek majd?

Xperia XZ3

(#24) Graphics válasza szabi__memo (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, nem tudjuk. Legalábbis neked sincs rá bizonyítékod, mint ahogy nekem sem... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) szabi__memo válasza Graphics (#24) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De van, egy darab sincs kint
- mert ha az lenne akkor kint lenne
- ha nincs legyarta draga lesz legyartani, tesztelni, fejleszteni
- evekbe kerul
Ergo versenykeptelen. Majd lehet versenykepes. Evek mulva. Talan

(#26) Graphics válasza szabi__memo (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem vitatkozok nálam magasabb tudású emberekkel :) Legyőznek a rutinnal.. Úgy van,ahogy mondod :)

@szabi__memo: Még fejlesztés alatt álló technológiáról én nem nyilatkozok, amíg nincs kint... Te lehúztad a WC-n , az nem az én dolgom :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) szabi__memo válasza Graphics (#26) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Melyik része nem igaz annak amit írtam? Naugye

(#28) Gibo válasza Bossyy (#14) üzenetére


Gibo
senior tag

viszont szerintem imap-al vagy pop3al simán menni fog, kliens meg van böven...Google Maps helyett is lehet böven elég jól müködö alkalmazást keríteni. èn pl a Here Maps-ot preferálom.
A chip lesz az igazi kérdés...

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#29) HXY


HXY
addikt

Most nem értem, hogy miért ilyen nagy szám a kémkedés?
Mindig is volt, mindig is lesz.

Az állami szektor használjon saját vagy saját érdekeltségi körébe tartozó ország által készített hw-t és sw-t. Ennyi a megoldás.

A Huawie-t meg őszintén mondom, hogy sajnálom, akár kémkedett, akár nem. Én még az ezredforduló után ismertem és szerettem meg őket, amikor nálunk még csak a modemjeik voltak ismertek. Azóta is ők gyártják a legjobb mobilmodemeket.
Szerintem 1-2 év múlva már a "noname" kínai márka a Samsung-gal megegyező presztízzsel bírt volna mobil berkekben. És biztos vagyok benne, hogy jöttek volna a további elektronikai eszközök is.

Szerintem csak ki akarnak tolni a kínaiakkal.
Bár az tény, hogy az egész világ veszélyesen, már-már túlságosan függ a termékeiktől, hiszen szinte mindent ott gyártanak. Ha valami történne, akkor az egyik napról a másikra hatalmas termékhiány lenne.

[ Szerkesztve ]

(#30) rdt89 válasza Quqesz (#17) üzenetére


rdt89
addikt

Egyetértek, ha nincs app elérhető minden böngészőből, cserébe kevesebb szemét "terheli" a telefont. Én eddig se nagyon használtam ezeket az app-okat, jobban szeretem az asztali megjelenítésű oldalakon a navigálást. Azt pedig nem hiszem, hogy IMEI alapján ezeknek a honlapoknak az elérését is blokkolnák a Huawei készülékekről. De valamelyik fórumon olvastam, egy hozzászólótól, hogy így a Huawei telefonok elérhetőbb áron lesznek, és fognak rá az xda-s srácok bőven biztosítani rendszereket, amiben minden lesz.

(#31) #88470784


#88470784
törölt tag

Bocsánst lemaradtam vmiről?
Hol.írták higy huawei telefonról nem lehet használni a gmailt.
Azt irták gaaps nem telepithető rá előre mint szoftvercsomagot.

(#32) FіkuszKukіsz válasza HXY (#29) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem csak a kémkedéssel van gond, hanem gondolj bele egy "ellenséges ország" államilag támogatott cége épít ki egy olyan informatikai hálózatot, amelyet az IoT eszközökön kívül majd használni fognak az egészségügyi eszközök, önvezető autók stb. Nagyon kockázatos. Egy konfliktus esetén a kínaiak pillanatok alatt katasztrófát tudnának előidézni a célországban.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#33) xZer0kidx válasza laci_csk (#23) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Én elhiszem, hogy lopnak/tak, de tény, hogy elég sokat költenek kutatás-fejlesztésre is. Konkrétan a 4.-ek az innovációra legtöbbet költők között, ha lehet ennek hinni... [link]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#34) forgonati


forgonati
őstag

A kutya nem fogja itt venni a cuccaikat, legyenek azok bármiféle alternatív rendszerek. Ez szerintem nem kérdés. Ha a Google tényleg tiltani fogja a működést mondjuk IMEI alapján, akkor 10-ből 9 emeber simán vesz mástól telefont, ennyi. Persze böngészőben futtatás, IMAP meg POP3, stb... Macerás, és az ember arra törekszik alapvetően hogy egyszerűbb legyen az élete, ne komplikáltabb. Biztosan majd az átlag jóskapista fog ilyesmikkel szarozni... Fingja nincs róla mi az a sideload, root meg hasonlók. Ha azt látja hogy a Huawei telefonján errort dob a gmail meg a maps, megy és vesz Samsungot oszt kész.
Sajnálom a Huaweit, remélem hogy megoldódik a dolog. Mondjuk nem mintha akarnék tőlük telefont a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#35) #88470784 válasza forgonati (#34) üzenetére


#88470784
törölt tag

Teljesen igazad van itt biztos nem, csak indiában kiában, ázsiában. Az ugye megvan hogy eddig sem az itteni piacokból lettek ekkorák.
Valaki magyarázza már el hogy nem amerika és europa a világ közepe.

(#36) Quqesz válasza xZer0kidx (#33) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pont ez jutott nekem is eszembe, hogy láttam ilyen cikket. Sokat költött a cég fejlesztésre. Ha emlékszünk még Bogék kint voltak a gyárban és ők is jelezték komolyan foglalkoznak a fejlesztésekkel.

forgonati
Nemrég jöttem ki a voda üzletéből és Jóskapista az olcsó telefont veszi, márka meg qvára nem érdekli. Pont egy huawei p smart telefont vettek elöttem, és nem 10 fogú volt az egyén. Kérdeztem a csajt, mi a szitu, ők nem vettek észre kereslet csökkenést. Tudod miért? Mert a vásárlók 80 százaléka csak telefont vesz és nem samsung vagy huawei telefont.(remélem érthető). Amúgy huaweies volt az eladó is, szerintük is lesz megoldás, nincs pánik.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37) FіkuszKukіsz válasza Quqesz (#36) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

OK. Akkor mindenki megnyugodhat, mert a vodás eladó azt mondta lesz megoldás. :D

Romanes eunt domus

(#38) dabadab válasza #88470784 (#35) üzenetére


dabadab
titán

"Valaki magyarázza már el hogy nem amerika és europa a világ közepe."

Az USA meg az EU adja a világ GDP-jének kb. a felét, elég nehéz úgy csinálni, mintha ezektől simán el lehetne tekinteni.

DRM is theft

(#39) #88470784 válasza dabadab (#38) üzenetére


#88470784
törölt tag

Megis amerikai piac nélkül lettek a világ második legnagyobb mobilcége.
Szóval ebből a szempontból nem oszt nem szoroz a GDP

(#40) dabadab válasza #88470784 (#39) üzenetére


dabadab
titán

"Megis amerikai piac nélkül lettek a világ második legnagyobb mobilcége."

Nem tudom, hogy kire gondolnál, de a Huawei a Samsung (31%) és az Apple (23%) után távoli harmadik, 8%-os világpiaci részesedéssel, úgy, hogy természetesen az USA-ban is jelen vannak.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#41) joey04


joey04
titán

„A keresőóriásnak egyáltalán nem áll szándékában, hogy kizárjanak bennünket” – nyilatkozta a Reutersnek Abraham Liu, a Huawei EU régiós elnöke. „Szorosan együttműködünk a Google-lel az Amerikai Kereskedelmi Minisztérium döntésének kezelésében.

Na, most biztos nagy a zavar buksiban azoknál, akik a google-t ekézték a helyzet miatt :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) xZer0kidx válasza dabadab (#40) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A Huawei 19% lett 2019-Q1ben, míg az Apple 11%-ra visszaesett az eladott készülékek tekintetében. Samsung is csökkent 23%-ra. [link] Szerintem erre gondolt.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#43) Quqesz válasza FіkuszKukіsz (#37) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jáj te. :DD Én most is nyugodt vagyok, megy minden rendesen. Igazából sztem mi lesz valójában senki nem tudja ma még. Ők is csak reménykednek.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44) xZer0kidx válasza Quqesz (#43) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szerintem lehetünk kicsit nyugtalanok is. Ha a jelenlegi készülékeken marad is a goggle támogatás, akkor is kérdéses, hogy ezek után javítja e a Huawei az AOD-ot pl. Mate 10 Pron, vagy az előforduló pár bugot..(wifi, fantom rezgések)

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#45) Lami66


Lami66
őstag

Mondjuk azt sose értettem, hogy egyesek minek írogatnak marhaságokat egy fórumba úgy, hogy
1, el se olvassa a cikket, aminek a témájához hozzászól
2, meg sem nézi, hogy ez most mi, hanem beugrik neki valami lesajnáló marhaság és már írja is.
3, ki sem próbálja
Na mindegy.
Én vettem a fáradtságot és letöltöttem, mert az utóbbi napok eseményei hatására próbálom magamat (és a nemhuawei telefonomat) függetleníteni a bármikorlekapcsollakvazze guglitól.
Tehát letöltöttem, telepítettem. Semmivel nem kér több hozzáférést mint a gugli. Az Aptoid alkalmazásba belépve azt látom, hogy a telefonomra letöltött 87 alkalmazás közül 13 db-nak van frissebb verziója. Hm... pedig automatikus frissítésre van beállítva a gugli áruház, amely ma is frissített eg-két alkalmazást...
A 13 alkalmazás frissítését elindítottam, közben email jön gugliéktól, hogy biztonsági figyelmeztetés, mert az Aptoid hozzáférést kapott a gugli fiókomhoz. Kösz, hogy szóltál, tudok róla, én adtam neki engedélyt, és ha beválik te leszel letiltva, mint biztonsági veszélyforrás .....(hehe, ezen a telefonon ez is megtehető, de az nem az Aptoid miatt van).
A felépítése, logikája más mint a play áruházé, látszik, hogy nem angolszász, hanem latin eredetű, mert már az első oldalon is vannak spanyolos csengésű appnevek.
A működése kicsit komótosabb mint a play áruházé, de hát ez nem a gigagugli. a letöltések melletti számok is jóval kisebbek, de hát nekik nem kétmilliárd regisztrált felhasználójuk van....hozzáteszem a guglinak se sokáig lesz annyi.
Az app választékról annyit, hogy pl. a Bryton márkájú kerékpárcomputerem alkalmazása is megtalálható benne, pedig ez nem egy kimondott tömegigény. Szóval ami alkalmazásokat eddig használtam, az mind megtalálható benne, frissülni fognak. És a választékot elnézve ha a későbbiekben újabb alkalmazásra lenne igényem, szerintem arra is fogok megfelelőt találni itt. Biztos, hogy a megfelelő appot nem 4000 hasonló féléből, hanem 50 féléből tudom kiválasztani, de ezt nem igazán érzem hátránynak.
A gondolkodás nélkül aggódóknak akik azt hiszik, hogy google alkalmazásokon kívül semmi mással nem működik a telefon:
play áruház > Aptoid
gmail > Bluemail, Outlook
gmapps > Here, Waze, Tomtom, iGo, Sygic.
chrome > Opera, Opera mini, Firefox
Összegezve:
Viszlát play!...Illetve dehogy viszlát...azt hiszem sokáig nem fogunk találkozni.

[ Szerkesztve ]

(#46) forgonati válasza #88470784 (#35) üzenetére


forgonati
őstag

Igen, megvan. És nem is írtam hogy EU a világ közepe, nekem nem kell semmit magyarázni. És azt is írtam hogy ITT az emberek majd vesznek mást helyette ha nem fog működni. Én az EU-ban élek, az érdekel hogy itt működik-e. Majd Ázsiában meg mindenki azt vesz amit akar, nem kétlem hogy ott majd veszik továbbra is őket...
Azt viszont ne akard bemagyarázni hogy a Huaweinek nem fog fájni ha EU meg USA kiesik. Akármennyire is "nem a világ közepe".

Keelah Se'lai!

(#47) forgonati válasza Quqesz (#36) üzenetére


forgonati
őstag

Viszont annak a 80 százaléknak az a része aki Huaweit vesz, az váltani fog másra, ha nem fog menni neki a Gmail meg a Youtube. És nem fog szarozni megkerülő megoldásokkal, kiskapukkal. Én csak ennyit mondtam. Mindegy hogy 10 foga van vagy 50. Sőt, szinte biztos vagyok abban, hogy amint jóskapistának a fülébe jut ez a Huawei mizéria, az fog benne megmaradni hogy a Huawei gázos, necces, problémás, kémkedik. Mert biztos hogy előbb utóbb mindenki fülébe jut hogy gond van a Huawei körül, akár szomszédtól, ismerőstől. És a legközelebbi szerződéshosszabbításnál már nem Huaweit választ. Sokan fognak ezután így dönteni, még akkor is, ha végül ez a mizéria meg is oldódik.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#48) G4bi89 válasza Lami66 (#45) üzenetére


G4bi89
senior tag

Kötözködöm , de az meg van, hogy a Waze is Google ? :D

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#49) Dare2Live válasza Lami66 (#45) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sztem félreértetted, "el se olvassa a cikket, aminek a témájához hozzászól"sz...

-1- nem a jelenlegi készülékeken nem fog menni a gmaps... ez a jövő lehet.

-2- amiket felsoroltál annak 99%ra ugyanúgy érvényes lesz az embargó. Waze alapból google, outlook ms.... de még a nem US swk is bőszen befognak állni a sorba mert Kínából 0bevételük van, nem kockáztatnak egy US bannt.

-3- De ne ez Huawei fő baja hanem, hogy jelenleg minden googli apikra épül. Ha az nincs teljesen mindegy le tudod e húzni más storeból, ráhackeled... nem fog futni.

+1 Ahogy olvastam ARM is kirántja a talajt Huawei alól. Onnantól SOCja sincs Huaweinek. De nemhogy SOCja nincs még architektúrája sem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#50) Bazsi84 válasza FіkuszKukіsz (#32) üzenetére


Bazsi84
tag

Akkor arra azt szoktak mondani,h koszonjuk szepen van mas palyazo az ő ajanlatat fogadtuk el,vagy szeretnenk hazon belul megoldani.Ez azert kicsit mas dolog.
Mindenki kemkedik,pont.De pont egy olyan orszagnak bedolni aki szemrebbenes nelkul tamadast indit maga ellen h ezutan haborut kezdjen ennek urugyen... 😂 Usa szep,Usa jo..A kis kinaiak meg gonoszok.A kulfoldi kezben levo allamadossaguk 28%-a kina kezeben van.En is jatszadoznek veluk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.