Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A starter pakkot valaki megvette? :D

Live-Die-Respawn

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

Hajrá!
Ha valamilyen módon le lehetne választani a Steam account-omról ingyen odaadnám valakinek. :U Gyenge. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

MW3 ota nem vettem CoD-ot, de ingyenes hetvegen azt hiszem mindet kiprobaltam. Oke, tudom, gyenge a gepem hozzajuk, ami alapbol csokkenti a jatekelmenyt, de egyiknek sem tetszett a hangulata sem. Ingyenesen sem jatszottam veluk egy orat sem, szoval hulye lennek megvenni oket. Majd ha valami ertelmes jatekot kihoznak CoD neven, elgondolkodom rajta...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#4) Rusher válasza LackoMester (#2) üzenetére


Rusher
őstag

Én még kipróbálni sem tudom. Volt beta, meg ez a 2. free weekend és az offline hiba miatt nem tud csatlakozni, amivel tele az internet és ennyi...minőségi produktum. Jah és minden más online játékom megy csak ez nem, úgyhogy grat nekik....

(#5) LackoMester válasza Rusher (#4) üzenetére


LackoMester
addikt

Az minőségi... :W
Nem vesztettél semmit. :N Hol vannak már azok szép MW 2/3 csatározások, Istenem, mekkora csapat voltunk. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) twollah1976


twollah1976
őstag

Més sose játszottam CoD-val.
Kiváncsi vagyok rá.

Remélem lesz olyan pörgős a játékmenet, mint a Crysis 2-3 multija.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) ribizly válasza twollah1976 (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Attól sokkal pörgősebb.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy mennyi giga helyet foglal ez a multi Starter Pack? Nem találtam erről külön infót, s gondolom a csökkentett tartalom miatt nem a teljes játék 60 gigányi mennyisége kerül a gépre, vagy tévedek?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) wjbhbdux válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


wjbhbdux
veterán

24.5GB

/s

(#10) ribizly válasza Rusher (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Nálam az összes CoD részt lefogja az Eset Smart Security. Ha esetleg az van fent, akkor a tűzfalszabályok között ki kell keresni az exe-re vonatkozó rule-t és kibővíteni portokkal (akár az összessel, mert valamiért több porton is szeretne az a szerencsétlen kommunikálni, de az eset csak egy részét veszi fel automatikusan).
Egyébként tudom, hogy sokan másra vágynak, mint amit ez nyújt, de akkor el nem fogadni, hogy ez "nem a Te játékod". Aki meg évezi hagy élvezze. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) kovsol


kovsol
titán

Alapból belőtte a gépemet 4k high -ra. Gyanútlanul elindítottam a multit erre kifagyott olyan hibával, hogy kevés a memória. Hát köszi szépen :D 12GB RAM van a gépemben. Vagy esetleg a 4GB VRAM -t keveselte?
Egyébként két kört mentem vele, de nagyon gyengének érzem sajnos. Grafika is elég gyengus.

May the Force be with you!

(#12) Venyera7


Venyera7
senior tag

Zombi is van?

(#13) Rusher válasza LackoMester (#5) üzenetére


Rusher
őstag

Nah jah az mekkora királyság volt... :R

ribizly Köszi a tippet, Bitdefender van. Leiltottam a FW-t, kitöröltem a bo3-t a szabályok közül és elindult, utána visszakapcsoltam, manuálisan hozzáadtam az exe-t és most megy. :) Vicc azért, hogy a usernek kell ilyenekkel mókolni, mert nem tud simán menni...na mind1. A játék hát hmm....hagyjuk inkább... :DDD

(#14) pomorski


pomorski
őstag

Kipróbálom, hátha jobb lesz, mint az egyjátékos mód volt.

(#15) noisia


noisia
aktív tag

Hát nekem haver szólt csütörtökön, hogy ingyen hétvége van, ki kéne próbálni.
Keményvonalas battlefield-esként eleve fenntartásokkal fogadtam, de gondoltam egy próbát megér.
Mondta a haver, hogy elvileg hasonló, mint a Titanfall (amit mindketten nagyon sokat toltunk, de érdemtelenül kevés visszhangot kapott, holott egy zseniális multis game ) , lehet benne falan szaladgálni meg duplaugrás meg ilyesmik.

De azt kell, hogy mondjam, hogy ez még mindíg csak egy f*st*s COD. Szerintem totál igénytelen a grafika, bár nekem ez szokott számítani a legkevésbbé egy játékban. R9-270Xem van, tudom nem egy Paks, mindent feltettem a legnagyobbra amire engedte, de olyan mintha az egész képernyőre valami ködös fátyol lenne rátelepedve. Ilyen életlen gagyi az egész.

10 giga ramom van, semmi a világon nem fut a játék mellett a gépen, monitorozom a memóriahasználatot és megeszik 9 giga (!) memóriát. Hogy a p***ába?

A pályák felépítése helyenként olyan gyalázatos, hogy fogtam a fejem ez most itt mi akar lenni?!

Sok a cheater, bár ezt manapság mindenhol lehet tapasztalni.

Röviden: NEM JÓ!

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#16) idegen lény


idegen lény
őstag

Hív a budi! ;]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#17) Aron1988 válasza idegen lény (#16) üzenetére


Aron1988
tag

"Akik valamilyen oknál fogva nem tudták megvásárolni, vagy nem tudták kipróbálni a legújabb Call of Duty játékot, a mostani hétvégén tehetnek vele egy próbát."

Vagy csak nem volt kedvem 100 Eurot (season pack-el együtt) a STEAM-en hagyni egy olyan játékért, amiben a multiplayer csak irreális gyors észnélküli rohanásból, gépfegyveres harcból, 2 láblövéses halálból, és azonnali respawnból áll? Mindezt a COD4 óta ha jól számolom 7jére újracsomagolva eladva? Nem AKARTAM kipróbálni, nem pedig nem tudtam.. COD a játékipar McDonalds-a.

A multis játékélmény kifullad annyiban, mint ha a Quake3-ban az egyetlen fegyver egy permanens quad damages alap minigun lehetne... Zavaróan gyors, zavaróan korlátolt, zavaróan buta.

[ Szerkesztve ]

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#18) etnies válasza Aron1988 (#17) üzenetére


etnies
senior tag

Szerintem a Cod már régen, a BF mostanság zuhan a mélybe.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#19) ribizly válasza Rusher (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Ez egyértelműen a tűzfal hibája, hiszen fel kellene ismernie melyik portokon kommunikálnának a programok.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) Rusher válasza ribizly (#19) üzenetére


Rusher
őstag

Nem mondanám azért ezt, amióta gépem van meg internet azóta multizok és sosem volt még ilyen problémám semmivel. :N

(#21) ribizly válasza Rusher (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Ha Te mondod...
De azért annyival védeném magam, hogy minden szoftver megvásárolt és jogtiszta a gépemen. Az automatikus beállításokkal pedig letiltódik az exe. Szóval biztos én tesztek valamit bénán... Vagy mások olyan tűzfalat használnak (már aki egyáltalán) ami disznek van... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) Rusher válasza ribizly (#21) üzenetére


Rusher
őstag

De azért annyival védeném magam, hogy minden szoftver megvásárolt és jogtiszta a gépemen

Nálam szintén, eredeti minden a Bitdefender is és az a vicc, hogy a tűzfal szabályoknál benne volt engedélyezve automatikusan. Letiltottam az egész tűzfalat, elindítottam, működik, utána kitöröltem az exe-t, visszakapcsoltam a tűzfalat, hozzáadtam manuálisan az exet és azóta megy. Ki érti ezt....:)

(#23) ribizly válasza Rusher (#22) üzenetére


ribizly
veterán

Erről beszélek. Manuális beavatkozás nélkül nem megy. Pedig azt gondolhatná az ember, hogy 2016-ban ilyenre nincs szükség, sőt. Én azt várnám el, hogy az ilyen nagyobb tömegeket érintő alkalmazásokra bekerül frissítéssel esetleg 1-1 új szabály is...de nem. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#24) exec79


exec79
tag

boltban meg mindig olcsobb mint 39,59 eu

(#25) #78687232


#78687232
törölt tag

Meglepően jó lett, pár év múlva biztos beszerzem :)

(#26) ribizly válasza #78687232 (#25) üzenetére


ribizly
veterán

Az összes CoD rész (amelyhez nincs dedikált szerver: MW2/3, BO2, Ghosts, AW) ugyanazzal a problémával küzd: miután kijön az új rész, a multija szinte teljesen kihalttá válik. Mindig találni 1-1 teli szervert, de azért az elég kevés. Szóval én azt javaslom, hogy ha a single érdekel csak, akkor találj más utat a kijátszására... ;) Ha a multi érdekel, akkor pedig nézz utána a Steam statisztikáknak, mert sokat elmondd arról mennyire lesz esélyed élvezetes játékot játszani.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) #78687232 válasza ribizly (#26) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem szeretem ennek a sorozatnak a kampányát, csak a multiért veszem meg. Ha két év után játszanak vele 4-500-an aktívan, akkor nekem már megfelel. Ugyanígy játszok a Ghosts-al, ill. az MW2-vel. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.