Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) philoxenia válasza _cHAos_ (#1594) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mert Kínában mi történik szerinted a tervezett pontrendszer alapján? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1602) philoxenia válasza Totheground (#1598) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem, pont a telefonrészleg az ami problémás. Azt igenis támogatom, hogy vizsgálják meg nagyon tüzetesen minden beépített nagyobb hálózati eszköz minden hardverét és szoftverét, mert az 5G hálózatokban már iszonyatos veszélyek rejtőzhetnek egy alvó és utólag kihasználható sebezhetőségben. Azonban a telefonok esetében igenis illiberális, a szabad piacot torzító beavatkozásról van szó, pont azt csinálta Trump amivel a másik felet vádolta. Hatalmi szóval beavatkozott üzleti érdekből.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1603) Giovan! válasza philoxenia (#1599) üzenetére


Giovan!
addikt

A hivatalos indoklás szerint az állampolgárok biztonsága miatt kellett meghozni a döntést.
De tudod mit, ha tényleg csak üzleti okai voltak, én akkor is örülök hogy meghozta, mert biztonságosabb lesz a világ a huawei nélkül :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1604) philoxenia válasza Giovan! (#1603) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gondolom Trump minden döntésének sokan örülnek. Sokan meg nem. Trump nélkül viszont biztonságosabb lenne a világ, mint a Huawei nélkül.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1605) Piszmaty76 válasza Giovan! (#1603) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Viktorunk is meg tudja hivatalosan indokolni, miért is van szükségünk ennyi szép új stadionra. Van aki őszintén elhiszi ezt az indokot, illetve van aki fogja a fejét és szégyenli magát az illető helyett is.

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#1606) Totheground válasza philoxenia (#1604) üzenetére


Totheground
addikt

Na ez az, amire nem mernek mérget venni, főleg nem hosszú távon.
Egyébként meg a rendelet nem a telefonos részleget célozza, hanem általában tette tiltólistára a céget és a partnereit. És ennek csak így van értelme, különben azonnal indulna a kiskapuzás (másrészt meg a trade sanction természetes vagy jogi személyt céloz általában, és nem szőrözik azzal, főleg nem egy ilyen átláthatatlan cégnél, hogy pontos legyen).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1607) philoxenia válasza Totheground (#1606) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1608) Giovan! válasza Piszmaty76 (#1605) üzenetére


Giovan!
addikt

Elolvastad egyáltalán a hozzászólásomat? Én nem Trumpban hiszek, hanem abban hogy Kínát meg kell állítani.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1609) Piszmaty76 válasza Giovan! (#1608) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Elolvastam. Mint ahogy sok mást is Kína vs. USA témában. Én (és tuti hogy nem vagyok ezzel egyedül) veletek ellentétben Kínát csak pontenciális veszélyként tudom értelmezni itt Magyarországon, ellenben a hisztis fogyatékos irányította US-t határozottan valós és tényleges fenyegetésként. Kína még nem jött balhézni a 'szomszédjainkhoz', a diktatúráját pedig remélhetően belföldön tartja.

[ Szerkesztve ]

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#1610) Totheground válasza philoxenia (#1607) üzenetére


Totheground
addikt

Ez egyelőre csak következmények nélküli csuklóztatás. Alaphangot én is rühellem Trumpot, de van, amiben az ő mentalitása kell. Trumpnál sokkal nagyobb baj a stábjának a felhigulása.

”Kína még nem jött balhézni a 'szomszédjainkhoz', a diktatúráját pedig remélhetően belföldön tartja“

Akár tetszik, akar nem, az USA jelenleg a globális “rendőrség”, és ez néha azzal jár, hogy a szomszédban balhézik. És meg mindig jobb, hogy megteszi, mintha hagyná, hogy minden menjen a maga útján. Az meg, hogy ezt a saját politikai érdekei mellett teszi, majdhogynem normális.
Hibaznak időnként? Kurva nagyokat is, lásd az egész demokráciát a Közel-Keletre téma. Bár ott valami kapitális elcseszés lehetett, a CIA-nál nem idióták dolgoznak.

Végezetül pedig: az USA fegyveres villongásai lokálisak, időnként egy kis (nagy) ripple hatással.
Viszont ha későn derül ki, hogy pandamaci kedvenc cégének egy esetleges kiskapuja valahol ott van a glibák is kommunikáció 80%-ában, na az kurva nagy gáz lesz.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1611) Giovan! válasza Piszmaty76 (#1609) üzenetére


Giovan!
addikt

Lol, USA nélkül te és én most nem beszélgetnénk itt, hanem valami munkásindulóra masíroznánk valami diktatúrában...

Kína még nem jött balhézni a 'szomszédjainkhoz', a diktatúráját pedig remélhetően belföldön tartja.

Igaz, Kína egyelőre csak gazdaságilag tesz tönkre országokat, de tényleg, remélhetőleg ennél nem megy messzebb. Remélhetőleg...

Az USA miben fenyeget téged? Komolyan érdekelne.

#1610) Totheground:
Mondjuk Trump stábjának felhígulása jórészt Trump személyének köszönhető. Annyira kretén szegény, hogy az már a régi republikánus arcoknak is vállalhatatlan, a helyükre érkező lelkes idióták (nem jut eszembe jobb szó erre) pedig nem igazán rendelkeznek elődeik tapasztalatával.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1612) Totheground válasza Giovan! (#1611) üzenetére


Totheground
addikt

Persze, erre gondoltam én is. A lényeg, hogy egyre kevesebben vannak, akik valamennyire kordában tudják tartani.

Mondjuk azt azért nem hiszem, hogy teljesen idióta lenne, de az tuti, hogy a személyiségében van némi risk.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1613) Giovan! válasza Totheground (#1612) üzenetére


Giovan!
addikt

Nehéz eldönteni hogy tényleg ennyi van a fejében, vagy a szavazóinak produkálja magát. Én hajlok rá, hogy inkább az elsőről van szó, de az is lehet, hogy pusztán remek színészi képességekkel van megáldva az öreg.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1614) Piszmaty76 válasza Giovan! (#1611) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Az USA miben fenyeget téged? Komolyan érdekelne.

A hülye döntései gyakorta globális szívást eredményez(het)nek, nem igazán próbálja a balhéit belföldön tartani. Aztán ha egyszer egy túl nagy kutyába rúg bele unalmában, aki megteheti hogy visszaharapjon, szerinted NATO tagként kik lesznek a golyófogók? Remélem csak túlparázom a dolgot, de nagyon nem tudnak a seggükkön megmaradni. Csak idő kérdése...

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#1615) Quqesz


Quqesz
nagyúr

[azért] a huawei is tisztában van a várható veszteségekkel.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1616) Micsurin válasza ollie (#1596) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Snap? A G8 óta mik jöttek snappal amik nem az alsó házba voltak szánva? :)
A saját chipjükre optimalizálnak.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1617) Hieronymus válasza Totheground (#1598) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem lehet.
Engem a legkevésbé sem zavar az, hogy a Huawei nem építhet az államokban 5G-t.
Engem a végletekig zavar az, hogy a telefonom egy idő után már nem kapok (biztonsági) frissítést. Még akkor sem ha a Google és a Huawei is akarná adni.
Magyarul, hogy mindenki értse. A nagy fehér főnök, az újraválasztása érdekében engem károsít meg, itt Európában. :((

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1618) aprokaroka87 válasza Hieronymus (#1617) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem hiába probálkozna Trumpnál lobbival az amerikai cégek is.
Megtörténhet az is hogy ha nem jutnak egyezségre akkor majd lehet a most "megkárositott" cégek nem az ő kampányukat támogatja majd.

Azért arra kiváncsi lennék hogy Trump tanácsadói tájékoztatják-e arról, hogy az ilyen cégekkel nem árt a jó viszony, mert sose tudod hogy amikor kell akkor ki mellé állnak majd.

(#1619) Hieronymus válasza aprokaroka87 (#1618) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Már bocsánat, de Amerikában nem a cégek választanak.
Az államokban élő szavazati joggal rendelkező emberek adhatnak le voksot.
Az"America First" meghirdetett elv, már önmagában is kellően demagóg ahhoz, hogy sok szavazatot hozzon.
Megállítja az illegális bevándorlást Mexikóból. Megállítja a Kína előretörését. Térdre kényszeríti a világ egyik legnagyobb kínai vállalkozását. Megteremti az életre kelt amerikai álmot. A mennyország előtti utolsó megállót Amerikának fogják hívni.

Vajon melyik nagyvállalat fog nyíltan állást foglalni ellene?
Egyből kiderül, hogy évek óta kevesebb adót fizettek meg, mint kellett volna. Ráadásul valamelyik ellenséges állam bérencei.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1620) ollie válasza Hieronymus (#1619) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vajon melyik nagyvállalat fog nyíltan állást foglalni ellene?
Egyből kiderül, hogy évek óta kevesebb adót fizettek meg, mint kellett volna. Ráadásul valamelyik ellenséges állam bérencei.

Na igen. A világ már csak ilyen, amióta a chemtrailes, zsidó, gyíkemberek irányítják.

***

(#1621) Quqesz válasza Hieronymus (#1619) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Senki, de a háttérben köttethetnek megállapodások. Állítólag a gogli mellé a qualcomm, broadcom és az intel is beállt a lobbizásba. Nem akarnak ekkora partnert elveszíteni.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1622) Hieronymus válasza ollie (#1620) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem kell ehhez chemtrailes.

Trump nekiment a Google-nak
Trump újra nekiment a jegybanknak

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1623) philoxenia válasza Hieronymus (#1622) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

T egy b... szerintem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1624) Hieronymus válasza Quqesz (#1621) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Senki, de a háttérben köttethetnek megállapodások. Állítólag a gogli mellé ....."

Ez ugye egy teljesen más történet. Nem arról szól, hogy nyíltan ellene kampányolnak a választási harcban
vagy a leendő ellenfelét segítik.
A logouton szokás írogatni, hogy nem tanulunk a múltból. Van néhány politikus aki tanult az osztráktól. Trump az egyik.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1625) Quqesz válasza Hieronymus (#1624) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így van, ez egy másik sztori. A háttéralkuk a trump és a cégek közt jöhetnek létre, nem nyilvános kampányban.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1626) joey04 válasza philoxenia (#1600) üzenetére


joey04
titán

szerintem meg tény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1627) Quqesz


Quqesz
nagyúr

[link] amerika vs kína

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1628) K Norbi válasza ollie (#1620) üzenetére


K Norbi
addikt

chemtrailes valós!
Sajnos..

[ Szerkesztve ]

(#1629) Giovan! válasza K Norbi (#1628) üzenetére


Giovan!
addikt

Parancsolsz? :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1630) K Norbi válasza Giovan! (#1629) üzenetére


K Norbi
addikt

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#1631) Giovan! válasza K Norbi (#1630) üzenetére


Giovan!
addikt

Meggyőztél :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1632) K Norbi válasza Giovan! (#1631) üzenetére


K Norbi
addikt

Botránnyal mizus?
Napok óta semmi újat nem olvasok itt.
Csak egymást ölitek ;]

(#1633) Quqesz válasza K Norbi (#1632) üzenetére


Quqesz
nagyúr

[ennyit] róla.... :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1634) Micsurin válasza Quqesz (#1633) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Úristen... Szörnyű, engedik a Kínát a világuralmi tervekkel érvényesülni. Mi lesz itt, a világűrből fognak támadni ezek után repülő rájákon és cápákon amikre lézer fegyverek lesznek erősítve.
Meg kell állítsa valaki őket! Megyek is a Twitterre van ott egy a témában igen aktív ember, aki a nemzetek végső reménye lehet!négy!¡4!4!

;] :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1635) Quqesz válasza Micsurin (#1634) üzenetére


Quqesz
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1636) Totheground válasza Micsurin (#1634) üzenetére


Totheground
addikt

Twitterre csak akkor menj, ha nem fontos, hogy kínaiak is lássák. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1637) Micsurin válasza Totheground (#1636) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha ellened szervezkednék szeretném, hogy lásd? ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1638) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez komolyan hangzik. Kíváncsi vagyok mekkora hullámokat ver.

(#1639) doooo válasza Ricardo (#1638) üzenetére


doooo
veterán

Ú, bár ne kattintottam volna olyan gyorsan... Origo...
Méghozzá egy extrém szélsőséges oldalra hivatkozva... csak azt nem magyarázzák bele amit már ők is szégyellnek (persze ilyen nincs).

(#1640) Jim Tonic válasza Ricardo (#1638) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Origo, mint hírforrás. Ühümm... :U

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1641) Samott válasza Ricardo (#1638) üzenetére


Samott
addikt

Ne olvass ilyen szarokat. Art az agynak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1642) Totheground válasza Jim Tonic (#1640) üzenetére


Totheground
addikt

Ha meg csak, de az Origo raadasul a Breitbart-ra hivatkozik. A het vice. :))

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1643) Stevo80a válasza 7Heads Drago (#1040) üzenetére


Stevo80a
kezdő

"Meghökkentő módon a Mate 20 Pro és a P30 Pro csúcskészülékektől is előszeretettel válnak meg a felhasználók"
Hol? Mikor?
Mert en bevasarolnek beloluk...

(#1644) mjani1172 válasza Stevo80a (#1643) üzenetére


mjani1172
addikt

És? Mi tart vissza?

(#1645) Piszmaty76 válasza mjani1172 (#1644) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Ott van a válaszában, információhiány ("Hol? Mikor?").

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#1646) mjani1172 válasza Piszmaty76 (#1645) üzenetére


mjani1172
addikt

Tehát nem találtok eladó Huawei Mate 20 Pro és a P30 Pro-t?

Sok sikert az élethez.

(#1647) -miura


-miura
csendes tag

A topik zárható :)

:)

(#1649) doooo válasza aprokaroka87 (#1648) üzenetére


doooo
veterán

Ahogy mondod: lehet.

(#1650) Lami66 válasza aprokaroka87 (#1648) üzenetére


Lami66
őstag

Viszakozni lehet. De visszacsinálni már nem. Kétlem, hogy kína hagyja magát bármikor hasonlóképp szivatni. Szerintem a gugli és a droid aranykorának vége. Már csak az a kérdés, hogy még idén dobja kína a droid rendszert, vagy csak jövőre.

(#1651) aprokaroka87 válasza Lami66 (#1650) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Google önszántából sosem engedné el a huawei-t.

Nem hiába lobbiztak ők is Trump-nál

(#1652) Lami66 válasza aprokaroka87 (#1651) üzenetére


Lami66
őstag

Itt nemcsak a Huawei a tét, hanem az összes kínai márka. A droidos telefonok 60-65 %-a kínai márka. Ha kína dobja a droidot, akkor a googlenek marad a Samsung és az aprólék, és pár év alatt elvesztene a google kb másfél milliárd felhasználót. Hár ezért kapaszkodik a gugli 10 körömmel a Huaweibe. Nem szeretnének a világ legkisebb mobil os rendszere lenni.

(#1653) Samott válasza Lami66 (#1650) üzenetére


Samott
addikt

Nem is ez a fontos, hanem hogy a baj mar megtortent, a marka serult: ezutan mindenkiben benne lesz ha huaweit vasarol barmikor ujra kimondhatjak a fatvat a cegre es ugrik a tamogatas, megint jon a bizonytalansag. Es az amcsik ezt akartak, meg is csinaltak. A huawei gyanus, el lett ultetve a fejekben. En azert varom a T6-os tabletjuket... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1654) Lami66 válasza Samott (#1653) üzenetére


Lami66
őstag

Samsungnak mennyit csökkentek az eladásai a Note7 után? Hát annyit fog csökkenni a Huawei forgalma is. Vevő bemegy a bótba és mit lát? Huawei itt is ott is amott is. Kapható? Működik? Megveszi.

(#1655) Samott válasza Lami66 (#1654) üzenetére


Samott
addikt

A Note 7 eladasai egeszen pontosan nullara csokkentek. A tobbi modeljukkel nem volt gond, miert csokkent volna? Huawei ugyeben az egesz ceget erte hasonlo kar.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1656) Lami66 válasza Samott (#1655) üzenetére


Lami66
őstag

Mondom a Note7 UTÁN...
Bizonyára nem olvastad a fórumokat a akkoriban. Károgók hada rakta félre a pénzt koszorúra a Samsung gyorsan bekövetkező temetésre. Aztán nem lett belőle semmi. Itt is voltak önként jelentkezők a Huaweinek gödröt ásni. Ebből sem lesz tömeges elpártolás. Arrol nem beszélve, hogy a "nemkapfrissítést" para kicsit lájtosabb mint a "jujjezisfelrobbanik"

[ Szerkesztve ]

(#1657) Samott válasza Lami66 (#1656) üzenetére


Samott
addikt

Mondhatod, de csak a Note7-el volt problema, a tobbivel nem. Itt az egesz marka felett lebeg a kasza.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1658) Lami66 válasza Samott (#1657) üzenetére


Lami66
őstag

Na, majd jövő év elején kiderül az idei eladási adatokból.

(#1659) Samott válasza Lami66 (#1658) üzenetére


Samott
addikt

Igen, kivancsian varom mekkora kart okozott az elmult par het. Kar lenne ertuk, elegedetten hasznalom egy tabletjuket.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1660) Hieronymus válasza Samott (#1657) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Én másként látom.
Nem a Huawei lett megbízhatatlan. Mi a garancia arra, hogy a következő nem a Samsung vagy a Nokia (HMD) lesz?
Mind a két cég súlyosan sértheti az America first elvet.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1661) Timer válasza Hieronymus (#1660) üzenetére


Timer
veterán

Yepp, egyetértek. Ha kicsit belegondol az ember, rájön, hogy bármilyen cég kerülhet hasonló módon célkeresztbe, maximum nem az 5G miatt, hanem mondjuk azért, mert a Trampli aznap balfa résülte a pár szál haját, nem jobbra. Jó kis lecke volt ez a teljes iparnak, hátha erőre kap egy európai OS ennek nyomán (nem fog, de reménykedni azért lehet).

[ Szerkesztve ]

(#1662) Stevo80a válasza mjani1172 (#1646) üzenetére


Stevo80a
kezdő

Találunk de nem -30-50%-os áron.

(#1663) emvy válasza Hieronymus (#1660) üzenetére


emvy
nagyúr

Del-Korea regi szovetseges.

while (!sleep) sheep++;

(#1664) Rolie Polie válasza Quqesz (#1357) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

Eddig nem voltak róla hírek, hogy baj lenne vele, de ha tudsz bizonyítékot rá, hogy szar/hibásak mutasd meg.
Azzal, hogy okoskodsz és lehúzod a másikat még nem bizonyítottad igazadat.

Jogos a kérés, erre én is várnám a választ...
De addig is éppen minden fordítva van, mivel az ellenkezője az igaz.
Elégedettek a felhasználók és a tesztelők a már tavasz folyamán kiadott "frissített" telefonokkal hw,sw terén egyaránt. Előtte ezt is ütötték vágták rendesen.

„It began shipping the foldable FlexPai smartphone to customers last month (March 2019) just like it earlier estimated. So far, no consumer or reviewer has come forward to complain about the consumer edition of the Royole FlexPai.
(The Developer edition of the device, on the other hand, had a lot of “faults”.)”
……
Besides the flexibility, the robustness of the display is also an enomer advantage. It might be difficult to destroy this display. For quality control, the manufacturer has probably bent the display over 200,000 times, without consequential damage.
……
Számos oldal most is árulja amúgy

[ Szerkesztve ]

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#1665) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#1666) Jim Tonic válasza szabi__memo (#1665) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez meredek.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1667) andrás47


andrás47
senior tag

Van itt probléma másfele is azért :[link]

(#1668) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

" A kínai óriás egyszeri díj ellenében teljes hozzáférést enged 5G szabadalmaihoz, licenszeihez, kódjaihoz és gyártási ismereteihez minden olyan amerikai cég számára, amely a Huaweitől teljesen függetlenül akar gyártani, telepíteni vagy üzemeltetni 5G technológiát."

Már sejthető előre a válasz.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.