Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nbg


nbg
senior tag

Nem nagyon egtem eddig VR-lazban, atporgettem nagyreszt csak a kapcsolodo hirket, cikkeket, de mult heten havernal volt szerencsem kiprobalni a Vive-ot, apam... nagyon-nagyon-nagyon durvan jo! Orakon keresztul amultam-bamultam, ugraltam, lovoldoztem.

Remelem nem szegmentalodik majd nagyon a piac, a rift-re meg kivancsi vagyok, es a google sem szokott rossz hardvereket piacra dobni, remelem ez joval inkabb kozelebb lesz a Vive-hoz / Rift-hez. mint a Gea VR-hoz.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#2) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Kíváncsian várom mit dob piacra a google, de ha valóbban jó lesz, árban igen csak messze lesz a gear VR-tól.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már nem telefon függő vagyis rendelkezik saját dedikált kijelzővel,nem is túl nehéz és az árazása is szívdöglesztő tuti benevezek egyre. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) klampfer válasza pusszycat (#3) üzenetére


klampfer
tag

Nagy durranások lesznek még ezen a piacon és a játékiparon túl még jó pár területnél hasznos lesz. De annyi tervezet és jó termék volt már, ami aztán eltünt egy hir után...

Udv, G.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.