Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolruf


wolruf
őstag

Jó is a Chrome :) Mostanában már nem nagyon van olyan oldal, aminek gondja lenne vele (azok közül, amiket én használok), így nálam már 99%-ban csak ez fut.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

jójó, de miért van nála a kutya? :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3) Dany007 válasza wolruf (#1) üzenetére


Dany007
veterán

És biztonságügyileg mik a tapasztalatok?
Mert mostmár én is egyre jobban gondolkozom, hogy lecseréljem a jó öreg Vukkot.

(#4) Draken


Draken
őstag

Én nemrégiben rókát használtam csak. Egy ideig a kettőt egymás mellett használtam, végül teljesen áttértem chromera sebesség miatt (igen nekem számít az a 2mp :B ).

(#5) Winner_hun


Winner_hun
félisten

de egyre nagyobb szelet hasít ki magának a piaci tortából

Javítottam. -- Panther

[ Módosította: Panther ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) QuarK válasza Winner_hun (#5) üzenetére


QuarK
senior tag

automatikus tárgyrag!!!4 :D

(#7) ujoimro


ujoimro
tag

Hát az a helyzet, hogy a firefox-kiegészítők rendkívül hasznosnak bizonyultak. Többször megpróbáltam áttérni az Opera-ra de egyszerűen reménytelen.

Én személy szerint mostmár egy teljesen szabad, és gyakorlatilag jól használható böngészőt nem cserélnék le csak azért mert észrevehetetlenül gyorsabb egy másik. Ráadásul át kell nézni a chrome kódját is, mert nem világos, hogy mit árul el rólunk amikor hazatelefonál.

Azt sem hiszem, hogy valaha szolgáltatásokban megelőzi a firefoxot (itt a protokollokra gondolok), mivel a chrome is FOSS, tehát legfeljeb a firefoxosok majd átemelik.

(#8) killdashnine


killdashnine
csendes tag

http://www.chromeextensions.org/

4.0.223.1-es dev verzio kell az extensionokhoz. van flashblock, adblock+, youtube downloader. jah és a profi cikkiro kedveert: nemlassit a chrome mukodesen lofaszt se :D

amit meg tudok ajanlani:

http://www.chromeextensions.org/alerts-updates/gmail-checker/
http://www.chromeextensions.org/appearance-functioning/smoothscroll/

tetszik az extension kodolok megkozelitese, hogy igyekeznek nem elvenni helyet a weboldalnak szant terulettol, gmail checker pl felteszi a kis ikonjat az urlbar soraba. adblock szinten.

konyvjelzo szinkronizalast en kifejezetten hasznos dolognak tartom, google account kell hozza, melohelyi gepemen azota nemkell kulon szarakodnom azzal, hogy minden bookmarkom jelen legyen ami az otthonin. amit meg varok az a native client lesz, ha egyszer vegre nemcsak localhostra lesz limitalva.

[ Szerkesztve ]

(#9) killdashnine


killdashnine
csendes tag

kifelejtettem a "mit szeretek a chrome-ban" topicbol :D hogy 0.3 masodperc alatt indul minden extensionnel egyutt (igaz egy i7 920@3.8 konfig ul alatta, feuerfuchs igy is 2-3 sec), extension telepiteshez/uninstallhoz termeszetesen NEM kell bongeszo restart, on the fly megcsinalja a disable/enable extension-t is, azert ez öléggé powerful feature a roka megoldasahoz kepest szvsz.

(#10) dajkopali válasza killdashnine (#8) üzenetére


dajkopali
addikt

kösz a pontosítást, más is jelezte, pótolom a hiányt
de majd akkor nézd meg a chrome-ot, ha annyi feladatra lesz képes, mint a Firefox most: megeszem a saját fülem, ha nem lassul le ettől - legalábbis a mostani szinthez képest, ez természetes folyamat egy böngészőfejlesztés esetében

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#11) killdashnine válasza dajkopali (#10) üzenetére


killdashnine
csendes tag

milyen feladatra gondolsz pl?

(#12) dajkopali válasza killdashnine (#11) üzenetére


dajkopali
addikt

most hirtelen, a témánál maradva: ha majd beindul a kiegészítőfejlesztés nagyban, vagyis több száz, ezer lesz elérhető a Chrome-hoz is, akkor sokan 10-20 ilyet is fognak használni

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Többször próbálkoztam a Crome-mal, mindig visszatértem a FF-hoz. Szintén a megfelelő kiegészítők hiánya miatt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) Noxy válasza killdashnine (#8) üzenetére


Noxy
veterán

konyvjelzo szinkronizalast en kifejezetten hasznos dolognak tartom,

Én is, de a rókában már régóta ott van az xmarks

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15) GD


GD
őstag

flash és reklám blokkoló plugin lesz hozzá? mert az ff-et emiatt nem cserélném le semmi másra.. (flashblock, adblock plus)

jah bocs látom a hsz-t.. :B

[ Szerkesztve ]

(#16) tkazmer válasza Dany007 (#3) üzenetére


tkazmer
addikt

És biztonságügyileg mik a tapasztalatok?
mióta létezik, használok chrome-ot (is), eddig semmilyen fertőzésem nem volt, egyébként ugyanezt elmondhatom mint FF és mint IE felhasználó is (közel párhuzamosan használom mindhármat).
egyébként nem tudom, kapott már el itt valaki vírust úgy, hogy a böngésző "beengedte", mert volt rajta egy biztonsági rés és a vírusírtója sem "fogta el"?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) #16820480 válasza ujoimro (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem mindenki használ millió kiterjesztést. én például csak adblock+ meg flashblock plugineket használok, és ez megy chromium alatt is. csak az a helyzet, hogy sokkal gyorsabb a chrome. nem kicsit, hanem sokkal (pedig minden könyvjelzőt, előzményeket, jelszavakat, mindent a ff-ból importáltattam vele).
viszont több magot is ki tud rendesen használni, minden tab külön process, és így tovább. amíg ezeket nem teszik be a ff-ba, addig szerintem már nem lesz nálam elsődleges böngésző.

(#18) floatr válasza #16820480 (#17) üzenetére


floatr
veterán

Hasonló okok miatt tértem át én is a chromiumra. Egyedül a firebug miatt használom még a firefoxot, bár most van egy kis flash probléma (remélem hamar gyógyul, bár nem kizárt h valami el van konfigolva)

(#19) LaMotta válasza #16820480 (#17) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Ez egy bazi nagy OFF lesz, de csak percek után vettem észre, hogy mi is az igazi avatarod :B. Kezdetekben Micimackó Csacsinak láttam :DDD .. Az arca a csacsi orrának és szájának felel meg. Hátul meg a karja(?) a fülének :)...

(#20) ddekany válasza tkazmer (#16) üzenetére


ddekany
veterán

Én nem, de egy kliens igen... De ott sem magában a böngészőben volt a rés, hanem a vagy a beépülő Acrobat Reader-ben vagy a Flash-ben. Ergo tök mindegy volt, melyik böngészőt használja... Sokkal inkább számít, hogy adott gépen adminisztrátori jogosultsággal van-e belépve a felhasználó (ill. van-e UAC ami még akkor is rákérdez), meg hogy aktív-e a böngészőre a DEP.

(#21) tkazmer válasza ddekany (#20) üzenetére


tkazmer
addikt

Ergo tök mindegy volt, melyik böngészőt használja...
ok, akkor a sejtésem mondhatni beigazolódott, miszerint majdnem mindegy biztonsági szempontból, hogy mely böngészőt használja valaki, ha van mögötte megfelelő védelem.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#22) D4rkAv3ng3r válasza ddekany (#20) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Nem hinném, az UAC haszontalanságáról van már 1 cikk itt a 7 kapcsán. Egy normális vírusírtó kell csak esetleg mellé egy kémprogram eltávolító. A normális tűzfal alap nem is kellene leírnom.
Nekem elég sok vírust blokkolt az avast 4.8 Home, Vista tűzfalával, kémprogramból csak a Defender van fent alapból. UAC ki van kapcsolva.
A Chrome nekem pont azért tetszik mert letisztult és gyors. Régen használtam FF-et de a kiegészítők inkább csak lassították, így simán lemondtam róluk. Egyedül a magyar helyesírás-ellenőrző hiányzik nekem belőle.

[ Szerkesztve ]

(#23) moonman válasza tkazmer (#16) üzenetére


moonman
titán

"kapott már el itt valaki vírust úgy, hogy a böngésző "beengedte", mert volt rajta egy biztonsági rés és a vírusírtója sem "fogta el"?"

lenne egy tippem, persze mindig könnyebb azt a hüje gépet meg rendszert hibáztatni. :)

(#24) moonman válasza D4rkAv3ng3r (#22) üzenetére


moonman
titán

"az UAC haszontalanságáról van már 1 cik itt a 7 kapcsán"

arra a Sophos marketinganyagra gondolsz?

(#25) D4rkAv3ng3r válasza moonman (#24) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Igen nagyrészt marketing, de abban igaz, hogy az UAC nem sokat ér.
Aki bátor próbálja ki a crack meg serial honlapok látogatását IE8 alól bekapcsolt UAC-vel vírusírtó nélkül. :D Én inkább nem próbálnám.

(#26) moonman válasza D4rkAv3ng3r (#25) üzenetére


moonman
titán

"de abban igaz, hogy az UAC nem sokat ér"

ha neked az nem elég, hogy rákérdez: "tényleg olyan hüje vagy, hogy engeded írni ezt a programot a system32-be?" akkor nem tudom, mi elég.

"Aki bátor próbálja ki a crack meg serial honlapok látogatását IE8 alól bekapcsolt UAC-vel vírusírtó nélkül."

ehhez nem kell nagy bátorság, nem fog semmi történni.

[ Szerkesztve ]

(#27) julius666


julius666
addikt

Vki aki kipróbálta már, válaszoljon lécci: ez a könyvjelző szinkronizálás most a Google Bookmarksban lévő könyvjelzőket jeleníti meg (a tag-ekkel meg egyéb funkciókkal együtt), vagy attól teljesen független?

(#28) D4rkAv3ng3r válasza moonman (#26) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Krzdjük ott, hogy mielőbb megnyikkanna az UAC avast már rég blokkol. Aki attól biztonságosabbnak érzi a gépét hogy aktív az UAC az csak használja, aki meg a gépét normálisan akarja használni az kikapcsolja a fenébe ahová való. Azt azért ne mondjad hogy az normális hogy még a patrícióhoz sem enged hozzáférést az UAC mert nem az! Mivel bekapcsolt UAC mellett mind Vista-n mind a 7 RC-n nem tudtam műveleteket végrehajtani így kikapcsoltam. Az osotba villogásával meg az embert az örületbe kergeti.

Hiába véded a Windows-t vannak hibái és hiányosságai, az UAC meg egy félresikerült ballépés.

[ Szerkesztve ]

(#29) bobsys válasza D4rkAv3ng3r (#28) üzenetére


bobsys
addikt

mi az hogy a particiohoz nem enged hozzaferni, ne magyarazd mar meg hogy nem tudom megnyitni mondjuk a sajat userprofilomat uac nelkul

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#30) Blue@X válasza D4rkAv3ng3r (#28) üzenetére


Blue@X
senior tag

Látom te se látod át az UAC lényegét. Nem is érdemes neked elmagyarázni, te úgyis jobban tudod mint a Vista/7 felhasználók 80%-a. Ha nem használod, váljon egészségedre.
Ja és ha nem tudsz végrehajtani bekapcsolt UAC mellett műveleteket (azt azért megírhatnád melyik műveletet nem tudod végrehajtani), az téged minősít. És az avastot hogy hasonlítod össze az UAC-al?

[ Szerkesztve ]

(#31) moonman válasza D4rkAv3ng3r (#28) üzenetére


moonman
titán

milyen partícióhoz? nem tudom, mit csinálsz a gépeddel, de én jó, ha napi két promptot kapok. és igen, mint hozzáértő, úgy gondolom, nagyon is hasznos és jó ha be van kapcsolva, te meg hiszel, amit akarsz.

(#32) #16820480 válasza LaMotta (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

:D az a hátsó rész amúgy egy szalag a hajában.
már azt hittem, hogy rájöttél tényleg, hogy konkrétan kit ábrázol, mert azért az nem lenne kis dolog.

(#33) pincehely


pincehely
addikt

A Crome a legjobb böngésző a piacon.
Sebességben, indulásban meg sem közelití semmi.
Tetszik a letisztult dizájnja is.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#34) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

FF funkcionalitása annyival sokkal jobb, hogy a Chrome még a valóban nagyon jó sebességével sem teszi jobb böngészővé magát nála. Legalábbis szerintem. :) Persze ez változhat, de azért a FF-ot is egész jól fejlesztgetik, csak nem elég gyorsan. :(

(#35) killdashnine válasza WonderCSabo (#34) üzenetére


killdashnine
csendes tag

FF funkcionalitása annyival sokkal jobb

egy pelda azert elfert volna, hogy ertsuk is mire gondolsz

[ Szerkesztve ]

(#37) WonderCSabo válasza killdashnine (#35) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Aki akarta megértette. Sokkal jobban testreszabhatóbb, nem fapados a felület, a kiegészítők kiforrottak, kevesebb memóriát eszik, jobb a JS motorja stb...

A cikkből:

"azt nem árt hozzátenni, hogy a Chrome még messze nem tud annyit, mint a versenytársak termékei"

Miért nem ebbe kötöttél először bele?
Egyébként az idézett mondattal is kb. egyetértek.

(#38) killdashnine válasza WonderCSabo (#36) üzenetére


killdashnine
csendes tag

fú hat ez meglehetosen professzionalis volt :] foleg az "aki akarta megertette" resz.
az meg hogy a cikkbol idezel gondolom nem jelenti azt hogy az ultimate igazsagot ismetelted meg, amivel nem lehet vitatkozni. azzal hogy neked irok valaszt kozvetve a cikk tartalmara is reagalok.

naszoval.

sokkal testreszabhatobb alatt nem vilagos teljesen, mit ertesz, chrome-hoz vannak temak, egyre tobb, esetleg ha erdekel, itt szetnezhetsz, de teny, hogy van meg hova fejlodni ui tuningon. szamomra ez mondjuk nem annyira szempont, en bongeszni hasznalom, a megnyitott oldalt nezem fokent, nem a temakat, bar a kompakt kinezet fontos. ez pedig adott chrome-ban.

kiegeszitok kiforrottak-e vagy sem nem egeszen a bongeszo funkcionalitasahoz tartozik, bongeszo es annak pluginjei 2 kulon dolog, de azert itt vilagos mire gondolsz. nyilvan nem reg nyitottak meg az API-t a fejlesztok elott, de mar a fontosabbak elerhetok.

kevesebb memoriat eszik :] ez azert megmosolyogtato. foleg annak fuggvenyeben hogy kb egyfajta "dicsekveskent" raktak a chrome-ba sajat task managert (shift-esc), hogy lathasd, mennyire kevesebb ramot eszik mint a konkurensei. tobbek kozott ez volt az egyik flagship, amivel a google reklamozta, mennyivel kevesebb resource-ot fog enni. csinalhatsz benchmarkot eleg egyszeruen, foleg miutan a chrome sajat task managereben minden tabrol kaphatsz infot, mennyi ramot eszik. masreszt en mar lattam firefoxot felzabalni 3 giga ramot, chrome-mal ez nem kifejezetten fordult elo (eddig).

jobb a js motorja :] esetleg idezz egy benchmarkot vagy valami, ez ismét egy ures kijelentes. nemsok olyan tesztet lattam ahol a V8-at elpicsázták. google feltett szandeka hogy a webappok fele mozdul el, ennek erdekeben mindent megmozgatott hogy a versenytarsak engine-jeit leverje. kulonosen nagy volt a kulonbseg a chrome javara tavaly ilyenkor, azota el kell ismerni, firefox is rafekudt a temara.

na de majd a native client ismet uj ertelmet ad a versenynek.

[ Szerkesztve ]

(#39) WonderCSabo válasza killdashnine (#38) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akár nem volt professzionális, azért az a lehető legerősebb érvem, hogy sok böngészőt használva, a firefoxot tudtam a legkényelmesebben, legjobban használni. Ez igaz személyes tapasztalat, de nekem ez a legfontosabb. A memóriát innen vettem.

JS - "ez ismét egy ures kijelentes"

Valóban. Szerencsére nekem Te igazoltad. :) Azért tessék.

(#40) killdashnine válasza WonderCSabo (#39) üzenetére


killdashnine
csendes tag

linkeltel 2db 2008 szeptember eleji url-t :] a legelso überbéta chrome-rol.

memoria ugyben kulonben korrigalnam magam unnepelyesen. csinaltam egy hazi benchmarkot 17 tabbal, valogatott oldalak, fokent sajat bookmarkok, es firefox (3.5.4) 123megát evett, chrome (4.0.223.11 developer version) ugye nyitott egy rakat thread-et (ezt kulon kiemelnem pozitivumkent), es osszesen 200 felett evett. ez nem volt mindig igy, firefox odalepett ilyen szinten, de ne feledjuk hogy a sok thread áldásos hatása ha egyik megzakkan, nem rantja magaval az egesz browsert, firefoxnál meg de :] minden tabhoz betolti az osszes extensiont, mert kulon thread-ek, plusz ram, ez bizony 17 tabnál ennyi. de az vesse a chrome-ra az elso kovet akinek nem ér meg 200 mega ramot az a biztonság, hogy kulon szálon fusson mind a 17 lap :]

abban igazad van, hogy a szemelyes tapasztalat er legtobbet ilyen esetben, ha egyszer nem tetszik a chrome, azon isten programmerei se segitenek, engem megfogott a csomo aprosag, a programozoi szemlélet (task manager, thread-ek, cimsorban a tabok, nem foglalnak kulon helyet, alul nincs taskbar, hanem addig irja hogy mit tolt, amig tolt, utana eltunik)

[ Szerkesztve ]

(#41) DBob válasza killdashnine (#40) üzenetére


DBob
őstag

Értjük mi hogy jobban szereted a Chromeot bármi másnál, és mindenkinek joga van a véleményedhez, és különben is te megmagyarázol mindent érvekkel.
De szerintem ne kelljen már elmondani n+1-szer hogy a "Vélemény olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra". Egyszerűen nem kell mindenkit "kijavítani", aki mást mer gondolni.

És mielőtt megkapnám én is hogy én "biztos ff-fan vagy ie-buzi", eme baráti postot épp chrome alól írom.

(#42) killdashnine válasza DBob (#41) üzenetére


killdashnine
csendes tag

ilyen alapon forumra mi szukseg? egytalaltalan hozzaszolasokra. engem erdekel a te velemenyed, a segglyukad nem :D

(#43) DBob válasza killdashnine (#42) üzenetére


DBob
őstag

Nah látod, erről van szó. Ezt észreveszed, de azt nem pl. hogy "Egyszerűen nem kell mindenkit "kijavítani", aki mást mer gondolni."

Csak ami alapján lehet beszólni a másiknak. ;]

(#44) cousin333 válasza WonderCSabo (#39) üzenetére


cousin333
addikt

"Valóban. Szerencsére nekem Te igazoltad. Azért tessék."

Ez mind? Ez így nagyon sovány és elég régi. Én is elvégeztem a tesztet (többször, több gépen), de a helyzet az, hogy a Chrome bucira vert mindenkit, bármilyen JS tesztben, amit néztem, csak a Safari 4 tudta tartani a lépés úgy, ahogy. Firefox határozottan lemaradt, majd szünet, ismét szünet, Opera és IE8.

"We spared no expense"

(#45) cousin333 válasza killdashnine (#38) üzenetére


cousin333
addikt

"kevesebb memoriat eszik :] ez azert megmosolyogtato. foleg annak fuggvenyeben hogy kb egyfajta "dicsekveskent" raktak a chrome-ba sajat task managert (shift-esc), hogy lathasd, mennyire kevesebb ramot eszik mint a konkurensei. tobbek kozott ez volt az egyik flagship, amivel a google reklamozta, mennyivel kevesebb resource-ot fog enni."

Az erőforrás kezelésnek két nézete is lehetséges. A pillanatnyi memóriafogyasztásban nem lesz jó a Chrome, éppen a multi-processz jelleg miatt, ez már az első képregényükben is benne volt. Amiben jók, hogy a bezárt fül memóriahelye azonnal felszabadul, így hosszú távon alacsony marad a felhasználás.

A Firefox éppen ezen a téren állt rosszul, nem véletlenül helyezték erre a hangsúlyt az utóbbi verziókban. Személy szerint úgy gondolom, hogy azért van a RAM, hogy használjuk, szóval egészen addig rendben van, amíg nem kezd el ész nélkül fogyasztani (tipikusan memória-szivárgás bugok). De a bezárom a fület és mindent azonnal kiszórok a RAM-ból megoldást nem támogatnám, csak azért, hogy mondjuk 500 helyett 600 MB RAM legyen szabad.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#46) pincehely válasza DBob (#41) üzenetére


pincehely
addikt

Akkor megbocsátjuk, még most utoljára :DD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#47) WonderCSabo válasza cousin333 (#44) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igazatok van. Ezt a JSes dolgot benéztem, Chrome azóta jól begyorsult. Mindegy, ez az érv elvesztése mellett is számomra jobb a FF. Nagyon kíváncsi vagyok a multiprocesses FF-re, csak az még odébb van, ezzel eléggé el van maradva. :(

(#48) Bluegene válasza WonderCSabo (#47) üzenetére


Bluegene
addikt

For everyday browsing, Chrome feels quicker and snappier engem ez érdekel, a netezés azóta mióta kitöröltem a firefox-ot és felraktam a chrome-ot olyan mint forró kés a vajban

memóriaigény: Memory Footprint (ten tabs)
Firefox 3.1 - 91MB
IE8 - 230MB
Chrome - 141MB

Memory Footprint (single tab)
Firefox 3.1 - 50MB
IE8 - 59MB
Chrome - 22MB

1:1 tehát nincs igazad

Launch time
Firefox - 37s
Chrome - 15s

itt viszont botrányosan leszerepel a róka, több mint 2X annyi idő, ami egy atomos gépen vagy p4-esen igencsak érezhető, de még core2-esen is(tapasztalat)

szal a chrome lenyomja a rókát

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#49) WonderCSabo válasza Bluegene (#48) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sajna el kell keserítselek, mert a FF átlag laptopomon is 10 mp alatt elindult, pedig 20 kieg fel van rá telepítve. Ebben a Chromeos tesztben meg egy se.

Memóriakezelésre: Ki használ manapság egyszerre egy tabot? Szinte mindenkinél mindig több van megnyitva. Ez a FF oldalára dönti a mérleget...

Ja és nem a még gyorsabb FF 3.6 Betaról beszélek, hanem "sima" 3.5ről...

Ja és te is az én előbbi hibámba estél: az adatokat egy 1 éves tesztből vetted...

[ Szerkesztve ]

(#50) LaMotta válasza #16820480 (#32) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Az közben leesett, hogy szalag, csak már nem írtam emiatt egy új hsz-t :D..
Te... A kép alapján azt sem tudom, hogy fiúcska ő, vagy leányka. Bár a szalag miatt talán lányka. Nem ismerem én ki ezeket a távol keleti dolgokat :)... Hát ez poén volt :DDD..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.