Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nbg


nbg
senior tag

Gondolom a rengeteg androidos kenyszerfiok sem elhanyagolhato... :)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#2) Taybore válasza nbg (#1) üzenetére


Taybore
aktív tag

Igen, +1
Én is arra gondoltam, hogy van kb 1 milliárd androidos készülék, ami folyton be van jelentkezve a Google accountba. Lehet, hogy nem is használ semmilyen szolgáltatást, de kénytelen bejelentkezni.
Mondjuk én PC-ről is folyton bent vagyok a fiókomban, mert a Gmail-en kívül is használok 8-10 Google alkalmazást. Nem feltétlenül rossz ez, de legalábbis elgondolkodtató adat...

(#3) Narxis válasza Taybore (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Már miért kéne? Ismerősöm anélkül használja a telefonját. Valami olcsó darab volt, szinte ingyen adta a szolgáltató, talán galaxy ace 2.

Thanos was right.

(#4) Depression


Depression
veterán

4 milliárd emberből biztos, hogy nem engem fognak kiszúrni maguknak :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) csigabig válasza Depression (#4) üzenetére


csigabig
tag

szia

Kitudja lehet hogy holnap megjelenik nálad egy tálib hadsereg !! :Y :DD :R

(#6) Taybore válasza Narxis (#3) üzenetére


Taybore
aktív tag

Igaz, csak akkor minek androidos telefon? Google Play-hez (Market) kell egy fiók, anélkül max külsős alkalmazásokat tudsz rá tenni, vagy használod a gyáriakat. Monjuk aki csak fényképez meg néha böngészik, annak jó lehet úgy is, csak az okostelefon lényegét veszti el.

(#7) #06658560 válasza csigabig (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Reklám képp, vagy hogy gondolod?

(#8) Penndragon válasza Taybore (#6) üzenetére


Penndragon
tag

Kíváncsi vagyok hány ember használja az okostelefonját úgy ahogy azt a tervezők megálmodták. Szerintem az átlag felhasználó csak telefonál, és Facebook, már az SMS és MMS is ódivatúnak számít.
Szerintem elgondolkodtató ez a szám, ennyi ember "függ" egy cégtől? Vajon jó ez nekünk? Vajon kell ez nekünk?

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#9) csigabig válasza #06658560 (#7) üzenetére


csigabig
tag

poénnak szántam természetesen.

(#10) kymco válasza Taybore (#2) üzenetére


kymco
veterán

Ha androidos telefonnal be van jelentkezve az accountjába, akkor pont ezt a szolgáltatást használja minimum, meg a play-t és címtár szolgáltatást, meg persze az erre rárakódókat is esetleg (backup, drive stb, mail).
Ha valakinek kényszer a google account a google telefonhoz, mehet más irányba is szvsz... (winmo, apple, BB, stb)

www.refujvaros.hu

(#11) #06658560 válasza csigabig (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Poénként is kérdezem, mert kifejtést érdemel: google miért küldene tálib katonákat?

(#12) mukibuci válasza kymco (#10) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha tudnád, hogy hányan használnak azért androidos telefont, mert a szolgáltatónál ezt kapták olcsón... net nélkül, esetleg wifi-n keresztül a böngészőjét használják, play store közelében sem jártak még.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13) Meridian válasza kymco (#10) üzenetére


Meridian
senior tag

Az androidos telómon nincs net, tehát tutira nincs bejelentkezve... amúgy egyszer a beállításoknál létre kellett hozni egyet, akkor wifi-n keresztül megoldottam, azt csá.
Engem hidegen hagy a facebook, google+, stb-k. Persze van álnévvel acc, mert ha meg akarok nézni valamiot, akkor az pont arra jó. De az életem nincs naplózva rajta, mert az csak rám tartozik, és nem kéretlen marketingesekre.
Amúgy persze annak is van haszna számomra, hogy a sok "hülye" nem így gondolja, mert úgy vettem észre, hogy az utóbbi időben egyre kevesebb kéretlen telóhívást és egyre kevesebb kéretlen levelet kapok... ezzel szemben akik face-elnek, azok meg egyre több ads-el, spammel, és vírussal találják magukat szembe.
Így aztán van számomra is haszna a face-nek. A nagyátlag tömeget ott zaklatják, engem meg nyugiban békén hagynak.
Ez bizony nettó haszon számomra is.

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Szépen kinőtte magát :)

kengyel

(#15) kymco válasza mukibuci (#12) üzenetére


kymco
veterán

Gondolom... de ehhez nem kell feltétlen account.

www.refujvaros.hu

(#16) mukibuci válasza kymco (#15) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha valakinek kényszer a google account a google telefonhoz, mehet más irányba is szvsz... (winmo, apple, BB, stb) - idézet tőled :U a hozzászólással pedig arra akartam célozni, hogy nem, nem mehet, főleg ha nem akar sokat költeni a telefonra

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17) kymco válasza mukibuci (#16) üzenetére


kymco
veterán

Értelek, és köszi is a kiegészítést, de a google account ebben az esetben sem kényszer.

www.refujvaros.hu

(#18) Narxis válasza Taybore (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem használ semmilyen alkalmazást, sms-re és telefonálásra használja. Azt mondta ez volt a legolcsóbb a szolgáltatónál.

Ez történik amikor már butatelefont se lehet kapni szolgáltatónál. :/ Gondolom a szolgáltató is tereli az embereket okostelóra a mobilinternet miatt.

Thanos was right.

(#20) BoB válasza Taybore (#2) üzenetére


BoB
veterán

Minden nap használom a Google szolgáltatásokat jómagam is, de nem látom miként hat ki rám hogy az internetes forgalom nagy részét ez teszi ki (nem magamra gondolok ugye, lol).

Nekem aztán teljesen tökéletesen mindegy rajtam kívül mennyien használják még. Az egyetlen ami foglalkoztat hogy ha nagyon lecsökkenne ez a szám akkor szűnnének meg szolgáltatások és az nem lenne jó. De amúgy... :F

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.