Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Szép árai vannak a Kingstonoknak... :Y
Csak én sokallok 2X2GB alap fapad DDR3 memóriáért 30k-t?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) CHIPman


CHIPman
nagyúr

A 30k valóban sok, de a 2133MHz is. ;] Főleg CL8-ban. :Y Viszont ahhoz már akkora Uncore kell, hogy huszonnégyperhétben nem bírná egyik i5 sem. :)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3) szki válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


szki
őstag

Igen, de a Kingston nagyon jó márka! És meg kell fizetni, hogy "i5 Edition".
Viszont ennyi pénzért I7-hez való 3x2 GB-os márkás kit is kapható.
Én a 3x2 GB-os Patriot Viper 1600 MHz/CL8 1,65 DDR3-at 27eFt-ért vettem.
Nem lesz olcsóbb még a DDR3, mint a DDR2!

[ Szerkesztve ]

(#4) Tidus


Tidus
addikt

Halálos árak. Eddig tapasztaltuk az i7 alaplap. és processzor árait, most a Ram gyártók is belőtték hozzájuk az árakat, ők sem akarnak lemaradni a kaszálásból. Mivel muszáj megvenni őket, főleg a tuningos usernek.

(#5) finest


finest
őstag

Azé' elég szánalmas, h felfedezik újra a dual channelt a marketingesek, nem?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6) Picturemaker


Picturemaker
őstag

A Kingston az EDO ramos időkben volt a megbízhatóság és minőség megtestesítője.
Most legfeljebb középmezőny. Ezek az árak meg már a felháborító kategóriába tartoznak!
A GoodRAM DDR2-ben nem rossz, de ezek a DDR3 modulok nem tűnnek nagy durranásnak.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#7) TK36


TK36
aktív tag

Szépen magasan járnak a Kingstonok árai.
Vagy ezen árak már a karácsonyi szezon árait tükrözik.? Már arra hajtanának? :D

Nagyon remélem lesznek ezek idén olcsóbbak is.

Picturemaker: Manapság akkor a Kingmax a 'menő', jó márka?

[ Szerkesztve ]

(#8) Picturemaker válasza TK36 (#7) üzenetére


Picturemaker
őstag

Semmivel nem jobb a Kingston sem!

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#9) szuper-t


szuper-t
senior tag

Good ram ez valami vicc? mint a Green Ram ?:D

(#10) szki válasza szuper-t (#9) üzenetére


szki
őstag

Jó ram az:)

(#11) - = Zk = - válasza szki (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

2X2GB 30K. de te vettél 3X2GB-t 30K alatt!:C Persze nem egy Kingston (vagy hasonló, ezt én speciel nem tudom:R), de azért eza nem semmi....
Gondoltam, hogy átállok AM3-ra, de ilyen "vicces(?)" DDR3 árak mellett kihagyom egyelőre. Nameg állítólag nem lenne nagy előrelépés nálam...Max még (talán) 2X2GB GeilValue, oszt kalap kabát...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Tikakukac


Tikakukac
titán

A címen meghaltam :DD :DD
Az árak meg majd lentebb mennek idővel anno ddr után is hasonló volt bár lehet nem pont ekkora mértékben. :U

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) Depression


Depression
veterán

Tényleg az i5-höz igazították az árakat:
Bizonyíték: itt 3x4giga Kingston ddr3 1600 mhz mindössze 389k Ft. Ehhez képest ez a 99k-es szinte ingyen van.
Jó lesz nekem majd holmi kingmax is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) Elijah Baley válasza finest (#5) üzenetére


Elijah Baley
tag

Erre gondoltam én is..., valóban szánalmas... :(((

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#15) - = Zk = - válasza Depression (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

389k...:Y
ezt már nem a vér_pista veszi. kizárt..ennyiért már ő sem, sztem....
akkor ki a...? :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Ősember válasza Depression (#13) üzenetére


Ősember
őstag

feltetlen volt megint ferditeni azzal, hogy 4gb-os modulokat linkelsz? :) masik meg az hogy kapasbol tudok mondani olyan helyet ahol egy szazassal kevesebb, szal eleg eleg jol belenyultal a tutiba ezzel a linkkel :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#17) audi100td válasza szki (#10) üzenetére


audi100td
nagyúr

De nem ezek a modulok, quimonda chippekkel. :)

(#18) szki válasza audi100td (#17) üzenetére


szki
őstag

Csak vicceltem:
GoodRam=JóRam

Amúgy DDR2-ben használok 2x1 GB GoodRamot, és nem vagyok elájulva tőle. 2V-on hozza csak a névleges 800 MHz/CL5-öt (860/CL5-öt tud max). Névleges 1,8V-on csak fagyást produkál...
Így kételkedek benne, hogy tényleg tudja a specifikációban leírtakat a DDR3 modulja 1,5V-on.

[ Szerkesztve ]

(#19) audi100td válasza szki (#18) üzenetére


audi100td
nagyúr

Kicsit késő van már, nem kapcsoltam. :B

Mondjuk ha valaki nem tuningol és beéri rosszabb időzítéssekkel, akkor jó vétel lehet ez is ha olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#20) bacsis válasza Picturemaker (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A Kingston az EDO ramos időkben volt a megbízhatóság és minőség megtestesítője.

Meg is van a kedvenc Kingston memória párosom:

nagyban

2X4MB EDO RAM, tökéletes állapotban csak úgy repeszt rajta a Win95 :K

[ Szerkesztve ]

(#21) Joci10


Joci10
őstag

Csak nekem tűnt fel, hogy a Kingstonok csökkentett időzítésűek (legalábbis a 'jó átlag' GoodRAMokhoz képest)? Mert akkor ott a csöpp felár forrása, ami miatt sokan drágállják...

[ Szerkesztve ]

(#22) Móci


Móci
addikt

Drága és ratyi. Ennyiért ilyeneket... :F
Mostanság szeretik átejteni a vevőt memória téren.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) mephi666 válasza szki (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem hozza alapfeszen a 2x1gb 800mhz-es ddr2 kit a cl5-öt simán... már kb 2.5éve megvan a "csomag" és tökéletesen elégedett vagyok vele... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) ABee


ABee
tag

:Y 4 gb 1600-os RAM cl8-on 34k? Az igen! :W

(#25) - = Zk = - válasza Móci (#22) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Mostanság szeretik átejteni a vevőt memória téren."....is..! :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) Picturemaker válasza bacsis (#20) üzenetére


Picturemaker
őstag

ÁÁÁÁ! Gyönyörűek! :)
Nekem is voltak ilyen memóim, meg anno a Compaq gépek szinte csak ezeket szerették.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#27) anulu


anulu
félisten

2x1 meg 2x2 GB. használhatatlan mennyiség. még a duplája is kevés. nem értem, mi a fenéért nem dobálják piacra a 2x4-es kit-eket :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) - = Zk = - válasza anulu (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mert az talán " nekünk(?) " is jó volna...:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.