Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97) RJ45 válasza gbors (#70) üzenetére


RJ45
junior tag

Ritkán cserélek VGA-t, azaz én vagyok a többség. Lassan lenne értelme. A DLight jó volt CV1-el, picit kellett mókolni a betűméreten, de megkonfigoltad és állat volt. VR+cockpit megunhatatlan, amikor van időm, kedvem a mai napig elvagyok vele, de azért már egy ideje megjelent a második része például a DL-nek is, ahhoz már kevés az RX580 8GB, de kipróbálnám. Van már pár cím.
Szóval nem én találom ki, hogy erősebb VGA kell. Megjelentek a címek, amik kérik.
Negyvenért vettem anno az 580-at, aztán meglátom ezt ennyiért és értetlenkedem, hogy mi ez a fochs?
Azt értem én, hogy coin, meg járvány, meg háború, de ha VGA-t szeretnék venni akkor nem én vagyok a piac? NEM. Még mindig nem. Fogalmam sincs ki a vevő erre a VGA-ra, vagy hogy meddig kell még használom tovább a száz éves kártyámat. Soseleszjobb.
Azt se tudom mennyit ér a saját kártyám. Még százért is láttam az aprón 8GB-os RX580-at. Az ember pár év kihagyás után ránéz a VGA piacra és totál káosz, háromszázezres "félkész" throttlingoló vackok.
Odáig nem jutottam még el, hogy mit is várnak el, hogy most nekem mennyit is kéne nekem rádobnom egy értelmes cseréhez. A VR kvázi magas felbontás, szóval az ilyen 4GB-os kártyák élből szóba sem nagyon jönnek.
Onnan meg, hogy van rajta 8GB dedikált RAM már coin árfolyamot akarnak velem vetetni, a hardver az még mindig csak a sallang.
Totál kilátástalan még mindig. Amikor olyan emberek írják le, hogy jó lesz ez a VGA valakinek, mint Te, hát zokogok. Amikor már "a rutin meg az évek" is győzködi magát, hogy biztos kell ez a fosch... Á gyerekek, kell a kutyának az ilyen! Én nem erre vágyom. Mindegy nekem, hogy AMD vagy NV. Teljesen mindegy csak az ég szerelmére, hát legyen már végre az 580-nál egy legalább 30%-al erősebb 8 gigás kártya legalább 100k környékén, hát hány év kell még? Ilyen vackokat... ááááh, nem. Ezt nem kérem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.