Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) section9


section9
őstag

Tinder randizáshoz pár tipp:

Az első képnek mindenképpen "életed képének" kell lennie, olyannak amin tisztán látszik az arcod és van valami izgalmas mögötte. Senkit sem érdekel az n+1 csávó aki valaki más luxusautójával pózol. Legyen rólad teljes testes kép és kerüld azokat, amin alacsonynak nézel ki. Tegyél fel olyan képet amin haverokkal vagy, hogy lássák nem vagy antiszociális sorozatgyilkos.

Töltsd ki a description-t. Ha van (nők számára) érdekes hobbid akkor írd ide, például: utazás (fapados is számít), extrém sportok, önkénteskedés, zenélés, satöbbi. Ha nincs semmi ilyen, akkor próbálj valami szellemes dolgot írni, ami nem túl cringy de elég klisés ahhoz, hogy a csajok ráharapjanak.

Tudd, hogy kit akarsz megfogni és ennek megfelelően irányítsd a magadról sugárzott képet. A bölcsészeket nem érdekli, hogy 300 kilóval nyomsz fekve, a plázacicákat meg az, hogy Baudelaire-t olvasol szabadidőben.

Ha már kommunikáltok, akkor próbálj meg kicsit elérhetetlen lenni. Ha a csaj azt látja, hogy minden nap ráérsz és azonnal válaszolsz, akkor kevesebbet érsz majd a szemében, mint aki kicsit tartja a távolságot és mondjuk heti kétszer ér rá személyesen találkozni és fél óra intenzív beszélgetés után szól, hogy most dolga van, de később visszaír. Természetesen csalhatsz és megjátszhatod, hogy éppen fontos dolgod van. A lényeg, hogy elérd azt, hogy a csaj "látszólag" jobban akarjon veled találkozni, mint te vele.

Randin kerüld a klisés dolgokat, tehát felejtsd el a korcsolya/mozi/színház friendzone háromszöget és vidd el sörözni/borozni/kávézni vagy üljetek ki valahová a szabadba egy üveg rozéval.

Ezek eléggé general dolgok, ha elég vastag a bőr a pofádon és már túl vagy egy-két Tinder randin akkor lehet pofátlanabbnak lenni, de ehhez olyan kiállás és hozzáállás kell, ami nem mindenkinek van meg. Nekem több mint ötven randim volt amíg aktív voltam, pedig nem vagyok kifejezetten jóképű. Hajrá! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.