Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) section9


section9
őstag

Tinderen ismertem meg a menyasszonyomat. Pénteken lesz az esküvőnk. :))

(#2) devil-k


devil-k
nagyúr

8 éve a Csajok és Pasikon ismertem meg a feleségemet, azóta egy kislányunk is született idén májusban. :)

- mozi bolondéria -

(#3) Sinisi


Sinisi
senior tag

Az biztos, hogy kényelmes, és hiánypótló lehetőség.

(#4) updog válasza devil-k (#2) üzenetére


updog
senior tag

Nálunk Randivonal, 14 éve (2003) :DDD Azóta együtt.

Gratula a "sorstársaknak" :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#5) Kékes525


Kékes525
félisten

25 éve hagyományosan és azóta együtt. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6) TheProb


TheProb
veterán

Jó nektek. Eddig tinderen nem sok sikerem volt...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Vannak pozitív példák de én óva intenék mindenkit a netes társkereséstől. Igen keveseknek működik a dolog.
Nagyjából összefoglalja a dolgot: [link]

Mérlegem: 5 év alatt 1 kb normális csaj jött össze, de az is megreccsent és hitgyülis lett. :DDD
Badoo...

Ide azok regisztrálnak akik a való életben nem nagyon mernek ismerkedni/ és/vagy/ eleve teljesen alkalmatlanok párkapcsolatban élni. A kivételt nem találtam meg.

Tinderen 0 siker, oda csak annak éri meg felmenni aki legalább 8/10-es kinézetben.

Chronoson sok volt a soha rá nem érős. komoly kapcsolatot kereső nő.
Love.hu egy nagy nulla.

:)

[ Szerkesztve ]

(#8) Hunner válasza ->Raizen<- (#7) üzenetére


Hunner
senior tag

Volt egy Tinderes lány, aki javasolta, hogy ilyen szar weblapok helyett a player.hu-t olvassam, ha már pasi vagyok. Továbbadom az infót.

Egyébként randivonal 1év 1 hónap :))

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#9) Habib[HUN] válasza section9 (#1) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

9,5 éve a randihelyen ismerkedtünk meg.. Azóta már megtörtént a barátnő-élettárs-menyasszony-feleség upgrade :DDD

(#10) Syl válasza Kékes525 (#5) üzenetére


Syl
nagyúr

Gratula!
Mi 18 év után feladtuk :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) #56573440 válasza section9 (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

Kicsit több mint két éve a feleségemet :D tavasszal lagzi, most 9 hetes:D

Haverok mondták hogy frankó egyéjszakás kereső, hát mondom adjunk neki, mi baj lehet, első volt mint találat, aztán annyi is maradt:D

[ Szerkesztve ]

(#12) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

5 éve ismertem meg a mostani feleségemet Csajok és Pasikon. Három éve vagyunk házasok, két kislányunk született. Nem kell túlragozni, mi kb. három üzenetet váltottunk, kicsit Facebook , azután találkoztunk.

Szerintem nem csak azok mennek netes vonalra, akik nem mernek élőben , hanem azok is akik új helyre költöztek, szűkebb az ismeretségi körük, stb.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#13) Kékes525 válasza Syl (#10) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez a második, az első 12 évig tartott.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14) AusWolf


AusWolf
őstag

Gratula a sikersztorikhoz! :)

Furcsa ilyen cikket olvasni miután a legtöbb haverom és ismerősöm nettó baromságnak tartja az online társkeresést. De miért is lenne az? Egyrészt nem mindenki él és dolgozik olyan környezetben, ahol sok kapcsolata lenne a másik nemmel. Én pl. egy raktárban dolgozok az éjjeli műszakban, egy olyan részlegen, ahová női kezek egyébként sem valók. Vagy ott vannak az IT tanulók/szakemberek. Másrészt nem mindenki ugyanúgy találja meg a másikhoz a kapcsolódási pontokat. Én pl. soha nem igazán tudtam buliban 'csajozni', még az egyetemen sem, pedig bölcsészkarra jártam Pécsre, ahol hemzsegnek a jelöltek. Bulizni azért megyek, hogy jól érezzem magam a barátaimmal, és ezt a jelenlévő hölgyekről is feltételezem. Más kérdés, hogy annyira nem találom vonzónak őket amikor részegek. Ennélfogva órán és könyvtárban többet ismerkedtem, mint buliban. :D Hiányoznak is azok az évek nagyon! Na mindegy...

Visszatérve a témához, én is foglalkoztam online társkereséssel, de nem mondhatnám, hogy nagy sikerrel. Szerintem itt bejön a képbe a 'kisgyerek a cukorkaboltban' effektus, vagyis akkora választékkal találja magát szembe az ember, hogy még akit egyébként vonzónak is találna, az sem emelkedik ki a tömegből. A másik probléma talán az, hogy sokan úgy képzelik el a dolgot, mint a filmekben, hogy hirtelen jön egy nagy Ő, és minden hű de hűha lesz. Na ez a nettó baromság. Legalább is véleményem (és tapasztalataim) szerint a szerelem sokkal inkább az összecsiszolódástól alakul ki, mintsem a kezdeti vonzalomtól.

Összességében szerintem a netes társkeresés alapvetően jó dolog, de mint mindent, ezt is tudni kell megfelelően, és megfelelő hozzáállással használni.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#15) Duck663


Duck663
őstag

Minden elismerésem azoknak akiknek neten sikerült. Én is megpróbáltam, mint sokan mások, és ha nem is volt teljes a kudarc, de eredményesnek sem mondhatom magam. Ma már ha fegyverrel kényszerítenének akkor sem ismerkednék neten, inkább nekitolom a bevásárlókocsijának az enyémet, vagy teljesen véletlenül, előre megfontolt szándékkal ugyanazért a joghurtért nyúlok :DDD ott rögtön minden ki fog derülni. :)

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#16) ->Raizen<- válasza AusWolf (#14) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Exem nem hitt az összecsiszolódásban az azonnali féktelem szerelemben reménykedik sok nő... Ez itt a problem kérem szépen. :)

(#17) grozam


grozam
tag

Én is tudok egy siker sztorival szolgálni. A helyzet az, hogy a neten nagyobb a merítési lehetőség. Felénk meg max diszkóban lehetett volna ismerkedni. Az meg nem nekem való.

(#18) #56573440 válasza AusWolf (#14) üzenetére


#56573440
törölt tag

"A másik probléma talán az, hogy sokan úgy képzelik el a dolgot, mint a filmekben, hogy hirtelen jön egy nagy Ő, és minden hű de hűha lesz"

Azért alapvetően kell az elején egy kis szikra. Amire lehet már építeni. Racionális érvek mentén nehezen megy a párkeresés, az is kell persze, de na. Ha nem volt meg nálam az a kis kémia, akkor lehetett cuki meg aranyos meg biztos tündéri anyuka majd, de nem is kezdtem bele.

(#19) repvez


repvez
addikt

Érdekes, nálam még sehol nem volt egy visszajelzés sem , se mobil appon sem webes honlapon sem.Pedig kipróbáltam szinte az összeset , de csak az ingyenes részét, de hiába írtam üzeneteket még csak egy nemleges válasz sem jött.
A legtöbb társkereső , meg az emberek baján próbál meg meggazdagodni és nem pedig azért vannak, hogy segítsék a folyamatot. Mindenért pénzt kérnek, hogy megnézd ki nézett meg , vagy csak, hogy nagyba is megnézz egy képet de még azért is , hogy elküldj ez üzenetet.
Ezek nem olyan funkciók, hogy a zaklatástól óvja a felhasználót hanem , hogy épp gátolja a párra találást.

(#20) ->Raizen<- válasza repvez (#19) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A bőség zavarával "küzdenek" a nők is. Még egy 6/10-es csaj is a 10/10-es pasit akarja. :D Sok minden függ a bemutatkozó szövegtől, meg a profilképektől. Akkor már beljebb vagy. Adni kell a külsőre mert bizony az nagyon fontos mindkét nemnél. Egyedinek kell lenni meg humorosnak. Ha tudnád hány nőt vetkőztettem le pusztán a dumámmal. :D Kaptam jó kis szaftos képeket is. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) bindike01 válasza section9 (#1) üzenetére


bindike01
aktív tag

Gratulálunk!! :) :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#22) bindike01 válasza devil-k (#2) üzenetére


bindike01
aktív tag

Gratulálok!!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#23) repvez válasza ->Raizen<- (#20) üzenetére


repvez
addikt

vettem észre és a jó sem jó nekik , mert ugy gondolják hátha lesz ennél jobb is és csak ugródeszkának használják az embereket, hogy az ő helyzetét vagy ismerettségét kihasználva feljebb ugráljanak .
ÉS a nők esetében van egy valami adu amit mindig és mindenkor ki tudnak használni, főleg ha még jól is néz ki.

(#24) bindike01


bindike01
aktív tag

Szerintem abszolút elfogadott dolog már ez. Aztán úgy is lesz randi..tehát nem csak webes érintkezésről lesz szó.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#25) SvenOlam


SvenOlam
csendes tag

Mi a love.hu-n jöttünk össze 7 éve, másfél év után összeköltöztünk 3 éve pedig még szorosabbra fűztük a kapcsolatunkat. :)

"Never stop the car on a drive in the dark.."

(#26) ->Raizen<- válasza repvez (#23) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Jó szórakozni azzal amelyik hagyja, na de a valóságban kell ismerkedni. Ott vagy működik a kémia vagy nem. Nagyon gyorsan kiderül kb 5 percen belül egy randi alkalmával. De egyvalamit nagyon rendbe kell tenni. A mindsetet. Nem lehet negatív mert azt megérzik a nőcik és menekülnek. Ők jól akarják érezni magukat a társaságodban. ;)

(#27) #56573440 válasza repvez (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

Tinderen én full ingyen garázdálkodtam. Ott nem igazán éreztem hogy fizetnem kéne bármiért vagy arkámiért is.

(#28) Syl válasza Kékes525 (#13) üzenetére


Syl
nagyúr

Aztaaa. Másodszor is önként behajtani a fejet a hurokba :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#29) vilmose33


vilmose33
őstag

Siker storyval tudok én is szólgálni. Neten ismerkedtem meg a feleségemmel. Regisztráltam -rám írt-találkoztunk-esküvő-2 szép gyerek mire észbe kaptam családapa lettem. Csak bátram ,de óvatossan azért.

A jövő most van

(#30) Syl válasza vilmose33 (#29) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor ezek nem társkereső, hanem legényfogó oldalak ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#31) repvez válasza ->Raizen<- (#26) üzenetére


repvez
addikt

elég nehéz úgy egy pozitív hozzáállást kialakítani, hogy mindenhonnan csak a negatív jön még ami pozitív lenne is kap egy kis negatív utóízt a végére.
ÉS a keresőknél ezt nem látják, de mégse jön egyezést sehonnan sem, pedig nem mondanám, hogy rosszabb lenne a profilkép vagy bármi más mint a többségnek, azoknál lényegesen jobb akik kivehetetlen pixelhalmazt tesznek ki vagy mindenképpen a cigi lóg a kezükben valamelyik átmulatott éjszakán készültön amire nem is emlékszik.

(#32) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sztem teljesen jó dolog a netes társkeresés. nekem amugy az a problémám a legtöbb oldalallal hogy nem lehet igazán részletesen keresni. nem fogok több ezer embert átnézni, aki meg pl megfelelne az meg már elkerüli a figyelmemet. egyetlen olyan oldalt találtam ahol ez gyakorlatilag meg van oldva: okcupid. de ott meg az az érzésem hogy bizonyos régiókból egyáltalán nincs felhasználója...

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#33) ->Raizen<- válasza repvez (#31) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ugyan még a top pasikat is lekoppintják néha, sz@rni kell bele és jöhet a következő felállás van. Te állítod fel az igényeket a fejedben, milyen nőt szeretnél. Aki keres az talál, aki nem keres az nem talál.

Tegyük még azt hozzá hogy aki vidéken él annak jóval kevesebb az esélye párt találni, mint aki városokban lakik. Ilyenkor kell a helyi populációt megnézni pl falunapkor. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34) repvez válasza ->Raizen<- (#33) üzenetére


repvez
addikt

Tegyük még azt hozzá hogy aki vidéken él annak jóval kevesebb az esélye párt találni, mint aki városokban lakik. Ilyenkor kell a helyi populációt megnézni pl falunapkor

Na akkor mit mondjon az aki 200 fős faluban lakik és az azonos korúak már nincsenek a környékén .ÉS a falunapi kannacsatogtatós roma ricsajt utálja.Ld:: Bódé bruszli, meg a többiek.

(#35) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Jó lett a cikk. Kissé tárgyilagos. :)

Viszont az itteni siker sztorikat kifejezetten jó olvasni! :R

(#36) MrPetya19 válasza ->Raizen<- (#7) üzenetére


MrPetya19
addikt

A Tinderrel kapcsolatban egyet kell, hogy értsek sajnos.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#37) MrPetya19 válasza repvez (#31) üzenetére


MrPetya19
addikt

De sajnos az ilyenek kellenek a népnek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#38) vilmose33 válasza Syl (#30) üzenetére


vilmose33
őstag

Jobban belegondolva neked van igazad :D Bátran,óvatosan!

A jövő most van

(#39) Kékes525 válasza ->Raizen<- (#20) üzenetére


Kékes525
félisten

"Még egy 6/10-es csaj is a 10/10-es pasit akarja" Tévedsz, csak úgy viselkednek, de igazából a jó szövegre buknak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#40) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Értelmes, problémamentes, jófej csajjal inkább csak Tinderen kívül találkoztam. :D

We are only Stardust...

(#41) AusWolf válasza ->Raizen<- (#16) üzenetére


AusWolf
őstag

Na ez az! Nem a módszerekben, hanem a fejekben van itt a baj. :(

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#42) AusWolf válasza ->Raizen<- (#20) üzenetére


AusWolf
őstag

Igen, aztán jön a 10/10-es macsó, meghempergeti a hölgyeményt, és tovább áll. A csaj meg csak pislog összetört szívvel, hogy hoppá... végül összeszedi magát, és keresi tovább a 10/10-es nagy Őt, és minden kezdődik előről. :D

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#43) section9


section9
őstag

Tinder randizáshoz pár tipp:

Az első képnek mindenképpen "életed képének" kell lennie, olyannak amin tisztán látszik az arcod és van valami izgalmas mögötte. Senkit sem érdekel az n+1 csávó aki valaki más luxusautójával pózol. Legyen rólad teljes testes kép és kerüld azokat, amin alacsonynak nézel ki. Tegyél fel olyan képet amin haverokkal vagy, hogy lássák nem vagy antiszociális sorozatgyilkos.

Töltsd ki a description-t. Ha van (nők számára) érdekes hobbid akkor írd ide, például: utazás (fapados is számít), extrém sportok, önkénteskedés, zenélés, satöbbi. Ha nincs semmi ilyen, akkor próbálj valami szellemes dolgot írni, ami nem túl cringy de elég klisés ahhoz, hogy a csajok ráharapjanak.

Tudd, hogy kit akarsz megfogni és ennek megfelelően irányítsd a magadról sugárzott képet. A bölcsészeket nem érdekli, hogy 300 kilóval nyomsz fekve, a plázacicákat meg az, hogy Baudelaire-t olvasol szabadidőben.

Ha már kommunikáltok, akkor próbálj meg kicsit elérhetetlen lenni. Ha a csaj azt látja, hogy minden nap ráérsz és azonnal válaszolsz, akkor kevesebbet érsz majd a szemében, mint aki kicsit tartja a távolságot és mondjuk heti kétszer ér rá személyesen találkozni és fél óra intenzív beszélgetés után szól, hogy most dolga van, de később visszaír. Természetesen csalhatsz és megjátszhatod, hogy éppen fontos dolgod van. A lényeg, hogy elérd azt, hogy a csaj "látszólag" jobban akarjon veled találkozni, mint te vele.

Randin kerüld a klisés dolgokat, tehát felejtsd el a korcsolya/mozi/színház friendzone háromszöget és vidd el sörözni/borozni/kávézni vagy üljetek ki valahová a szabadba egy üveg rozéval.

Ezek eléggé general dolgok, ha elég vastag a bőr a pofádon és már túl vagy egy-két Tinder randin akkor lehet pofátlanabbnak lenni, de ehhez olyan kiállás és hozzáállás kell, ami nem mindenkinek van meg. Nekem több mint ötven randim volt amíg aktív voltam, pedig nem vagyok kifejezetten jóképű. Hajrá! ;]

(#44) devil-k


devil-k
nagyúr

Köszi szépen mindenkinek! :R

- mozi bolondéria -

(#45) ->Raizen<- válasza repvez (#34) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez a probléma egyik gyökere de figyelj, ex tőlem 60 km-re lakott Erdőkertesen, szóval néha a távolság sem a helyzeted nem akadály ha eléred hogy nedvesedjen tőled. Csak játékosan, lazán. Én is kb 26 km-re vagyok Budapesttől... Én itt segíteni akarok nektek. A kulcs a nőhöz című könyvet ajánlom , az lett az én bibliám.
Ez se nem PUA pick up se nem egyéb dolog, leírja hogy egy mai nőt hogy ÉRDEMES felszedni és elérni hogy melletted is maradjon. De itt is a személyes kontakt van kihangsúlyozva. Vagy ha neten.. akkor ugye csetelni, utána felhívni, videotelefonálni utána tali...

[ Szerkesztve ]

(#46) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Jó olvasni a sok pozitív tapasztalatot.
Én viszont pont a másik oldalt erősítem igen masszívan. :(((
De hogy mi a francért, ne kérdezze senki. (na jó lehet) ;]
Egy dolog zavar igazán csak, hogy még csak a visszajelölésig sem jutok el az esetek 99%-ban.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#47) TheProb válasza Gaborz1 (#46) üzenetére


TheProb
veterán

+1 Akkor nem csak én vagyok ilyen "balek"...:/

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#48) TomMusic


TomMusic
őstag

Egyetlen dolog számít: hogy nézel ki, vagyis hogy a kép(ek) alapján mennyire tetszel a csaj(ok)nak. A többi csak rizsa.
Egyébként abszolút kudarc, valószínűleg remeteként élem le az egész kicseszett életemet. :)

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#49) TheProb válasza TomMusic (#48) üzenetére


TheProb
veterán

Amúgy igen, ha nem nézel ki jól, akkor még a kevésbé jól kinéző csajok is balra húznak. Én azt vettem észre, hogy engem valamiért csak a "malacok" likeolnak, legalábbis nagy többségben. Persze ezt csak onnan tudom, ha véletlen én is behúztam, vagy az első képe alapján nem tűnt annak. Most ez lehet köcsögül hangzik (mmint, hogy "malac"), de na... Igaz én se vagyok kib@szva, sőt.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#50) Kékes525 válasza TomMusic (#48) üzenetére


Kékes525
félisten

Sose próbálkoztam ilyen helyeken, de ne higgyétek, hogy csak a kinézet fontos. A szöveg lényegesebb. A bemutatkozó szöveget kell vagányra írni, ami felkelti a másik figyelmét.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.