Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Mondhatnam, hogy be kene tarsulniuk a Telenorhoz, ahogy a UPC a Vodafonhoz, de a Telenor tulajdonosi szerkezete mar nem szerencses ehhez. Ha esetleg jonne egy kulso nagyobb szereplo, valtozhatna valami, de valoszinuleg okkal probalkoznak ujabb cegek a Magyar tavkozlesi piacon, sot ez is lehetett az egyik oka a Telenor eladasanak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Aki nem tud nyalni az szo*ni fog. :)

Semmi.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) janeszgol válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Be fognak társulni. Majd amikor kivonul a Digi, meglesz az ár. Remélem nem erre hajtanak!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) DS39 válasza janeszgol (#4) üzenetére


DS39
nagyúr

Pedig esélyes. A Telenor rövid úton állami (érdekeltségű) mobil szolgáltató lesz.
Ha a DIGI kivonulna szépen felvásárolják. Jelentős ügyfélszám növekedése lesz az Antenna Hungáriának.

[ Szerkesztve ]

(#10) Egon


Egon
nagyúr

Hwsw-n azt írták, hogy jelentős tartozása van a magyarországi leányvállalatnak, állítólag nem csekély részben az új (mintegy két éve kinevezett) vezetésnek köszönhetően.
Állítólag ezért gáncsolta őket az NMHH kézzel-lábbal: gondolom nem szeretnének látni egy bedőlt mobilszolgáltatót...
Kérdés, hogy mi lesz velük hosszú távon - mint Digi-előfizető, egyelőre élvezem az STB nélküli tévézést, és nagyon nem szeretnék sem T-féle fostalicska IP-TV-t, sem túlárazott UPC-t (illetve Vodát) látni otthon... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#11) Viktor0610 válasza DS39 (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerinted. Gondolom, így akartad írni, csak lemaradt.

Samsung Galaxy A54

(#12) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem nyertek, így jártak. Végre feladják.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#13) Yeffy válasza Egon (#10) üzenetére


Yeffy
veterán

mondjuk ha ez igaz, az valoban mas szemszogbe helyezi az esetet.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14) Tigerclaw válasza janeszgol (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az ilyen monopol/kozuzem szeru iparagak nagyon vonzoak a "haveroknak" es a forgatokonyvukben pont az a kovetkezo lepes, amit irtal. Azzal tehetne be nekik kicsit, hogy mondjuk a Vodafone-nak adja el a frekvenciajat. Az arbol meg bevasarolna a kabelTV-s piacon. Hacsak nincs valami olyan uzleti modelljuk, szolgaltatasuk, amit ilyen limitalt frekvenciacsomaggal is lehet nyeresegesen vinni. Persze lehet hogy akkor megint kozbelepnenek a "haverok" es kozolnek hogy csak nekik adhatja el.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) ricsi99


ricsi99
addikt

Meg lehet nyugodni emberek... lehet fizetni ismét uniós szinten is magas tarifadíjakat/csomagokat.
Remélem a trió megduplázza az árait.... kartellba elmegy.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#16) Pferi


Pferi
senior tag

mészáros lőrincnek be kellene társulni a Digihez, meg lenne oldva minden problémájuk...

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#17) nicu71


nicu71
addikt

szomorú hír.Marad minden ugyanúgy,magas tarifák,horror áron mobilnet. :(((

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18) AxBattler


AxBattler
félisten

Először az Inviteles fiaskó, most meg ez. Gáz. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) DS39 válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


DS39
nagyúr

Persze. Mármint a hsz második fele.
Az első feléről már több helyen olvastam, hogy részben magyar tulajdonú befektetői csoporttal tárgyalnak a csehek az eladásról. (asszem HWSW-n is írták, és ugye az tény, hogy 25%-a az Antenna Hungáriáé. jó sok adófizető pénzét költötték rá....)

(#20) GoodSpeed válasza AxBattler (#18) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ott mi volt? Az Invitelt felvásárolta a DIGI.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#21) AxBattler válasza GoodSpeed (#20) üzenetére


AxBattler
félisten

... amire erősen rányomta a bélyegét a versenyhivatal.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) trec12 válasza Pferi (#16) üzenetére


trec12
addikt

Nem hiszem, hogy a Digi Lölö hiánya miatt jutott oda ahová - konkréten sehová - az útóbbi tendereken.

(#23) Vardar


Vardar
tag

Én csak egy dolgot nem értek. Most ez miben akadályozza a DIGI terjedését? Mekkora ügyfélkörhöz mennyi frekvencia tartomány kell? Mert én ezt nem látom soha az ilyen cikkekben, hogy az eddigi frekvenciákkal ki tud(na) szolgálni Y embert, de most nyerhetett volna 10Y emberre elegendő frekvenciát. A meglévő ki van már maxolva? Nekem így levegőben lóg az egész :))

(#24) ricsi99 válasza Vardar (#23) üzenetére


ricsi99
addikt

Nem kaptak 5g-s frekvenciát.
Olvass utána ... szokásos módon nyertek páran... ne csak origós cikkeket olvass és tisztán fogsz látni.
Te vennél 3g-s netet? Nem hiszem.....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#25) trec12 válasza ricsi99 (#24) üzenetére


trec12
addikt

Nem csak azt nem kaptak, hanem a mostaniból is kimaradnak (900, 1800 Mhz).

(#26) Vardar válasza ricsi99 (#24) üzenetére


Vardar
tag

1,5-2 évig a Blue Mobile mobilnetjét használtam, arról váltottam a DIGI tesztidőszakosára kb. 1 éve. A sebessége nekem elég, lefedettségen kell javítani. Gőzöm nincs, hogy mi hány G meg mbit/s, de a Blue Mobile után megváltás volt. Szóval engem nem vág földhöz, hogy a mostani, kielégítően gyors netem nem lesz (számomra) feleslegesen gyors. Legyen országos lefedettség és maradok az előfizetőjük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.