Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Szóval 3D TV-vel kompatibilis lesz. Ezt eddig értem. De esetleg az Nvidia féle 3D szemüveget is támogatja a játék vagy csak és kizárólag a TV-t?

Amúgy város a game csak a gépignyétől félek :O

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#2) Wobee


Wobee
csendes tag

Ha van pénzed 3d-s tévére,
Ha van pénzed renderBoxx-re,
Ha szereted a Crysis 2-t.

Elég szűk réteg :D De alapvetően a tendencia nem rossz, 10-15 év múlva talán már olyan elterjedtek lesznek a szemüveg nélküli full3D-s tévék/monitorok, mint ma a flatscreenek, és az Avatar olyan elavultnak fog tűnni, mint amennyire ma egy 90es évekbeli akciófilm.

(#3) Gery9112


Gery9112
őstag

A Warhead már egész jó volt.......reméljük ez is az lesz...de szerintem a New Yorkiaknak már meg se kottyan egy ufóinvázió....a Godzillát is lenyomták :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4) HarapósKutya válasza ViTaZi (#1) üzenetére


HarapósKutya
tag

hát neked talán nem kell félned sztem. eléggé jó a géped! :)

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#5) ViTaZi válasza HarapósKutya (#4) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Végülis a Crysis 1 már fullba megy :D Majd most jön a 2. rész amire majd a következő gépemen meg maxon úgy 3 év múlva :D Tiszta királyság :C

braner00 kerüljétek!

(#6) Ryuu válasza Wobee (#2) üzenetére


Ryuu
tag

Hidd el, hogy előbb eljön az a kor. Pár év és itt is lesz.

(#7) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

:U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#8) AS


AS
félisten

Mind a 3 platform 3d s lesz :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) capulet75 válasza AS (#8) üzenetére


capulet75
addikt

Akkor így kell majd egy 3d monitor vagy csak szemüveg meg egy full hd monitor?Az ember összeszenved egy bika gépet valahogy erre tessék,vegyé' még cuccot hozzá százezeré'.Hovatovább egy new stuff full futtatásához kell fél milla technika.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#10) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekem az is nagy boldogság volt ,hogy vettem egy nagyon jó TV és nem hitelre az szintén jó lesz ha a játékot megveszem eredetiben , nemhogy 3D-s tv-t ?!Elég szűk réteg fogja a megjelenéskor ezt a 3Ddolgot élvezni szerintem.

Természetesen örülök a plussz tartalomnak , de esetleg vmi más mindenki álltal használható extra jobb lett volna.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Juhj ez igazán jó hír..nem elég hogy minimumon se fog menni de mostmár még 3D-ben sem láthatom...affene:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Full hd 3d megjelenítéshez nem legalább 120hz körüli frissítés kell?
Tehát legalább 120fps?
Azt szép lesz összehozni :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) h-yle válasza AS (#8) üzenetére


h-yle
addikt

Igy van. Már csak azt nem tudom épp ésszel felfogni, hogy erre egy XBOX hogyan képes.

@Edenyke: Jó lessz az 2x30-nak is. Már az is bravúr lenne mikor minden új játék 30FPS-re megy le konzolokon.
De nem baj... 2x30 FPS 480p, a szemed kifolyik, de legaláb HÁROMDÉÉÉÉÉ!

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) julius666 válasza h-yle (#13) üzenetére


julius666
addikt

30 FPS, ami izmosabb részeknél csak lejjeb megy és akad a játék, 480p élsimítás és anizotróp szűrés nélkül, butított graffal.
Tisztára mintha ottlennél a játékban :DDD

(#15) Sirandrish válasza h-yle (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

figyelj...szemed kifolyik vagy képregényként megy..nem mindegy? tolod a Crysis 2-t...az a lényeg.. ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) errorcode06


errorcode06
őstag

Nem akarom a konzolosokat vérig sérteni, de, a ps3 hardveréből sem tudom hogy fogják kipréselni a "2x30fps"-t...

Esetleg úgy ahogy pár kollega leírta : no fs aa-af, 640p (vagy 480 :DD ), és lebutítás mesterfokon ? (pixelháború mint 1990 környékén ?)

Még pécén sem reménykedem hogy fullhd-ban fogom futtatni, azt meg aztán pláne hogy szűrést+élsímítást is tekerek rá !

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#17) keIdor


keIdor
titán

Ezt is csak akkor fogom 3D-ben nézni, ha majd szemüveg nélkül fogja tudni a TV és nem lesz több 200/250k-nál... a szemüvegtől sajnos megfájdul a szemem, a fél milliós ártól meg a fejem.

errorcode06: Úgy, ahogy mondtad. 480p, majd valami virtuális felskálázás féleség lesz amitől majd 720p lesz. Úgy tudom van ilyen a konzolokban... AF-et még egy konzol játékon se láttam, kétlem, hogy itt kezdenék el.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) hommeros


hommeros
őstag

Pénzem van, csak szemem nincs sok, amit tönkretehet.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

kíváncsi vagyok, hogy PS3-on lesz-e 3D támogatás.

úgy tudom, hogy a 3D plusz erőforrásokat igényel, a Crysis 2 pedig eleve a gép tudásának felső határait ostromolja.

Aurea mediocritas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.