Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamka16


adamka16
őstag

Hát azért ez már valami! Tetszetős... de sajna nekem ez elég húzós árnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem az én pénztárcámhoz szabták az árat sajna. :D

A ventilátorok világításának kapcsolója nagyon jó ötlet, legalább nem kell cserélni a ventiket, ha valakit zavar a led.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#3) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem rossz ház. Nagy, tágas. Szépnek nem igazán mondanám, főleg előről. Belülről szép.
Ja meg nagyon drága. :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) szumoo


szumoo
senior tag

Nekem tetszik, csak nagyon drága. :(

A nyúlon túl?

(#5) Zodicus


Zodicus
senior tag

Maradok a 692nél... Szép, de túl pénzes

(#6) DeltaPower


DeltaPower
őstag

hatalmas, a csaj majdnem beleférne :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

suna +1 :DDD

de most komolyan ,a táp melegszik...ergo a meleg felfelé száll...miért kell alulra tenni??? nehogy kihűlljön az amúgy is "hideg" vga??? :F

(#8) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Arról nem esett szó(?) hogy milyen hangosak a ventilátorok a házban.

⭐ Stella

(#9) bsh


bsh
őstag

nas doboz? :F

(#10) radi8tor válasza WhiteWalker (#7) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha úgy rakod be a tápot, akkor bentről fújja kifelé a meleg levegőt...

⭐ Stella

(#11) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Anyám lóháton...ez már kuckó,de sajna az ára miatt csak álom marad.Viszont ennyiért már ideiglenesen egy ilyen sunci a tiéd lehet! :P

(#12) WhiteWalker válasza radi8tor (#10) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

de most mi ez, pára elszívó :DDD , neeeee...... a tápnak akkor is fent a helye.... :U

(#13) Probber


Probber
őstag

A hölgyemény bizonyára minden szögből jól néz ki, ellenben a házzal, ami kívülről szerintem úgy ahogy van ronda, viszont belülről valóban jó kialakítású.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Mennyivel nyújtanak többet ezek a házak hogy ennyibe kerül ? :W

(#15) Enton


Enton
addikt

Ennyi pénzért én már Cosmos-t vennék. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16) capulet75


capulet75
addikt

Kár hogy a Cosmos-S az ilyen tesztekből rendre kimarad. Lehet lenne meglepetés.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17) Ghosti válasza Enton (#15) üzenetére


Ghosti
aktív tag

Ja, sokkal jobb...

De 30-ért ez sem lenne rossz:D.

:/

(#18) EkSYS


EkSYS
senior tag

Jó háznak tűnik. Kicsit lehetne mélyebb is hogy a nagyobb kártyáknak kicsit több hely maradjon. Pl. azok melyeknek slot-tal párhuzamos a tápcsatijuk, már gondban lehetnek (egy régebbi 5870, 5850 stb.)

Eki - az eredeti

(#19) LackoMester


LackoMester
addikt

Jó kis teszt. Köszönet érte. :R A ház és csaj is nagyon tetszetős. :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) Sicilian


Sicilian
addikt

Jó a házikó, de az ára eléggé magas ...

nothing is true everything is permitted..

(#21) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Szerintem a CM Cosmos egy sz.r, de ez simán megérne nekem 50k-t, de még nézelődök melyik is legyen.

[HAF X NV-942-KKN1 Nvidia Edition] :DDD

(#22) DopeBob válasza WhiteWalker (#7) üzenetére


DopeBob
addikt

Minden cikk végére kéne :B

MZ/X

(#23) sirzollee


sirzollee
tag

Kell-kell-kell :C

(#24) capulet75 válasza S*Tom* (#21) üzenetére


capulet75
addikt

Ilyen véleményt sem olvastam még a Cosmos S-ről. :Y Miért is szar?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#25) Milka 78 válasza S*Tom* (#21) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pusztulat ronda... :N :DDD

(#26) kenwood3


kenwood3
őstag

a ház nem nyerte meg a tetszésem , de ha az árába benne van a néni is akkor adjatok 1 címet ahol meg lehet venni :DD

Mi az az ekezet dragasag??

(#27) balu72


balu72
tag

Brutális darab és gyönyörű! :C

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#28) #19617792 válasza WhiteWalker (#12) üzenetére


#19617792
törölt tag

Grat. Latom nem erted az alsotapos elrendezes elonyet... Ha a tap fent van, akkor a proci es vga hoje rajta keresztul tavozik, befuti azt, emiatt zajos lesz, es a kondik is hamarabb szaradnak ki. Ha lent van, lefele nezo ventivel, akkor elszigetelten szellozik, hideg levegot sziv be, halk marad es a tapot is kimeli... a tap igy egyaltalan nem fut be semmit se. Szoval a tap maradjon csak alul.

(#29) #56573440 válasza WhiteWalker (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

jah tényleg jogos. mert mennyivel jobb ha a felfele szálló meleg levegővel kell hűteni egy tápot, mint lentről eleve hűvösebbel, így alacsonyabb fordulaton dolgozhat a venti és halkabb a rendszer. mert így fentről a meleget végülis csak a tetőbe épített ventik tudják kitolni, ami valljuk be nem jó elgondolás. a porosodást meg hanyagoljuk, takarítani kell és kész :DDD

(#30) Gaben01


Gaben01
őstag

Ennyi pénzért már simán Lian Li a befutó.Azt elismerem,hogy egy LL sose lesz ilyen jó szellőzés szempontjából,azért megfőni se fognak benne a cuccok és az még szép is.Nekem speciel a HAF széria eleve nem tetszik,de a néni az suna pozitív. :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#31) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Még úgy is elfogadnám, hogy nincs asztali gépem :) Nagyon tetszik ez a házikó.

Nem is mondtátok, hogy van egy új munkatársa a PH!-nak a Távol-Keletről :C

(#32) BobChemistry


BobChemistry
őstag

A csajt nem teszteltétek? :DDD :DDD :DDD

A ház nem rossz, csak nem értem, miért jók még mindig ezek az elforgatott HDD keretek.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#33) #16939776


#16939776
törölt tag

A kialakítása és méretei meglehetősen jóra sikerültek.
De vizuálisan ocsmány, nagyon sok műanyag. Mint egy szennyes tartó :U

Inkább 690(II)vagy Cosmos.

Most egy HAF932 vizezek, de csak azért mert megkértek. kib@szott ronda :DDD

A tesztet köszönjük!

[ Szerkesztve ]

(#34) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

A gáré a végén odaverős! :DD Házikó nagyon durci de én a kisebb testvérét is elfogadnám :))

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#35) S*Tom* válasza capulet75 (#24) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Ne vedd sértésnek, (sry) egyszerűen nekem nem jön be a ház formája, a sokfüles dizájn és hagyományos BTX belső elrendezés, nekem hiányozna az előlapi USB 3.0 csati is igaz ez pótolható, de inkább más pld. árban valamelyik HAF 932-942, Corsair vagy még inkább valami nagyobb drágább Lian Li, de az csak álom.

(#36) gbors


gbors
nagyúr

nekem nagyon tetszik a ház, viszont az a VGA a 3. oldalon biztosan 6970-es?

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#37) MPowerPH válasza S*Tom* (#21) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, hát a Cosmos tényleg nem egy csoda ház. Ellenben a Cosmos S-ben szerintem sokkal hatékonyabb a hűtés(a legjobb az összeset együtt véve, jöhet Antec vagy LL is, Corsair meg sehol nincs), és legalább ki lehet rakni a szobába. HAF -ot eldugnám valahova, hogy még a kutya se lássa, annyira ronda. Ez tiszta műanyag, számomra igénytelen.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Nem cserélném el rá a CM 692-esemet semmi pénzért...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#39) -=Ghost=- válasza MPowerPH (#37) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

És a cosmos-s tiszta műanyag előlapja, teteje nem igénytelen? A knight rider prios csíkról nem is beszélve...

De a ház jól szellőzik, a kinézete is elfogadható. Bizonyos környezetben... A csatlakozókat takaró csúsztatható ajtókat viszont soha nem fogom megérteni, ha ráhúzod a csatikra ott marad a helyén egy ronda "lyuk" ami megtöri az előlap/tető vonalát. A tápot, tápkábeleket takaró műanyag csoda pedig egyenesen okádék. Tudom, nem kell nézegetni... de mégis csak egy esztétikai elem, semmi más haszna nincs. Annak meg elég gyenge.

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#40) capulet75 válasza S*Tom* (#35) üzenetére


capulet75
addikt

Miért venném sértésnek? Nem engem mínősítettél. Tiszteletben tartom a véleményed csak meglepő volt. Az USB3 nem túl régi tartozéka a házaknak és a legtöbb ember remekül megvan nélküle egyenlőre. A Cosmos S meg mondjuk sztem a legszebb házak közt van nem úgy mint a HAFX ami egy tank.Nem rossz, hűteni is tud, de szépnek biztos nem nevezném.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#41) Dassler


Dassler
őstag

Design szempontból még mindig elég vegyes érzelmekkel viszonyulok a HAF szériához. Robosztus, ugyanakkor vmi nem tetszik ennük. Na de ez az én ízlésem, jobb szeretem a letisztult kuckókat.
Zaj milyen ebben? Volt egy olcsóbb (Codegen) ill. egy jobb fajta (TT) házam is, ami iylen lyukacsos volt, de egyiket se nevezném halknak.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#42) ittakary


ittakary
nagyúr

Nekem múlt héten lett meg a HAF 912 Plus házam, és meg kell mondjam soha nem voltam még ennyire elégedett egy házzal sem (mondjuk ebbe kalkuláljuk bele azt is hogy eddig csak 5-6ezer forintos bádogdobozaim voltak :D)

Előtte egy hónapig az asztalomon az alaplap dobozán volt a konfigom, és azt hittem az a leghűvösebb megoldás. Amióta beköltöztem ebbe a házban, azóta minden 5°C-al hűvösebb (kivéve HDD-k mert azok már előtte is 28C-osak voltak)

A kinézet pedig elég szubjektív. Amikor megvettem, bevallom nekem sem tetszett annyira, de amikor lebontottam róla a fóliát, azonnal beleszerettem. Frankónk olyan mint egy tank, és ezt még jobban erősíti az, hogy 9kg acéllal van dolgom :)

Összefoglalva: kinézete teljesen rendben van, hűt mint a veszedelem, és közben hangja sincs... (annak ellenére hogy tele van lyukkal)

(+ pozitívum, hogy gyárilag porszűrők minden ventilátor előtt!)

(#43) ló úr


ló úr
őstag

Azt a kiscsajt a végén a képen nem adják hozzá?? Elfogadnám a házzal együtt :D
Am. jó írás lett szép ház,1x benevezek egy ilyenre,vagy vmi kicsit kisebb társára az tuti :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#44) Flashget válasza ittakary (#42) üzenetére


Flashget
félisten

csak egyetérteni tudok ;)

Realme GT Master Edition

(#45) Balu972


Balu972
aktív tag

Cosmosom van és hasonló a benyomásom/tapasztalatom, mint erről a házról.
Tetszetős, jó, hogy raktak rá USB 3 kivezetést, és valszeg hűvős is.
A cosmos annyira nem hűvős, de megoldható viszont nagyon halk az oldalsó falakon lévő hangszigetelés miatt.

Amit itt is elcsesztek :((( az a hátsó lap. Csodálatosan megoldható lenne a kábelek elrakása, ha elférnének. Egyszerűen nem értem, hogy a CM miért nem hagy egy - írd és mond - fél centivel nagyobb helyett. Egy 50 rugós házikótól (tökmindegy mennyiért jutunk hozzá) elvárható lenne, hogy ez is smakkoljon.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#46) Destructo


Destructo
aktív tag

Hát nekem nagyon tetszik ,ez a ház.Minden megvan benne ami nekem kell,de 51 500ft nekem sok egy gépházért,várok rá,egy kis időt...addig jó a mostani is..De ha tehetem mindenképpen beszerzek egy ilyet! :)

(#47) WhiteWalker válasza #19617792 (#28) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tényleg nem értem....a száradó kondikat hagyjuk... , ha alulról szivja a hideget ez oké....de mi van a felszivott porral és szöszökkel??? ha ez is a tápon megy keresztül....mert ez sem tesz jót neki...... :U , az én szobám nem steril.....
érdekes módon a chieftec házakban felül van a táp..... :U

[ Szerkesztve ]

(#48) norbi830728


norbi830728
csendes tag

Nyami, kéne... na meg a ház is

(#49) whiteman0524 válasza FireKeeper (#38) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Nekem is CM 692 Advanced van. Én se cserélném semmi pénzért. Respect :D

[ Szerkesztve ]

(#50) vittuka


vittuka
aktív tag

Mostanság gondolkodom én is cserén, átnéztem már az összes HAF-ot, de még mindig a cosmos dobja fel legjobban a szobát úgy érzem.. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.