Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Mert a britek CoD-kockák. :)

(#2) aram01


aram01
nagyúr

jó is az :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez már kb a 3. hír arról hogy a britteknél első a játék...mégis kit érdekel?
A játék már kijött, hogy utána mi lesz vele arra van külön fórum hogy megbeszélje akit érdekel, de ilyen hírt csinálni hát nemtudom teljesen felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#4) dkface válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


dkface
aktív tag

FAIL

Mindenhéten van egy lista a top 10 eladott brit játékról , hogyha 1 hónapja a cod6 van a tetején akkor mégis milyen címet adjanak a hírnek? Gondolkozni kéne egy kicsit mielőtt leírod a hülyeséget

(#5) aram01 válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


aram01
nagyúr

peace

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) BalaNce87 válasza dkface (#4) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mit gondolkozzak ezen ember, senkit nem érdekel az hogy már hanyadik hete első a játék, ez nem hír. Akkor legyen az hogy minden héten lesz egy ilyen hír hogy hopp most már 2. lett az mw2? inkább te gondolkozzál el, ennek akkor sincs semmi értelme. Nem is a címen volt a hangsúly és a mondandóm, a lényegen átmentél gondolom. Csak azért ne szólj hozzá hogy belém köss. Egyszerűen már unalmas, hogy ez már 3X ellett játszva ugyanezzel a címmel, elsőre is felfogta mindenki hogy ptt vezeti a listát, nem kell beszámolni hetente róla.

[ Szerkesztve ]

(#7) CptMisi


CptMisi
őstag

Érdekes, hogy milyen kevés a PC-s játék...MW2-t meg PC-re senki se veszi meg ugye...jó fedő szöveg arra, hogy miért nem csinálnak egy sz@r minőségű portot következő résznél konzolról pc-re :K :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8) ChromeX válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


ChromeX
addikt

a cím kicsit félrevezető de a hir a listára vonatkozik egészében nem az mw2re, amugy meg tényleg engem tuti nem izgat ;]

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9) @rglaaf válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha az lenne a hírbe hogy a A briteknél legyőzhetetlen Dr Kawashima's Brain Training vajon mit írnál?"mert sz@r a mw2 azé csúszott a 2 helyre!?" :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#10) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Még az a szerencse hogy legalább az ára is brit,itt nálunk.Eddig sose néztem külföldi shopok árait , most döbbentem le hogy ugyan annyiba kerül itt is egy gamma, mint ahol 400-500 ezer Ft-nak megfelelő havi keresetből élnek a népek.

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#11) BalaNce87 válasza @rglaaf (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

A gáz az hogy megjelenés után is jön minden héten hír a játékról, aminek kb semmi jelentősége nincsen, mint ennek, ezt kb már 3 hete tudjuk és most azért hírt írni hogy ez még mindig így van, felesleges.

(#12) D1Rect válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudjuk, te nem szereted a COD6-ot. De legalább van mindig hír amihez hozzátudsz szólni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) bOtX


bOtX
aktív tag

Az az F1 2009 micsoda :F A Wii-s verzió lenne?

(#14) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

Nyilván való, hogy a kiadás után vezetni fog...lol.Eléggé egyértelmű. :DD
Az ilyen híreknek 1-2 hónap múlva lenne értelme...vagy havonta 1x.
Akkor már oké van "hír" értéke, mert eltelt x hónap és láss csodát még mindig vezet.De az ilyeneknél, meglátod a címet....és "jó oké lapozzunk már..."

[ Szerkesztve ]

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#15) BalaNce87 válasza D1Rect (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ki mondta hogy nem szeretem? csak közöltem pár problémáját meg a geci üzletpolitikáját amit sokan megkajálnak, röviden ennyi. Sokat codoztam, csak már nem látom értelmét a folytatásoknak, mert nem igazán nyújt sok újdonságot és egy idő után unalmassá válik. Szóval én sose utáltam, amit jó lenne tisztázni, de elég sok problémája van amiket basznak kijavítani több év után is, inkább kiadnak egy új részt minthogy az előzön javítsanak esetleg.
És tényleg unalmas hogy erről a játékról mindig jelenik meg valami értelmetlen hír, ami nemtudom milyen célközönséget szolgál, mert sok új információt nem kapunk a játékról maga, mivel nincs is róla semmi.

[ Szerkesztve ]

(#16) CptMisi válasza BalaNce87 (#15) üzenetére


CptMisi
őstag

igazad van, tényleg túl sok pénzt fordítanak marketingre...
azt a pénzt fordíthatnánk további fejlesztésekre -valljuk be, lenne mit...- vagy AKÁR adhatnák olcsóbban...ehelyett fizetős tartalmakat akarnak kiadni hozzá, mert semmi sem elég...nV nem kevés pénzt leperkálhatott, hogy 7600GT-n úgy fusson, mint 4830on :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.