Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) syC


syC
addikt

Nem túl szerencsések ezek a házak. szerintem nem is igazán méltóak A Tt márkanévre. akkorák mint egy codegen:U Igazából egy sopranoban a nagyobb vga majdnem eléri a vinyókat.. Nem szerencsés ... :(

(#2) shteer válasza syC (#1) üzenetére


shteer
titán

viszont nagyot kaszálhatnak vele :) mert ha kb egy az ár, akkor már inkább egy ilyen mint egy codegen

..szerintem jónak tűnik

(#3) PeppErKorN válasza syC (#1) üzenetére


PeppErKorN
tag

Nem kisebbek, mint a standard közepes tornyok, például a CM Elite. A Codegentől meg talán jobb minőségűek. :DDD

--K--N--R--

(#4) syC válasza shteer (#2) üzenetére


syC
addikt

Fél éve volt 17k egy soprano (táp nélkül term.) és most gyengült a HuF ... :DDD

mod: árak

[ Szerkesztve ]

(#5) Gábor vitéz válasza syC (#4) üzenetére


Gábor vitéz
tag

már erősödik vissza

Vetkőzz szépen Tündérke! A kívánság az kívánság!... (o)(o) XD

(#6) syC válasza Gábor vitéz (#5) üzenetére


syC
addikt

A mai nap első jó híre :R :)

(#7) shteer válasza syC (#4) üzenetére


shteer
titán

sokan nem szándékoznak még ennyit sem költeni egy dobozra :)

..szerintem jónak tűnik

(#8) syC válasza shteer (#7) üzenetére


syC
addikt

Jogos, ahogy én sem :) Többre értékelek egy csúnya nagy Csifi dragont amit aztán szétbarkácsol(tat)ok :U

(#9) mephi666 válasza shteer (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem kicsit többe kerül, mint egy codegen :) amúgy nekem codegen van... nincs vele semmi problémám... normálisan lehetett szerelni és van benne hely... igaz a táp az chieftec :) kb június vége óta ki sem volt kapcsolva a gép... előtte is csak 1 hétre, mert nyaraltam :) de ha azt nem számítjuk, március közepe óta nonstop megy... jó, hát ez azért jóval design-osabb :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) shteer válasza syC (#8) üzenetére


shteer
titán

:C létezik csúnya dragon?

mephi666: én is azzal kezdtem, csak kevésnek bizonyult a 4 db 5,25-ös hely. :K design + alu előlapot azért meg kell fizetni

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#11) Chaser válasza shteer (#10) üzenetére


Chaser
titán

Van olyan amiben 7-8 is van, 1 pl fenn csücsül a szekrényemben:) Jók lennének a codegen házak, ha nem papírból gyártanák őket...De van olcsó minőségi ház, pl a GB GZ sorozata.

szerk: Benéztem, 3.5-es helyre gondoltam hirtelen, abból az én házamban is csak 4 van, de láttam már kódgány nagy tornyot, abban volt dögivel 5.25-ös is.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) shteer válasza Chaser (#11) üzenetére


shteer
titán

van olyan... de ha már upgrade, akkor olyat vettem amiben van anyag :K

..szerintem jónak tűnik

(#13) mephi666 válasza shteer (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah, lényegében a 4db 5,25ös keretből 2 van kihasználva nálam... a régi lg cd-írót nem is tudom miért hagytam benne? :) 1db fix vinyó is elfér benne, hordozni meg ott az usb-s sata-s külső keret... bőven akad még így hely, nincs telizsúfolva...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) syC válasza shteer (#10) üzenetére


syC
addikt

Én is codegennel kezdtem , aztán jött egy nokia (hasonló méretekkel) aztán a mostani casetek , kicsit nagyobb :U

[ Szerkesztve ]

(#15) Chaser válasza shteer (#12) üzenetére


Chaser
titán

Én is olyat vettem volna:)
Ha a belépőszintet támadják a TT házak, ár mért nincs hozzájuk?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) mephi666 válasza syC (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

van egy ilyen tápom

szerintem a casetekbe nem nagyon lehetne még beleerőltetni :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) syC válasza mephi666 (#16) üzenetére


syC
addikt

Simán :) :U

(#18) Abu85 válasza Chaser (#15) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert még nem hozták nyilvánosságra. Csak annyi az infó, hogy olcsó lesz ... bár ez relatív fogalom. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#19) glutamin válasza Chaser (#11) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem jó kis Chieftec van. Na abból nem spórolták ki az anyagot. Nekem az olcsó házakban az nem tetszett sosem, hogy egy szereléstől is görbültek ezer fele.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#20) glutamin


glutamin
őstag

Ha most vennék valamit, akkor ez lenne a befutó:
[link]

Viszonylag nagy és szellős belső, letisztult elegáns külsővel.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#21) Chaser válasza Abu85 (#18) üzenetére


Chaser
titán

Én attól tartok, hogy a relativitás csapdájába esünk ;) Ha annyira olcsó lenne, akkor nem takargatnák az árat.

#19 glutamin : Nekem volt egy compaq házikóm, jó 5k, na az fasza volt, lehet szerzek még1et, nem túl szép, de legalább jól lehet moddolgatni, és olcsó:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Chieftecekkel az a baj, hogy a nagytornyaik hajlamosak berezonálgatni. meg az előlapi csatlakozók a dragonon nem léteznek. meg alapvetően a 120as ventiket még mindig csak moddel lehet beléjük küldeni (oldalra gondolok). igazából ha okos lenne valamelyik gyártó, akkor a CM 590-690 szériának küldene ellenfelet. jó, azok se tökéletesek, de eléggé jók.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23) spln


spln
tag

Wing RS 201 nem lehet rossz :U
Ezek még felül táposak ugye?

Bár ha most vennék, akkor Antec ThreeHundred :B

"Danger! Avoid death!"

(#24) glutamin válasza Chaser (#21) üzenetére


glutamin
őstag

Nem rossz megoldás venni használt irodai gépet és annak a dobozába építkezni. Pl IBM gépek között is találtam egész tűrhető házakat már.

Én a chieftec-emet kb br 8500-ért vettem (táp nélkül), ami nagyon jó ár volt. A rezonálás ellen célszerű valami szivacsos, gumis dolgot rakni a gép alá (valamennyit segít). A 12cm-es ventik hiánya ténlyeg hiba.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#25) VaniliásRönk válasza Abu85 (#18) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az alapkiszerelésű Wingekért 10-11k reális, majd meglátjuk Tt-ék mennyit fejlődtek árazás terén. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#26) glutamin válasza spln (#23) üzenetére


glutamin
őstag

Ez tényleg nagyon korrektnek néz ki. Szellős ventirácsok, táp alul, alaplapnak bőven hely, vinyók szintén szellősen ()nekem mondjuk az elforgatott verzió egy picit jobban tetszik (pláne ha műanyag sineken vannak))

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#27) shteer válasza glutamin (#20) üzenetére


shteer
titán

amíg lianlire nem telik, nem váltok.

vagy impala, vagy semmi :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#28) spln válasza glutamin (#26) üzenetére


spln
tag

Nekem is ezek miatt tetszett meg (főleg hogy táp alul, mégsem óriási és nem horror áron).
Elforgatott vinyokeret nem lenne rossz, de amikben az van azok nekem már túl nagyok (meg drágák is :U ), egyébként meg nem szerelgetem annyit a vinyokat...

"Danger! Avoid death!"

(#29) fekeandras


fekeandras
őstag

"Az új termékek még ebben a hónapban a boltok polcaira kerülnek, az ajánlott fogyasztói árakról nem közölt információt a gyártó."

Van rá egy fogadásom, hogy a táp nélküli legolcsóbb típus is 10k felett lesz. :U

(#30) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ha a cm330/331 rait is megtamagay en hajlando vagyok rogton atalnai, /foleg hogy nem nagyoin van ujabba cm:- (/ en nagyon oruknek nekije

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31) Chaser válasza glutamin (#24) üzenetére


Chaser
titán

Nem biza, bár a rezonancia nem probléma, csak okosan kell gépet összerakni:)

#29 fekeandras: És ez a 10k min lehet hogy csak netto lesz nálunk.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) nádasi


nádasi
tag

Nem vagyok egy TT fan, de a régebbi Sopranok elején levő műanyag tapintásra elég igényes volt. Valószínűleg itt is megtartották, és akkor egy 12k körüli ár nem lesz irreális.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.