Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) NandoXXL válasza philoxenia (#60) üzenetére


NandoXXL
senior tag

A Budapesti közlekedésről tudok írni neked, reflektálva vajon miért nem fizetnek sokan: (Szerintem rég ingyenessé kellett volna tenni. Ellenőrők helyett, normális biztonsági szolgálatot üzemeltetni, valódi vészhívóval, pánik gombbal. Jogszabály módosítással, rendőrök felléphessenek több esetben))

Amikor éjszakai buszra felszállok, és utána szólunk az ellenőröknek csináljanak valamit a balhézó emberekkel, arra az a válasz hogy megszokta, nem tud csinálni semmit, és megy tovább az örjöngő járat. A másik része drogos villamos járatok, nappal.

Amikor egy full drogos ordít mellettem inyekciós tűvel a kezében egy másik utasnak hogy látja a kést a szájában, nem tudsz nagyon mit csinálni, mert ha megszúr neked annyi, a következő megállóban meg leszáll (Rákóczi tér felé). Máskor pedig védtem meg már idegen csajt, részeg zakalatóttól Nyugati felé a villamoson.

Nincs a felújított metróban működő kamera, feleségemet reggel munkába menet újpest felé támadta meg egy kapucnis férfi, a szerelvényben. Ezek után, ki akar szerinted fizetni?

Sokszor büdös a villamos, busz, mert nincs betét cserélve légkondiban, szét van hányva, csöves utazik.. Kisgyerekkel le kell szállnom mert hányingere van a szagoktól.
A szolgáltatás bizonyos része botrányos, nem csodálom ha nem akar mindenki fizetni érte.

Ezeket amíg nem élitek át személyesen, és nem látod a saját családtagodat sírva hazajönni, rettegve elindúlni, női munkatársat félve haza menni Haller Gardenből este számla ellenőrzés után, várni az ellenőr mellett vajon ütnöd kell-e neked is vagy kihagynak buliból, addig értelmetlen beszélned a bliccelésről. Ez egy pocsék szolgáltatás, nagyrésze a társadalom hibája, de a BKV-nak ezen utasokat le kellene szállítania, hogy aki fizetett a szolgáltatásért, az nyugodtan igénybe is vehesse.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.