Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Pedig az a 3/10 nagyon is korrekt értékelés.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) ollie válasza keIdor (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézőpont kérdése. Szerintem pl. átlagon felüli játék lett.

***

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Számomra új ez az "eljárás" - Duke az új diktátor? :)

(#4) Mártógyurma válasza ollie (#2) üzenetére


Mártógyurma
tag

Látom a te ízlésed ( a Bio2-s kommented alapján is) gyakran eltér a sajtóétól... Ami egyébként nem probléma.......Úgyis megtalálunk...HA.HA.HA..

(#5) HS 2142 válasza Angel1981 (#3) üzenetére


HS 2142
őstag

Pedig már az Eidos (pl.: Kane & Lynch) és az Ubisoft is hírbe lett hozva hasonló esetekkel.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6) afterburner_ válasza ollie (#2) üzenetére


afterburner_
őstag

az elmúlt időszak írtó alacsony színvonalú játékai közül számomra is kellemes csalódás lett a játék :)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#7) #08052480 válasza ollie (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Szerintem pl. átlagon felüli játék lett."

:Y :Y

Mi volt benne átlag feletti? Az elavult játékmenet, a nulla kreativitás, az ötlettelen pályatervezés, a bugyuta sztori, az ocsmány grafika vagy a leköpni való humora? Szerintem az Eurogamer bőven túlpontozta ezt bűzölgő szarkupacot, amit még budget áron is pofátlanság lenne árulni. Őszintén remélem, hogy hatalmasat fog taknyolni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Sonja


Sonja
veterán

A legjobb értékelés az 1UP oldalé! :DDD Legalsót nézzétek. :DD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#9) nkmedve válasza #08052480 (#7) üzenetére


nkmedve
őstag

Esetleg mondanál néhány FPS-t az elmúlt időszakból ami szerinted olyan sokkal jobb volt?

Igen, elavult a játék, és nem méltó a ciméhez, nem szabadott volna igy kiadni, de sajnos a konkurencia se sokkal jobb.

(#10) Ant@


Ant@
senior tag

Annak idején a crysist is porba tiporta a sajtó egyik fele pedig technikailag bravúr volt. A call of duty évek óta ugyanazzal a motorral jön mégis egekig magasztalják. Szóval az ,hogy a Eurogamer leszólt a DN forevert kb. annyit számít mint ,hogy X celeb elment fodrászhoz. Szerintem mindenki döntse el maga ,hogy mi tetszik ne bízza a (le)fizetett sajtóra a véleményformálás jogát. Montjuk én erre se pénzt se sávszélt nem fogok pazalolni.

(#11) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

amúgy olvastam az EG cikket és elég vicces lett :D teljesen jogos a 3/10

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#12) #08052480 válasza nkmedve (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hát nem nehéz, felsorolhatnám az elmúlt időszak összes FPS-ét, mind magasan jobb ettől a trágyadombtól. A City-s szarok ehhez képes triplaA mesterművek...

(#13) UnSkilleD válasza #08052480 (#12) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

mesterlövész? :D

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#14) GegeWarrior válasza ollie (#2) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

+1

Szerintem csak a fiatalok nem értékelik, tiszta nosztalgia hangulatom lett a játéktól:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#15) Sanya válasza GegeWarrior (#14) üzenetére


Sanya
nagyúr

messze áll egy rendes nosztalgiától :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) #08052480 válasza GegeWarrior (#14) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ja igen, a cikkeket nyilván tizenéves suhancok írták :K Egyébként nem kell Matuzsálemnek lenned ahhoz, hogy ismerd a Duke3D-t - én is játszottam vele, sőt szerettem is. A Forever viszont bármilyen szemszögből nézve a játékfejlesztés mocska. Nosztalgikus játékmenetet millió más arcade játék kínál, ami ráadásul játéknak is nevezhető, nem ilyen összehányt kacat, ami millió sebből vérzik - és még csak nem is teljes áron árulják.

(#17) Ant@ válasza GegeWarrior (#14) üzenetére


Ant@
senior tag

Az a baj ,hogy Duke Nukem a 80-as 90-es években lezajlott akciófilm generáció (Stalone, Swarzie, Van Damme stb.) szülötte, így nem csoda hogy nem kapkodnak utánna az emberek. Az eredeti a mai napig megvan nosztalgiázni.

(#18) stikyo


stikyo
tag

Oltári fos ez a játék.. 5 eurót nem adnék érte, nemhogy 50-et... És nem a grafika miatt mondom, bár már annak is lejárt a szavatossága :)

Aktuális modding: www.minimod.posterous.com

(#19) stikyo válasza Ant@ (#17) üzenetére


stikyo
tag

Egyetértek, a régi Duke 3d hangulata nagyon ott van, ma is megállja a helyét :K

Aktuális modding: www.minimod.posterous.com

(#20) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

párhuzamot vonnék a doom 1/2 aztán a 3 és a duke 3d meg a forever közt. Na pont az nem sikerült duke nukemnek ami a doomnak igen, sikerült megfogni azt ami a régit igazán naggyá tette mégis teljesen uj köntösben. vagy mondjuk megnezzuk a bulletstormot oszinten adja azt az egyszeru mint a bot érzést és nem is kell tobb. az uj duke próbál lazának látszani de csak érződik rajta 14 év izzadtságszaga....

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#21) Ant@ válasza dy_nmq (#20) üzenetére


Ant@
senior tag

Pontosan. A Doom 3-on meglátszott, hogy 5/6 év munka van benne, nem csak a jogokat adták vették 5/6 évig.

(#22) banhammer válasza ollie (#2) üzenetére


banhammer
veterán

Én nem ájultam el tőle.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) nkmedve válasza Ant@ (#21) üzenetére


nkmedve
őstag

Ezzel együtt is csomóan szidják a mai napig, amit nem igazán tudok megérteni.

(#24) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Azért szerintem nem helyes ez a 3/10. Ettől azért sokkal jobb.

(#25) Kaiku válasza keIdor (#1) üzenetére


Kaiku
senior tag

+1

Szégyen volt igy kiadni. :O Nem baj majd az emberek meg fekete listára rakják a 2K-t...

(#26) Kaiku válasza nkmedve (#9) üzenetére


Kaiku
senior tag

Igen! BFBC2.

(#27) Kaiku válasza stikyo (#19) üzenetére


Kaiku
senior tag

100x jobban mint ez a hulladék DNF.

(#28) afterburner_ válasza Ant@ (#21) üzenetére


afterburner_
őstag

ha a doom 3-at nézzük az 1-2 után szerintem túlzottan sok hasonlóságot nem mutatott az elődeihez képest, tény hogy gyönyörű volt mikor megjelent, csak nagyon vontatott volt a játékmenet :( inkább legyen kicsit csúnyácskább, de ragadjak a monitor elé :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#29) nkmedve válasza Kaiku (#26) üzenetére


nkmedve
őstag

Jó, csak már több mint egy éve kint van. Annyira azért nem hosszú a single része, hogy több mint egy évig elszórakozzon vele az ember (multi az más, az engem nem foglalkoztat). Ugyan igy van a többi FPS is mostanában, néhány óra szórakozás, aztán kuka (és ezért kérnek 50 eurókat :N ). Igy nézve simán befér a DNF is, az sem éri meg az árát, a többi sem.

(#30) GoldenJ


GoldenJ
tag

ennyi erővel a gamespotot is feketelistára tehetik a 3.5ös értékelés miatt.

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#31) Ateszzero válasza GoldenJ (#30) üzenetére


Ateszzero
őstag

Hát ja. :K

(#32) RyanGiggs válasza ollie (#2) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Én jelenleg a Duke Burgernél tartok,ahol a kiscsajt kell "megmenteni"
mert körülötte víz van , és abban némi elektromos feszültség!
Nekem eddig kifejezetten tetszik!! :K
A grafikája hogy egy pettyet elavult, nos pont ettől retrós!! :D
Szerintem a játékmenete se rossz, egyáltalán nem kell a BadC.2-höz hasonlítani.
Azt nem mondom hogy az év játéka lesz, de attól még tetszik!
Nekem eddig ami abszolút zéró : Brink!!!!!
Ja és a DNF még a Bulletstorm-ot is lazán veri.

(#33) ProEvoFan válasza ollie (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Több tesztet elolvasva szerintem igazad lehet.
A legjobb értékelést egy magyar online magazin hozta le: ?/10 :C
Véleményük szerint a játékot nem lehet objektívan, sem szubjektívan értékelni:D Kaphat 2 ponttól 10 pontig bármit.Attól függ, mennyire vagy régi motoros.
Igazuk van!
Élő példa erre ollie és (#7) Prézli21 kissé nyers véleménye.

[ Szerkesztve ]

(#34) echterion


echterion
nagyúr

Annyian szidják ezt a játékot, lehet, ki kellene próbálnom. :))

**********

(#35) TESCO-Zsömle válasza ollie (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ebben az a szomorú, hogy a kettő nem zárja ki egymást. :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36) wolfman válasza afterburner_ (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Úgy érted, hogy 'az elmúlt időszak írtó alacsony színvonalú játékai között tartja a szintet'

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#37) mzprox


mzprox
tag

Azok vannak eltévedve akik valamilyen csodát vártak, számomra kb azt hozza amit vártam, egyedi duke-os hangulatot ami semmilyen más fps-ben nincs, mégha úgy egyébként jobbak is.
Egyébkét úgy kb egy éve amikor bejelentették, hogy nincs tovább, leáll minden fejlesztés akkor kiadtak pár videót, hogy ilyen lett volna: akkor mindenki hőbörgött, hogy miért nem adják ki ami megvan mert milyen király/hangulatos stb: erre egy bagázs végre kezébe veszi, kiadják és most megy a sírás, hogy Jézus nem jött le vele a földre másodjára.. :)

(#38) tessoka


tessoka
csendes tag

duke 4 president!

(#39) Thome válasza mzprox (#37) üzenetére


Thome
addikt

Pontosan, ahogy mondod. Gondolom azt a cuccot adták ki ami a videókban volt, csak kicsit kipofozva, ha már rinyált a nép érte. Most megkapták, s nem tetszik nekik... :DDD

(#40) #08052480 válasza ProEvoFan (#33) üzenetére


#08052480
törölt tag

ehm ehm a DNF megítélésének nem sok köze van ahhoz mióta űzöd az ipart, sokkal inkább mennyire rózsaszín az a szemüveg amin keresztül nézel erre borzalomra. Ha nem Duke Nukem lenne a neve a kutya sem törődne vele és bármiben mernék fogadni, hogy akik ódákat zengnek róla is kerülnék mint a leprást.

(#41) szőröscica


szőröscica
addikt

Én balls of steelt vettem, ez az év játéka eddig!

(#42) TazLeacher válasza #08052480 (#40) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezzel most igazán nagyot mondtál...ha nem Duke Nukem lenne. Mekkora igazság...sőt, ha a Star Wars nem Star Wars lenne....mondhatnál még pár ilyen jó ötletet.... :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

"túl messzire mentek a Duke Nukem Forever értékelésével (Eurogamer 3/10)"

Ennyit sem kellett volna? :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#44) rt06 válasza Ant@ (#17) üzenetére


rt06
veterán

sot

ajanlom figyelmedbe az idezetek resznel a kovetkezot
Nada: I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum.

kozben meglett tecson is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

ezt lepontozzák, a call of duty meg az évjátéka pedig kb ugyanannyira szarok:D de ez legalább néhol vicces :D

(#46) #08052480 válasza TazLeacher (#42) üzenetére


#08052480
törölt tag

Látom átjött mit akartam mondani :U Ha a főhőst elneveznék John Potternek minden mást (beleértve az idétlen benyögéseit) érintetlenül hagynák még garantáltan ilyen értékeléseket se szedett volna össze a Duke ősfanok meg jó eséllyel említésre se méltatnák és budget árat is sajnálnának érte. Kb ennyi a véleményem a nosztalgiahuszárokról. Blődség ezt így hasonlítani egy Star Warshoz, ami más néven is ugyanúgy felismerhető lenne - ugyanez nem mondható el a DNF-ről.

[ Szerkesztve ]

(#47) anulu


anulu
félisten

lehet, h már volt, nem olvastam végig a topicot. reakcióm: fáj az igazság. ennyi. see ya, Duke!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#48) Maestro85


Maestro85
tag

Épp ma gondolkodtam azon, hogy marhára el van tévedve néhány "kritikus" ezekkel a 3/10-es értékelésekkel. Meg lehet nézni, hogy milyen játékok kaptak eddig 50% körüli értékelést, azok sokkal-sokkal gyengébbnek tűnnek. Egyszerűen a túl nagy várakozás miatt irreális igényeket támasztottak néhányan. A 10/7-es értékelésre azt mondanám, hogy teljesen reális, és 10/8, ha valakinek bejön ez a stílus.

Nekem az a gyanúm, hogy ha kiadták volna pl.: LA - Aliens Run Out of Luck címmel, mint Duke Nukem klónt, akkor is magasabb pontokat kapott volna mint 10/3.

A grafika meg tényleg "űber ótvar" a tűznél pl. nem vibrál a levegő. Nem is tudom hogy voltam képes játszani vele eddig, mindjárt le is törlöm. Ez valami felháborító! :D

Egyébként meg elég sok videó kijött a megjelenés előtt, úgyhogy nem értem a nagy megdöbbenéseket.

(#49) Tikakukac


Tikakukac
titán

Úgy 10-12 óra gameplay után ami lejött: Van ahol elkap egy kis retró és tényleg élvezet, de azért be kell látni, ekkora orbitális bugokkal amiket néha produkál a játék meg néhol agyhalott pályatervezéssel nem lett lehúzva abszolút...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50) Benhill


Benhill
senior tag

hat nemtom, de nalam 9/10. vicces, valtozatos kornyezet, kiralyak a hangok/beszolasok. mitszamit az, hogy nem crysis2 grafika? semmit.

felig meddig Postal koppintas, amikor elkezdtem egybol az jutott eszembe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.