Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Üsse kő, ha ezt így ebben a formában, ilyesmi áron itthon is kapható lenne még az MTK procit is lenyelném. Elég jó ajánlat lenne. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Tényleg jó ajánlat, ha nem is nekem való.

(#3) SkiDev


SkiDev
senior tag

Ez így ebben a formában nagyon adja. Bőven életképes alternatíva a Redmi Note mellett, drukkolok a Realme-nek. :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kínában ennyi, itthon ez is nyaldosni fogja majd a 100-at :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Juhaszatti válasza Graphics (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Tippre kb akörül lesz itthon a kisebbik, mint kint a nagyobbik (75-80 körül), de a piacot elnézve, még ez is kimondottan jó ajánlat.

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

6 és 8 GB RAM közt van 20.000 Ft. ejha. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) Fred23 válasza pusszycat (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha nincs Dex mód, 6GB RAM mindenre elég, vagyis az a 20k csak pénzkidobás lenne.

(#8) #95462144


#95462144
törölt tag

Jó ajánlat ennyiért.

(#9) janeszgol válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen jó, ha a szoftver is jó. Ahogy anno nem ültem fel a Xiaomi-Doogee-Vernee vonatra a szoftver miatt, úgy a Realme-t is csak nézem még. Bár azóta van pár Xiaomim.
Szóval a hardver jó, de a szoftver is legyen jó.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#10) Juhaszatti válasza janeszgol (#9) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem manapság egyik BBK csoportos márka (Vivo, Oppo, OnePlus, Realme) szoftverével sincs gond, elég régóta dolgoznak ezen. A Doogee, Vernee, vagy akár a LeEco, azért kicsit más vonal volt.
Persze ha olvassa ezt egy ilyen márkájú mobil tulajdonosa, nyugodtan megerősíthet, vagy megcáfolhat.

[ Szerkesztve ]

(#11) elfelejtette válasza janeszgol (#9) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nem rossz a Doogee sem, ha a helyén van kezelve. A párom X5 Pro-ja is teljesen jól használható volt, míg a google rendszer igénye túl nem lépett a 2GB ramon. Akkor lett lecserélve a P Smart Z-re. Így kell nézni a Realme telefonokat is. A kapcsolódó cikkben szereplő modell engem is érdekelne esetleg, főleg az UFS tárhely miatt, ami sajnos 60eFt környékén nem túl gyakori.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#12) _flamer válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


_flamer
aktív tag

+1 Ennyiért abszolút jó vétel :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#13) SkiDev válasza janeszgol (#9) üzenetére


SkiDev
senior tag

Bátran állítom, hogy szinte tökéletes. Megakadás nincs, aksi nem ragad be. Már lassan egy hónapos az X2 Pro-m, amit azóta észrevettem:

*vicces a Szakértő (Pro) fordítás a kamerában és a Tapéták (Háttérképek) a főképernyőn
*nem működik jól a Peremvilágítás (itt sem) az értesítő LED hiányára ~ Úgy hallottam a Xiaominak sem megy mindig ez az EDGE-értesítés
*hiányzik az, hogy az ujjlenyomatolvasó zárolt képernyőnél az ujjam fölévitelével felvillanjon
Vagy állandóan ott van az ujjlenyomatolvasó jele (amivel szerintem beleég :F ) vagy duplakoppolni kell

Egy Huawei után nem érzem visszalépésnek. Sőt.. Jobbnak tűnik több helyen a rendszer.
A RAM-kezelése például sokkal jobb: YT vanced a Mate 10 Pro-n első szám közben kidobja a memóriából (pedig 3 GB szabad még), itt pedig 8/2,24 GB elérhető, és érdekes módon órákig bent tartja.
Szóval nem érdemes félni tőle. :N

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Köszi srácok. Lehet még az idén belecsapok akkor a Realme vonalba, de jövő év elején 100%.
Mert hardveres specre hibátlan, az fix.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#15) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ennyi pénzért ez ajándék és ígéretesnek hangzik.
LG V30+ ThinQ mellé jól is jöhet Akár. :)
+ Magyar ÁFA még jönne rá nem? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#16) fornettisuti válasza MaxxDamage (#15) üzenetére


fornettisuti
veterán

nemcsak áfa, de kereskedői haszon is menni fog rá

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) szkaroly


szkaroly
senior tag

Remek ajánlatnak tűnik, de kérdés az hogy jön-e ide egyáltalán. Már 4 Dimensity chipset van, de kaphatók egyáltalán ilyen telefonok itthon, mondjuk a Médiában? Mintha még tesztet se olvastam volna egyikről se.

Poco X3 Pro

(#18) MaxxDamage válasza fornettisuti (#16) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akkor ilyen 90-100k körüli árra lehet saccolni kb. ? :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#19) fornettisuti válasza MaxxDamage (#18) üzenetére


fornettisuti
veterán

ha belevesszük a képletbe a forint gyengülését a $/€ konverzióval, simán nyaldoshatja/ná a 100-t.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) AliceWake válasza szkaroly (#17) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Egyelőre csak Kínában került piacra Dimensity szettel szerelt készülék, de lassan a nemzetközi piacra is megérkeznek.
Elképzelhető, hogy az LG Velvet régiós variánsa lesz az első Dimensity modell MediaTek MT6883-mal.

Non omnis moriar.

(#21) pusszycat válasza SkiDev (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez tulajdonképpen Oppo. Persze,h nincs miért félni tőle. Nem leagoo meg elephant, doogee a legpimaszabb a Samgle valakire nagyon hasonlítana. Van olyan jó mint a redmi ha nem jobb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#22) RoBos válasza fornettisuti (#19) üzenetére


RoBos
senior tag

Ft gyengülés?! :N
Az áprilisi 340 Ft-hoz képest most 294-nél jár a Ft!
Most kell vásárolni kintről, mert korrekció közeledik a USD/HUF kurzusban és vissza fog korrigálni 315-320-ig. ;)

(#23) pusszycat válasza RoBos (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy várni, lehet tovább erősödik.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#24) mbotnd


mbotnd
tag

Végre van a Redmi-nek is konkurenciája, egy kis verseny mindig jót tesz.

(#25) elfelejtette válasza MaxxDamage (#18) üzenetére


elfelejtette
veterán

Árnyalja a képet, hogy jövő év elején tervezi kiadni a Samsung az A42-t, ami a gsmarena szerint SD765G-vel, és 5000mAh-s aksival, valamint 4/128GB-os memória kiszereléssel fog érkezni, és ugye az hivatalosan is elérhető lesz nálunk. A méret és az ár a kérdés.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#26) MaxxDamage válasza elfelejtette (#25) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én kíváncsian várom :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#27) elfelejtette válasza MaxxDamage (#26) üzenetére


elfelejtette
veterán

Remélem nem csinálnak ebből is egy újabb tepsit.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#28) RoBos


RoBos
senior tag

Itt van egy kis unboxing videó a V5 5G-ről... ;)
A videóban látottak alapján az antutuba a 86. helyet szerezte meg magának az új D720-as SoC, a RN 8 Pro és a K30 között, 288088 ponttal!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.