Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Mindenképp kipróbálom. Ezek a gyerekkorom szép emlékei, üdvözlésre méltó a kezdeményezés. :K

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2) 1tom


1tom
tag

Én kipróbáltam, nem rossz.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#3) VIC20


VIC20
őstag

Kipróbálom, bár a bemutató videón szaggat a scroll, pixelesek a körvonalak. Vajon hogy lehet visszaadni az eredeti hangulatot, amikor gyönyörűen úsztak az objektumok a katódsugárcsöves monitoron? (Amely a pixelességet is szépen elmosta.)

(#4) dajkopali válasza VIC20 (#3) üzenetére


dajkopali
addikt

egy topikban azt írták - mivel én is tapasztaltam -, hogy ennek az emulátornak meglehetősen nagy a hardverigénye

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) Simi87


Simi87
senior tag

Én meg már mentem volna pénzt váltani. :D Kéne egy retro játékterem valahova a nyolcvanas/kilencvenes évek gépeivel, és szigorú face control-al.

(#6) gJaki


gJaki
csendes tag

Könnyeket csal a szemembe :B

(#7) 1tom válasza Simi87 (#5) üzenetére


1tom
tag

Nem lenne rossz ötlet...

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#9) 1tom válasza Simi87 (#8) üzenetére


1tom
tag

Abban igaza van, hogy a grafika már sokkal jobb még egy telefonon is, de ezeknek a játékoknak a hangulata 100% jobb szerintem, és azért ott van az is, hogy aki ezekkel játszott régen, annak esetleg régi szép emlékek fűződnek hozzájuk.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#10) Simi87 válasza 1tom (#9) üzenetére


Simi87
senior tag

Hát igen, a nosztalgia, meg a feeling mindent visz. tizen x éve nem nyomtam, de a második játék ingyen volt. :)

(#11) 1tom válasza Simi87 (#10) üzenetére


1tom
tag

Igen, ez így van szerintem is. Én is időnként emulatorral ugyan de játszok C64-es Amiga-ás Snes-es és Nes és MAME játékokkal teljesen le tud kötni még mindig... A mai játékok közül már nem sok van ami ugyan azt hozza szerintem mint a régiek, ezzel nem azt akarom mondani, hogy rosszabbak csak más szemlélet alapján készülnek. Pl. amik az újabbak közül nekem bejöttek az a Ps God Of War sorozat vagy a GTA V.

[ Szerkesztve ]

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#12) troller


troller
senior tag

MAME emulátor elég régi (legalább 10 éve, hogy először belefutottam), egy ideig a ROM-okat is szabadon le lehetett tölteni hozzá, aztán a jogtulajdonosok észbe kaptak és letiltatták a netről. Persze a megfelelő virágboltban kutakodva egész komoly gyűjteményeket találhat az, aki meg meri ilyesmivel terhelni a lelkiismeretét. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#13) Vladi válasza troller (#12) üzenetére


Vladi
nagyúr

"egy ideig a ROM-okat is szabadon le lehetett tölteni hozzá, aztán a jogtulajdonosok észbe kaptak és letiltatták a netről"

Míg élek nem értem meg, miért. :F De komolyan. Ezekkel már egy forintot se keresnek, ha mégis, akkor az némi aprópénz. Akkor meg méne jáccanak vele az emberek.
Semmi humánum nincs bennük. Semmi. :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.