Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lenry válasza Vladi (#48) üzenetére


Lenry
félisten

mert nem röhögtök, hanem "respect" meg örültök, és baromira érdekel, hogy miért?
ez most mitől vicces? miért jó? miért tisztelendő?

miért én vagyok az egyetlen, akinek az az első gondolata, hogy ettől a faszitól kurvagyorsan el kéne venni az engedéllyel tartott fegyverét az engedélyével együtt, mielőtt ugyanilyen felindulásból agyonlő valakit?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#52) Jim Tonic válasza Lenry (#51) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ne aggódj, én is ezen az állásponton vagyok. Korábbi hozzászólásomban sem ok nélkül emeltem ki azt a mondatot.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#53) subaruwrc válasza macman507 (#15) üzenetére


subaruwrc
félisten

jobban járt volna ha farag egy bekapcs gombot egy kábelből meg kapcsolóból 3 perc alatt.

(#54) sketchifun válasza draco31 (#14) üzenetére


sketchifun
senior tag

Én ugyanezt kiviteleztem egy CD meghajtóval, miután rájöttem, hogy amiatt nem mászik fel az XP a gépre, mert képtelen rendesen olvasni.

Videó is készült róla, 2kg-os fejű hasítófejszével mértám rá vagy 34 ütést. :D

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#55) subaruwrc válasza Lenry (#51) üzenetére


subaruwrc
félisten

+1 :K

anger management software outdated lol

(#56) #16939776


#16939776
törölt tag

Amikor elolvastam a "hírt" biztos voltam benne hogy egy két jó pofa megjegyzéstől több nem lesz alatta...
Kicsit csalódott vagyok a kommentek száma és tartalmuk miatt.

(#57) Vladi válasza Lenry (#51) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mert te vagy a legpaprikásabb hangulatban. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#58) Ribi válasza Lenry (#51) üzenetére


Ribi
nagyúr

Miket írtak volna, ha a cikk úgy szól, hogy valaki véletlen lelőtte a szomszéd kisfijút miközben a gépébe eresztett 1 tárat. A legtöbb ilyennel az a gond, hogy addig mindenki fasza csávó amíg baj nem lesz belőle.
Mint fasza motoros 300-al az ótópályán. Faszacsávó amíg bele nem áll egy autó hátuljába kivégezve a hátul ülőket. :(

(#59) -Skylake- válasza Vladi (#40) üzenetére


-Skylake-
addikt

lol

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#60) Alchemist


Alchemist
addikt

A villamosszék párezer volttal méltőbb büntije lett volna a gépnek...
:)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#61) GML


GML
őstag

Új parancs a kikapcsolásra:
Shut Shot down

(#62) ryori


ryori
senior tag

Én a helyében jó sok firework-t kötöztem volna rá, annyit hogy felszálljon az égbe, majd ott szétrobbanjon, a gépházba azért valami robbanóanyagot szerelni pluszban.. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#63) mpierre


mpierre
veterán

"Mint a Dell XPS 410-s számítógép jogi képviselője javasolom, hogy az elkövetőt..." .

Ha már ameriiiigaaaa....

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#64) sketchifun válasza GML (#61) üzenetére


sketchifun
senior tag

Na ez most nagyon fájt. :D :DDD :W

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#65) kekegsm válasza ryori (#62) üzenetére


kekegsm
őstag

Miért nem inkább egy 100 megatonnás plutóniumbombát, hogy akkor egy füst alatt halljon meg többszázezer ember?

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#66) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Személy szerint nem tartom nagyobb dicsőségnek, mintha felpofozná a saját székletét.
Bár nem derül ki, de szvsz vastagon lehet user error is a kékhalál mögött.

<< Heimdal >>

(#67) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Haha ez nagyon jó :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#68) #16939776 válasza kekegsm (#65) üzenetére


#16939776
törölt tag

Elég ha megbillen a tolóerő és visszahull az ölébe :U

(#69) Godefroy válasza bteebi (#12) üzenetére


Godefroy
senior tag

2008-ban P4.... :) Itt a mai napig ezt próbáljuk használni, pl most hogy irom a szöveget, gyorsabban irok, minthogy megjelenne a képernyőn.... :C

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#70) Chrys_ válasza ALBY (#37) üzenetére


Chrys_
addikt

Az milyen szar, amikor a hálivúdi filmekben a gépek tönkretételének céljából szétlövik a monitorokat (nem egybegép, ott a doboz is) :)

(#71) D1Rect


D1Rect
félisten

Lol, a hüjéje. :DDD

(#72) fityere


fityere
senior tag

Most mi ezzel a probléma, házilag oldotta meg a hütést ;]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#73) draco31 válasza sketchifun (#54) üzenetére


draco31
veterán

A feszültséget le kell vezetni, jobb kint mint bent. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#74) azbest válasza Chrys_ (#70) üzenetére


azbest
félisten

Áh, ebben bele lehet valami szándékos félretájékoztatás is, meg persze a látványosság. Egyik filmben bemérik a gps-ét, a másikban nem tudják megmondani honnan jött a hívás, mert letette, a harmadikban meg a műholdfelvételen lévő orrszőrön talált pollen alapján megmondják hol járt tavaly nyáron. Aztán az nsa szivárogtatás után kiderül, hogy az utóbbi a valóság ;]

(#75) Lasy


Lasy
veterán

Vagy a kép nem jó, vagy én számolom rosszul, de az 9 luk.

+36702778032

(#76) kromatika


kromatika
veterán

Nagy az Isten állatkertje Amerikában.Szinte mindenkinek engedélyezik a fegyvertartást,amikor meg ilyen esetek vannak azt meg bűncselekménynek minősítik.

(#77) donki


donki
aktív tag

Elég ijesztő, hogy egy ilyen primitív suttyónak, aki a dührohamát képtelen normálisan kezelni, még fegyvere is lehet.

(#78) mekker


mekker
őstag

Én is nagyon örülnék, ha lövöldöznének a szomszédban. Jó is hogy lecsukták... vagy ne legyen ennyire retardált, vagy vigye ki a mezőre, ahol nem hiszik azt a szomszédok, hogy valakit épp' legyilkolta a családját.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#79) Blindmouse válasza Lenry (#51) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Hidd el vannak számítógépek amik megérdemlik ezt. Az ember összeszerelte, az ember megsemmisítette.
Én is szívesen elbánnék néha 1-2 hardverrel ami az utamba akadt, és az ütlegelése nem mindig kielégítő.

Lehet lenne erre egész nagy igény. Kellene egy játszótér ahol az ember kultúráltan semmisíthetné meg a gépét, vagy akár a helyben vásárolt hardvert lehetne szétzúzni, hamár a programozókat bántani bűncselekmény. Látom lenne rá igény.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#80) tecsu válasza s3nsitivity (#4) üzenetére


tecsu
addikt

"Még, hogy az amcsik normálisak.. :D"
Ki mondott ilyet? :-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#82) jozsef m.


jozsef m.
tag


Amatőr. Csúnya szóráskép , a vitális részek kevés találatot kaptak, HDD, táp sértetlen, látszik fogalma sincs mi hol van a gépházban.

(#83) saelin válasza donki (#77) üzenetére


saelin
veterán

+1 Megérdemli a dutyit.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#84) Garold


Garold
senior tag

Elég furcsa mod lett! :DDD ;]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#85) maláj


maláj
őstag

mit várunk 1 amerikai majomtól ??? :U

(#86) MZperX75


MZperX75
addikt

Ez sokkalta jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#87) X-Master válasza draco31 (#14) üzenetére


X-Master
tag

A késes indítás nem hiba, bármilyen alaplapot el lehet indítani úgy, hogy rövidre zárják a power switch érintkezőit, én is szoktam csak csavarhúzóval.

(#88) gantum


gantum
aktív tag

van egy ismerősöm, aki üti néha a gépét, szintén csökkent értelmi képességű. :D

(#89) 3shae válasza X-Master (#87) üzenetére


3shae
aktív tag

Méghozzá nem egy vastag, hanem egy wake-on csavarhúzóval :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#90) Dyingsoul válasza Lenry (#51) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azért vicces mert tökéletes képet ad az USA-ról: Ha nem tudom valamire ráerőltetni az akaratomat ahelyett, hogy az agyamat használva elgondolkodnék a probléma forrásán, előveszem inkább a fegyvert és végzek vele... :U

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#91) #16939776 válasza Dyingsoul (#90) üzenetére


#16939776
törölt tag

Dupla.

[ Szerkesztve ]

(#92) #16939776 válasza Dyingsoul (#90) üzenetére


#16939776
törölt tag

Like. :D

(#93) TiX válasza Lasy (#75) üzenetére


TiX
csendes tag

Szerintem kb. lényegtelen, de az eredeti cikkben is 8 golyót említenek.

Illetve gondolom ez lehet az eredeti...

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3049370/Colorado-man-cited-killing-uncooperative-computer-handgun.html

Van kép az "elkövetőről"nem ilyen figurának gondolnám...

Az is vicces, hogy a kommentek is kb. hasonlóak. Mintha át lennének fordítva. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Gergő

(#94) elistvan válasza Lenry (#46) üzenetére


elistvan
senior tag

+1 Minek gép annak aki nem ért hozzá? Elég lett volna egy reinstall, hdd vagy egy ramcsere.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#95) tecsu válasza TiX (#93) üzenetére


tecsu
addikt

Na, ott legalább kirakják az ábrázatát, meg a nevét, Ángliában a címét is a bűnelkövetőknek... hazánkban pedig több joga van, mint szegény számítógépnek (vagy inkább a megkínzott öregasszonynak)!

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#96) bakagaijin válasza s3nsitivity (#4) üzenetére


bakagaijin
tag

Az eredeti cikk szerint: discharging a firearm within city limits

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.