Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

És ehhez miért kell Vegas-ba menni? :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) GIJoe


GIJoe
addikt

És hol a Xioami? Vagy a másik nagy köz kedvenc az SJ sorozat?

Akinek van $ az ezt nem fogja megnézni, egyrészt tele a net vele, másrészt a drágábbat kérem és kész, kb.
Aki pedig kevésbé van eleresztve az alulról fog nézelődni.

(#3) SutiAdi válasza GIJoe (#2) üzenetére


SutiAdi
tag

Igen, azt hiszem tökéletesen összefoglaltad azt, amit én is írtam volna a kommentbe.

(#4) elefant válasza AxBattler (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

kinn voltak a CES-en, béreltek egy autót és kimentek megmutatni, hogy mikkel foglalkoznak.

(#5) SteveButabi


SteveButabi
csendes tag

Amennyire alacsony a youtube bitrátája(vegy nemtom mi okozza), mindegyik kamera felvétele nagyon tré, mint egy 60 dolláros vacak. Pedig tudom, hogy nem ilyen gyenge minőségű felvételt csinál. Így elég nehéz levonni következtetést.

(#6) Jim Tonic válasza GIJoe (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Gondolom, nincs a kínálatukban.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) atus72


atus72
senior tag

Ennek így semmi értelme nincs. Vagy tegyék fel a raw anyagokat egy oldalra vagy ne csináljanak semmit.
Multiview fostos youtube tömörítés. Azt szeretném kérdezni hogy a 'teszt" eredménye mi lett? Még a Szomszédok végén is volt konklúzió.

(#8) Kolondrum

Csupa drága cucc. Xiaomi, SJcam szóba sem kerül. 0

(#9) Jim Tonic válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Látom, sikerült megérteni, miről szól a videó.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) Syl válasza atus72 (#7) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem érted a lényeget ;) Ők kint voltak és egy Dodge Challengerrel furikáztak. Pont :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) Alert89


Alert89
tag

Nekem a Drift Stealth 2 képe jön be a legjobban.

(#12) macman507


macman507
aktív tag

Hááát... ennek is sok értelme volt.

Egy jó összehasonlító teszt nem ebből áll, hogy egymás mellé rakjuk és had szóljon.
Tudnék egy jót mutatni, de nem tudom hirtelen a videó címét, szóval nem pazarlok rá időt most, de a lényeg, hogy szépen végigmegy az ember a tulajdonságokon és elmondja, hogy mi miért jó, meg jobb, részletesen.

Ilyen videóból meg már vagy ezer van a neten és azok közül is ez így gyenge, hogy semmi infó arról, hogy milyen módban mennek éppen a kamerák, vagy milyen felbontással veszi éppen.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#13) wolfman válasza Alert89 (#11) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem is az a legszimpatikusabb.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) macilaci78 válasza GIJoe (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

felsőkategóriás élménykamera

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#15) TaaT válasza atus72 (#7) üzenetére


TaaT
veterán

Hát igen, a youtube eléggé tömörít. :B

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.