Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

"A Nothing Phone (1) reklámozott fényereje messze elmarad a valóstól, reagált a cég, hogy miért van így."

Inkább fordítva, nem?

Ami pedig a kamu magyarázatot illeti, úgy rémlik ez az Apple esetében sem jött be.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#2) Timer


Timer
veterán

Jó ég, mekkora egy tróger banda! Most már legalább tudom, hogy ki volt az anno, aki az elkúrt, jelly-s kijelzőért sem vállalta a felelősséget az ötös oneplus esetében, helyette tagadták a nyilvánvalót heteken át. Úgy néz ki, hogy a tróger tróger is marad, hiába változik a brand.

Pei úr nyomjon kaktuszt.

[ Szerkesztve ]

(#3) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A megfordítjuk a mondat két felcserélt részét, akkor nem hiszem, hogy nem érezném magam átverve. Külön reklámozva volt. Nem emlékszem, hogy a konkurencia is hasonló módon adná meg a specifikációt. Ez a Nothing tényleg nem semmi...®

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#4) viragdani01 válasza L3zl13 (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Teljesen igazad van, korrigáltam. Köszönöm! :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#5) Linkin1994 válasza Timer (#2) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Persze a melegedés meg az üzemidő ezek klasszikus válaszok :DDD .
Így is van a gond a kijelzővel bőven szerintem csak nem merték a max fényerőt ráküldeni félvén attól,hogy még több panel adja meg magát.
De Carl Pei istenítve van de ,hogy miért azt senki nem tudja.Kamuzott az OP-nál is eleget ezt teszik most is.Mondjuk Kínai ugyan mit vártunk. :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#6) szemy94 válasza Linkin1994 (#5) üzenetére


szemy94
senior tag

Ugyan, rosszul/rossz időben fogjátok. Este sötétben a 700 nit is rohadt sok :DDD

Egyébként nem értem miért nem lehet egy kapcsolót tenni a rendszerbe, hogy maximum fényerő engedélyezése.
Amit akár, hogy legyen még egy kis hype, Super Lighting kapcsoló néven lehetne megtalálni.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#7) Timer válasza szemy94 (#6) üzenetére


Timer
veterán

Ahogy linkin írta, szerintem is csak a gond lenne belőle. Valamit biztos tudnak. Kicsit olyan ez, mintha egy V8 ferrarit úgy adnának el, hogy csak 4 henger megy, mert így kevesebbet eszik. Normális világban egy ilyen kamu után visszakapnád a pénzed, egy kis fájdalomdíjjal együtt. Itt meg gondolom, mehet a csoportos per, mert még az sincs, mint OP-nál volt, hogy oké, hogy jelly-s a kijelző, de visszaküldheted (mint azóta is bármelyik készüléküket, 15 napon belül, ingyen visszafutárral).

[ Szerkesztve ]

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Azért kicsi, és puha, hogy ne fájjon :DDD

(#9) killertibi


killertibi
tag

Mikor lesz teszt?

(#10) Lami66 válasza szemy94 (#6) üzenetére


Lami66
őstag

Létezik ilyen kapcsoló, a fejlesztői beállításokban (nem ios), "olvashatóság növelése napfényben" néven. Ez extra fényerőt ad ha rásüt a nap a kijelzőre.

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mindent meg lehet magyarázni. Aztán vagy elhiszi az ember, vagy nem. Én nem.

(#12) Gerybut


Gerybut
tag

Amíg egy Apple megteheti ezt, addig ez így is marad.
Adott egy 13 Pro, csodálatosan veszi le a fényerőt, ha terhelve van, az még csodálatosabb, hogy le is skáláz a fszomba!!
Az első iPhone-om és szerethető, de vannak marha idegesítő dolgai ennek is.
Amit nem értek, hogy egy Diablo Immortalt kb 5-10 percig bír, az iPad Pro 2020-am pedig bármeddig, hiába melegszik az maxon akadás nélkül hasít!!
Hát a térerővételi tulajdonságairól meg már inkább nem is beszélek, értem, hogy fém a keret, de vállalhatatlan sokszor a sebessége.
Megvárom, milyen áron jön ki a 14, ha nagyon elszáll, lehet eladom ezt a telefont, pedig 4-5 évre terveztem vele....
Kicsit nem a cikkhez szóltam de mindegy, egyik kutya másik eb :C

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#13) xsjado93 válasza Timer (#2) üzenetére


xsjado93
senior tag

Egy kis peyote, vagy san pedro az lehet becsületére válna :DDD :DDD

Your life is a lie.

(#14) Timer válasza xsjado93 (#13) üzenetére


Timer
veterán

;]

(#15) Somatom válasza Timer (#7) üzenetére


Somatom
veterán

Inkább úgy mondanám, hogy a Ferrari 1200 Lóerősnek hírdeti az autót, de valójában csak 700. Majd azt mondja, hogy névleg tudná az 1200 -at, de korlátozták 700 -ra, mert 1200 -on hamar csapágyas lehet a motor. Akkor tulképp hány lóerős a autó?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) Timer válasza Somatom (#15) üzenetére


Timer
veterán

Így is jó! ;)

(#17) Gáben81 válasza Gerybut (#12) üzenetére


Gáben81
senior tag

Na ez engem is halálba idegesít…pont mikor a legjobban kellene a fényerő, akkor visszavesz és alig lehet kisilabizálni mi van a kijelzőn nyáron kinn a szabadban.
Először anno azt hittem rossz a kijelző vagy az akku, azért olyan halvány.(12 Pro Max)

(#18) xsjado93 válasza Gáben81 (#17) üzenetére


xsjado93
senior tag

Az érdekes. Nekem egy refurbed Xs van és semmi bajom a láthatóságával 🤷🏽‍♂️Pedig futárként nem keveset használom direkt napfényben.

Your life is a lie.

(#19) szemy94 válasza Lami66 (#10) üzenetére


szemy94
senior tag

Oké, de a SemmilyenTelefon1 készüléken ezt bekapcsolva 1200 nit lesz?

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#20) Somatom válasza szemy94 (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Igen. 30 másodpercig, aztán kiég az egész. De, az a 30 másodperc fantasztikus. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21) Lami66 válasza szemy94 (#19) üzenetére


Lami66
őstag

Ő hiányolt egy maxfényerő kapcsolót, én csak jeleztem, hogy létezik ilyen, igaz eléggé eldugva. Ha a panel csak 700-ra képes abból semmilyen kapcsoló nem csinál 1200-at.
Viszont ha a panel tudna 900-at, de energiatakarékoskodás miatt a max fényerőt 700-ra korlátozták, akkor ez a kapcsoló kihozza a panelból a lekorlátozott +200-at.

(#22) L3zl13 válasza Lami66 (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

"Viszont ha a panel tudna 900-at, de energiatakarékoskodás miatt a max fényerőt 700-ra korlátozták, akkor ez a kapcsoló kihozza a panelból a lekorlátozott +200-at."

Vagy nem. Az a korlátozás megvalósításától függ.

Aki hülye, haljon meg!

(#23) Viktor0610 válasza szemy94 (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

* Semmi Telefon (1)

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#24) szemy94 válasza Lami66 (#21) üzenetére


szemy94
senior tag

Én arra gondoltam, hogy a reklámozott 1200-hoz legyen egy kapcsoló ;)

Viktor0610: jogos :))

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#25) judas13


judas13
addikt

Az sem(mi) igaz amit kérdeznek!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#26) Noukoum válasza szemy94 (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Én nem aggódnék emiatt, láthatóan a gyártó kíváncsi a felhasználók visszajelzéseire és biztosan csinálnak valamit azoknak akik panaszkodnak a fényerőre.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#27) Shyciii válasza Gerybut (#12) üzenetére


Shyciii
veterán

Még mindig van, aki azt hiszi, hogy azért vesznek olyan sokan iphone-t, mert csodálatosan jó telefon, és még mindig sokan bedőlnek ennek.

(#28) L3zl13 válasza Noukoum (#26) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Persze, kíváncsi, mivel lebuktak és ha nem orvosolják a helyzetet akkor jön a fogyasztó védelem meg a csoportos perek.
Azért csöppet visszásnak érzem, azt a hozzáállást, hogy "Ha szeretnéd megkapni azt amiért fizettél, akkor szavazz és majd meglátjuk mit lehet tenni az ügyben."

Aki hülye, haljon meg!

(#29) Noukoum válasza L3zl13 (#28) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez mindenhol így megy. Ha meg túlmelegedne a telefon a magas fényerő miatt akkor azért mennének az emberek a fogyasztóvédelemhez.

Nem, nem azért kíváncsi mert lebuktak. Következő szoftverekkel valószínűleg megoldották volna a kérdést a felhasználó tudta nélkül, hogy neki ezzel ne kelljen foglalkoznia.
Jogos lenne a felháborodás akkor ha most azt mondták volna hogy nincs itt semmi látnivaló ennyi és ennyi is marad. Úgy lehetne panaszkodni hogy 1200 nittel hirdették, közben sosem lehet annyi mert korlátozva van. Így viszont tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) L3zl13 válasza Noukoum (#29) üzenetére


L3zl13
nagyúr

"Nem, nem azért kíváncsi mert lebuktak."
Miért? Nem csak azután jöttek elő ezzel a felhasználói közvéleménykutatással miután kiborult a bili? Ha nem csak a botrányra adott reakció lenne, akkor a felmérés már korábban kint lett volna.
Ha csak egy átmeneti hiba lenne, vagy olyasmi amit a következő patchben javítottak volna, akkor miért módosították a weboldalukon a szereplő paramétereket? :F

"Úgy lehetne panaszkodni hogy 1200 nittel hirdették, közben sosem lehet annyi mert korlátozva van."
Az én olvasatomban pontosan ez történt, vagy van róla eltérő információd?
Ez szerintem nagyon hasonló ahhoz, amit az Apple művelt a batterygate kapcsán. A felhasználó tudta és beleegyezése nélkül visszábbvették a teljesítményt a hirdetésben szereplő paraméterekhez képest. Ha az Apple nem tudta megúszni azt, akkor szerintem Pei-ék sem fogják, szóval nem nevezném tárgytalannak.

Aki hülye, haljon meg!

(#31) Timer válasza Noukoum (#29) üzenetére


Timer
veterán

Ne viccelj már. Ha ez lett volna a cél, akkor úgy kellett volna hirdetni, hogy 700 nitet tud. Gyűjtik az adatokat, nézik a meghibásodásokat, szavaztatják a közösséget, aztán jön egy update, ami mondjuk emeli a maximumot 900-ra, majd 1200-ra. Na, arra azt mondom, hogy döfi, full pozitívan lehetett volna kommunikálni, de ez így nettó hazugság volt, nem több.

Szerepelt egy érték a specifikációban. A készülék jelenleg azt nem tudja. Pont. Nincs ezen mit magyarázni. Az, hogy mit tud majd, esetleg, talán, egyszer, az a lőtéri kutyát nem érdekli. A vásárlók most fizettek a készülékért, nem majd csak fognak esetleg, valamikor. Lehet, hogy valakinél ez a paraméter volt a döntő vásárlásnál, és azt a vásárlót most konkrétan átb@szták.

[ Szerkesztve ]

(#32) g4mer válasza Gerybut (#12) üzenetére


g4mer
senior tag

Imádom én is, főleg nyáron, amikor tűző napsütés van, a zsebedben felmelegszik kb a készülék ( iphone 11 esetemben), és ha elővenném kb semmit se látok, mert lekorlátozza.

Huawei detto ezt csinálta.

Talán az ezek előtti telefonom nem csinálta, már nem emlékszem (s7 edge)

Sic Parvis Magna

(#33) m00lash


m00lash
csendes tag

Nagyon akartam szeretni a telefont, mert a fülhallgató tetszik és bevált, követtem a céget. A telefon alapvetően igényes, de a fényerő gyanús volt, mert 2 telefont egymás mellett erős fényben az egyiket láttam, a másikat nem. Nem csak emiatt, de vissza is küldtem.

(#34) *RLaci* válasza m00lash (#33) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tény, hogy erős fényben ráférne még egy kis kakaó, én mondjuk így is látom. Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megvettem.

(#35) Ricardo válasza m00lash (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

" Nem csak emiatt, de vissza is küldtem."

Mi volt még az ami nem tetszett?

(#36) Gerybut válasza Shyciii (#27) üzenetére


Gerybut
tag

Egyet is értek meg nem is.
Cserébe az akksi idő brutálisan jó.
A rendszer is nagyon jó, én az ipad miatt váltottam, mert az eszméletlen jó cucc...
De ki kell mondanom, hogy továbbra is a Mate 10 Pro volt a legjobb telefonom.
Öröm az ürömben, hogy durva értéketartàsa van, szóval olyan irdatlan összeget nem lehet bukni vele, főleg hogy 2 hónapos a cucc.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#37) menomano761 válasza *RLaci* (#34) üzenetére


menomano761
kezdő

Honnan rendelted a telefont?

(#38) *RLaci* válasza menomano761 (#37) üzenetére


*RLaci*
addikt

Alza

(#39) janeszgol válasza Noukoum (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Pff. :D :D :DDD
De hogy tárgytalan ember! Te a kezdetektől fogva véded ezt, de miért is? Volt a kezedben? Minden hírnél az öledbe veszed a gyártót és a telefont.
Lesöpörték az asztalról ezt a kérdést, ennyi. Tudná, de nem tudja, kész, viszonlátás. Ja úgy volt hirdetve? Igen, de nem érdekel senkit, viszonlátás.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) janeszgol válasza Linkin1994 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Van az az embercsoport, akiknek mindig kell egy bálvány. Színész, focista, stb. Van az az embercsoport, aki egy (számára) vadidegen emberért rajong.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) *RLaci* válasza janeszgol (#39) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ahogy van itt olyan is aki kezdetektől fikázza, pedig sosem volt a kezében. Mintha örömét lelné minden Nothing cikknél a negatív böffentésben.

(#42) janeszgol válasza *RLaci* (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Az egy dolog. Nem fair, de hétköznapi. De imádni valamit látatlanban? Ez marha gáz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) Noukoum válasza *RLaci* (#41) üzenetére


Noukoum
veterán

Itt tartunk sajnos.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) janeszgol válasza Noukoum (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

Te inkább arra válaszolj, hogy miért imádod ennyire ezt, amikor semmi közöd hozzá.
Mi olyat találtál benne, ami ennyire megfogott?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) janeszgol válasza Noukoum (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

Na, semmi otlet? :D

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) Gerybut válasza janeszgol (#45) üzenetére


Gerybut
tag

Illik hozzád a profil"kép"ed :C

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#47) Noukoum válasza Gerybut (#46) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak a legjobbakból néhány: [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]
Tényleg mint egy papagáj (vagy mi). ;]

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#48) moleculez válasza Gáben81 (#17) üzenetére


moleculez
veterán

Drónozás közben egy élmény... :(((

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#49) janeszgol válasza Noukoum (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Egyiket sem szégyellem! :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék befejezni a másikkal való foglalkozást!

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.