Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Redneck válasza Zanik (#150) üzenetére


Redneck
veterán

Akkor utolsó előtti, a dizájn már csak ráadás. Egy fejhallgatónál a legfontosabb a hangminőség, illett volna azzal kezdeni.
Nincs fontossági sorrend csak sorrend.

Szerk:
A legfontosabb a kölyköknek a hype. Hogy melyik prónak milyen van, melyiket promózzák orrba-szájba! Sajnos.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#152) wwwolfman válasza +váltó (#145) üzenetére


wwwolfman
tag

Ezeknek a kevesebb néha több szokott a gondja lenni, nevesül hogy egy driver többre képes, mint sok kicsi. Ráadásul a virtual dolby technológiát már csiholják vagy 10 éve, úgyhogy nem rosszak ám benne.

Eddig minden, alapvetően sztereo fülesnél centire meg tudtam mondani, hogy honnan jön a hang.

(#153) Gibo válasza keshudioo (#147) üzenetére


Gibo
senior tag

Szia!

Nekem az OzoneRage 7HX bejött nagyon, virtuális 7.1, BF4ben simán hallani, hogy merről lőnek, ugyanakkor nem hálós. A Sades SA-901 szintén virtuális 7.1et ad, szövettel borított a kábel, és dícsérik nagyon, illetve "olcsó" gamer fülesek körében is jól szerepelt teszteken. Én most rendeltem egy 708ast a munkahelyemre, hogy ha este kell ügyelni, akkor halljak is , ne csak lássak :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#154) Gibo válasza keshudioo (#147) üzenetére


Gibo
senior tag

A külön füles + mikrofon meg játékhoz nem az igazi...Vagy útban lesz a mikrofon, vagy rakhatod vhova magadra, vagy be fog hallatszani minden a játékba...Én nem szenvednék vele, maradnék a 2az1-ben megoldásoknál.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#155) wwwolfman válasza keshudioo (#147) üzenetére


wwwolfman
tag

Ezeket a füleseket tényleg fel kell próbálni, meg kell recsegtetni, taperolni, fel kell próbálni. Vagy el kell fogadni mások okosságát. Én vásárlás előtt elég sok tesztet elolvastam, Turtle Beach-ről, Sennheiserről, Razerről, Steelseriesről. Kanyarban, tervben se volt a HyperX Cloud, sőt, amikor először megláttam, csak emeltem a szemöldököm, mert

1. valaki olyan "gyártja" (címkézi át), aki alapvetően háttértárakat gyárt
2. Valami csingcsung kínai licensz alapján.

Mondom, elsősorban a Turtle Beach felé orientálódtam, de a non plus ultra a Sennheiser G4ME One lett volna, és nagyon nézegettem, hogy 60 ezret ki kéne adni érte, mert nagyon jókat írtak róla... ott a fülesen van a hangerőszabályzó, ami plusz pont volt. A (félig?) nyitott kialakítás meg a másik plusz pont, az pedig, hogy annak ellenére olcsóbb volt a 80 ezres, nyitott G4ME Zerotól, hogy kényelmesebb és jobb hangú, csak hab a tortán.

...aztán egyre több tesztbe futottam bele a Cloudok kapcsán, és mindenhol kifejezettek jókat olvastam róla, úgyhogy szöget ütött a fejebe, és a tavalyi black friday kapcsán nem bírtam magammal, és vettem egyet.

Az első pillanattól jobb volt, minden tekintetben, mint a TB-k, ami nem véletlen, hiszen a Beyer fejesekre hajaz a legtöbb megoldása (Lásd DT-880), plusz ugye itt vasalózsinór a kábel és lecsatlakoztatható a mikrofon.

(#156) lezso6 válasza wwwolfman (#155) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amúgy vicces, hogy sokan próbálják tudatosan kerülni a kínai termékeket, úgy, hogy német, amerikai, stb vállalatok termékeit választják. Sajnos ezzel pont az ellenkezőjét érik el, ezeknek a gyártók általában szinte mindig kínában gyártatnak, s a (lényegi mérnöki) tervezést se feltétlenül maguk végzik, csak címkéznek, designolnak. Na nem mintha ezzel nagy baj lenne, rengeteg a jó cucc, csak tudni kell, hogy melyik. Ha meg semmiképpen sem akar az ember made in china cuccot, akkor az eléggé zsebbenyúlós dolog. S úgy se garantált a minőség. Szóval kvázi mindegy, hogy hol gyártják.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#157) Kube válasza wwwolfman (#155) üzenetére


Kube
senior tag

Több fülest próbáltam már életemben, volt köztük gémer és zenehallgatásra való is. Sokat nézegettem és olvasgattam a fülesekről mire eljutottam a HyperX Cloud-ig (Trakstar Pro 80). Azért a simát vettem, mert nem volt szükségem a hangkártyám miatt a Cloud II extráira, és persze az ár is közrejátszott.

Minőségi termék, jó alappal, sok kiegészítővel. Külön örültem, hogy adtak szivacsos fülpárnát, és a hangzása sokkal jobb mint egy hasonló árú Razer vagy más ultragémervilágítós fülesnek. Ereje van bőven, szóval nem árt alá valami ami ki is hajtja. 20-25 között volt az ára, nagyon jó vétel volt ennyiért, mikrofonja is bőven jobb mint az átlagos. Nálam mindenképp ajánlott ennyiért ez a füles.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#158) #81096704


#81096704
törölt tag

hát nekem olyan gagyi fülesem van (fülpárnás) (vivanco sr-90) hogy a L (left) oldalon jönnek az R (right) hangok.. amire roppant hosszú idő után jöttem csak rá egy sima windowsos sztereo hangteszt után... ezen írásom legyen tanulságos minden gagyi fülest használónak... (amúgy a hangminősége tökéletes egy x-fi fatal1ty-n) :DD

(#159) winhate


winhate
őstag

Semmi értelme sincs ennek a cikknek.
Olyan dolgokról van szó amit a 6 éves nagyfiam is tud.

Igazából arra jó hogy összeugraszd a gamereket meg a hifiseket :)

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#160) simonzé


simonzé
addikt

Alighanem a kisebbséghez tartozom, nekem a nagy tokos fülesek voltak a kedvenceim, de a kábelen lógó mikrofon, hangerőszabályzó, csat meg miegymás mindig beakad mindenbe. Ha ilyen nincs rajta, akkor vagy beizzadok alatta, vagy a borostám kikezdi a fülpárna hamis műbőr bevonatát, és sok kis fekete biszbasz jelenik meg az arcomon amíg mindet el nem hordom róla.

A fülre rakhatónál szintén beakadás, izzadás, és 30-60 perc után fülcimpa fájdalom az állandó enyhe nyomástól. Akármilyen füles, akármilyen szivaccsal, az eredmény mindig fizikai fülcimpafájdalom. :) Hülyén hangzik, de ez van.

Nemrég vettem pár Awei in ear fülest, amik viszont nagyon beváltak. 120cm kábel. Elég hosszú a laptop gaminghez, nem túl hosszú, mint a fejhallgatók kábele. Mikrofon a kábelen, és csak 3-4 milliméter az átmérője, és kábelharisnyás, strapabíró a kábel. Nem akad be sehová. A hangja pont eléggé, de nem eltúlzottan basszusos. A multkor haragudtam is a fülesre, mert úgy csesztem el 3 órát játékra, hogy nem volt kellemetlen érzés a füles miatt. Sok év után először...

Szóval nekem az In-Ear füles jött be 4USD/db áron, mindenkinek merem ajánlani. És még dögös fémházas kivitelben is csak ennyi az ára ingyen postával...

In your face, gaming headsets! :P

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#161) +váltó válasza simonzé (#160) üzenetére


+váltó
tag

Gratulálok :R A hozzászólásodból Nagyon kitűnik A Legfontosabb Lényeg .
Különbözőek vagyunk - mindenkinek más számít. Ki kell próbálni -lehető-
ség szerint és úgy vásárolni . . .

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#162) haxiboy válasza +váltó (#111) üzenetére


haxiboy
veterán

Őszintén, sok sok sok sok éve játszok, zenét is hallgatok, de a jó minőségű stereo füleseket jobbnak tartom mint bármelyik "gammer" hülyeséget.

Egyébként, csak egy kis érdekesség. Két füled van, stereoban hallasz, az megint más hogy a fizikai térben el vannak helyezve a monitorok és a hang alapján meg tudod ítélni hogy honnan jön a hang. De hiába van a füled mellett közvetlenül akár 20db hangszóró, attól az még vagy a jobb vagy a bal fülednél fogja a hangot kelteni.

Az összes térbeli agyátverős huncutkodást meg tudja oldani egy jó hangkártya és egy jóféle stereo fejhallgató, de sokat számít az is hogy az adott szoftverben milyen a térhatás kivitelezése.

Nálam hamarosan egy Beyerdinamic DT 990 Pro lesz az új jövevény. Bár még előtte kicsit meg kell barátkoznom a nyitott fejhallgatók világával.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#163) ArmanD. válasza Viktor77 (#102) üzenetére


ArmanD.
őstag

Sehol nem nyom pont beleillik a füled azaz nagyobb mint a füled a kollégának több mint valószínű a fejpánt nincs jól beállítva mert ha hagyom és ráengedem a fülemre a fülest és a fejpánt nem tart eléggé akkor igen fájni fog a füles súlya alatt a füled de vegyük a már a fárdatságot és állítsuk be a pántot :W

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#164) schawo válasza ArmanD. (#163) üzenetére


schawo
titán

Szerinted mindenkinek akkora füle van, mint neked? :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#165) pip


pip
aktív tag

ebbol a cikkbol nem sok hasznosat lehet leszurni, de itt van hianypotlonak egy masik, amelyben 23 gamer fulest hasonlitottak ossze, az utolso oldalon vannak a lenyegi infok. Hangminoseg szempontjabol a HyperX cloud revolvert teszi elso helyre, de nem rosszak a Steelseries Siberia 350 vagy a Turtle Beach Z60 sem.

(#166) schawo válasza pip (#165) üzenetére


schawo
titán

Egy ismeretlen süketségű tesztelő véleménye alapján. Ezért érnek kutyafülét sem az ilyen tesztek.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#167) lezso6 válasza schawo (#166) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez a teszt egy röhej, egy darab számmal jellemezni a hangminőséget... :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#168) pip válasza lezso6 (#167) üzenetére


pip
aktív tag

az osszefoglaloban 1 szam van, de az elozo oldalakon van reszletesebb biralata is a tesztelt fuleseknek.

Nekem inkabb az nem tetszik az ilyen tesztekben, hogy nem jaratjak be a fuleseket, lehet hogy egy ilyen rangsor nagyban valtozna egy het hallgatozas utan.

(#169) pip válasza schawo (#166) üzenetére


pip
aktív tag

sajnos ez benne van minden ilyen tesztben....

(#170) schawo válasza pip (#169) üzenetére


schawo
titán

Igen, ezért semmi értelme semmi hasonló tesztnek (nem csak ennek).

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#171) chris 1997


chris 1997
csendes tag

Egy biztos . Razer ,Steelseries, Sharkoon soha többet és társai

(#172) cadgers


cadgers
aktív tag

Manapság mitől "Gamer" egy fejhallgató, ha az 5.1 meg a 7.1 már nem támogatott? Attól, hogy van hozzá mikrofon?

Én a térhangzás miatt gondolkodtam ilyenen, de ha pont annak nincs értelme, akkor innentől nem is érdekel, nekem nem kell ledes, dizájnos csillivilli műanyag, inkább egy minőségi fejhallgató + asztali iránymikrofon

(#173) Redlight2


Redlight2
tag

Sziasztok!

Van egy ASUS Cerberus headsetem. Fülpárnája elkezdett szétjönni, hol tudnék hozzá újat venni?

(#174) wwwolfman válasza cadgers (#172) üzenetére


wwwolfman
tag

Kis rosszindulattal igen, attól lesz valami gamer füles, hogy van rajta mikrofon.

Persze a kép ennél jóval árnyaltabb: egy gamer fülessel a fejeden nem nagyon kottyan meg 6-8 óra játékidő (!) úgy, hogy meg sem kell mozdítanod közben, mert sehol nem nyom, sehol nem zsibbad, sehol nem kényelmetlen. Nem mindegyik tudja ezt a "gamer" fülesek között sem, de azt gondolom, hogy egy hagyományos fejhallgatónál ez nem annyira opció, mert nem hallgat az ember napi 4-6-8 órában zenét, biztos, hogy pihenni fog közben.

Jó példa, a minap volt a fejemen, egy újonnan 30 ezres (de még alap) Beats EP füles, és azt vettem észre, hogy 40-50 perc után nyolja a fejpánt a fejem, és a fülem is kezd fáradni. Már éppen kezdtem felháborodni, hogy ezmekkora lehúzás, aztán rájöttem, hogy ebben a kategóriában nem elvárás a hosszú üzemidő a fejen, mert nagyjából addig kell, míg az ember eljut a-ból b-be, vagy meghallgat pár számot, max egy albumot.

Ami a térhangzást illeti. A fejlesztők/gyártók csiszolják már egy pár éve a virtuális térhangzást ahhoz, hogy élvezhető legyen, megkockáztatom, több előnye van egy sztereó füles+virtuális térhangzásnak, mint egy igazi sokmembrános fülesnek: kisebb súly, egyszerűbb elektronika (ennek következtében lehet minőségibb is a kevesebb), nagyobb membránok (nem kell hely a sok kicsinek). Amennyiért egy igazán jó sokpontegyes gamer fülest veszel, annyiért egy sokkal-sokkal jobb sztereót kapsz, ez biztos.

A minőségi füles oké, az iránymikrofon már érdekesebb. Kérdés, min játszol: ha pc-n és asztal mellett nyomod, akkor akár még lehetne létjogosultsága is, de eggyel már akkor is több kábel tekereg körülötted, mint kéne. Ha konzolon játszol, akkor eleve nem opció egy ilyen megoldás, a konzolok nem támogatják.

Sok gamer fülesen van hangerőszabályzó, meg mikrofon némítás, ez jól tud jönni, ha hardveres, és kézre áll. Okos ötlet tud lenni egy vasalózsinór-kábel, mert az nem tapad és nem gubancolódik.

Tudom, hogy egyenként mindenre lehet külön fülessel és külön mikrofonnal megoldást találni, és számtalan érvet lehet felhozni pro és kontra, én itt csak leírtam pár gondolatot, hogy mi teszi/teheti a cuccot azzá ami.

(#175) Viper26


Viper26
nagyúr

HyperX Cloud II-t csak ajánlani tudom. :)
Egy rendes Y elosztó kéne hozzá, hogy közvetlen a hangkártyán legyen. :)

iPhone 14 | FR955

(#176) ribizly válasza Viper26 (#175) üzenetére


ribizly
veterán

Én már az alap Cloud-al is hihetetlenül elégedett vagyok.
Nagyon meglepődtem, hogy mennyire kényelmes és jól szól.
Én alapvetően a szövet fülpárnákkal használom.
Feltoltam a SoundBlaster Audigy 2 ZS-n a BASS-t és így meg is vagyok. Iszonyatosan jó az egész. :))

Nekem 1-2 dolog kell még hozzá (váltás fülpárna, kemény tok, fali tartó), de ezeket lehetett rendelni ebay-ről olcsón... :DD

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#177) wwwolfman válasza ribizly (#176) üzenetére


wwwolfman
tag

tudsz adni linket esetleg? :DD

(#178) Kube válasza ribizly (#176) üzenetére


Kube
senior tag

Hangkártyával használom a simát én is, illetve hozzád hasonlóan szövetet választottam a bőr helyett fülpárnának. Így kicsit veszt a basszusból (ami egyáltalán nem baj, mert bőven van még így is), de szerintem jobban szól.

Ennyi pénzért elég sok mindent raknak a dobozba, nagyon minőségi a cucc és kényelmes. Szerintem ebben az árszegmensben a legjobb vétel a Cloud. Ha nincs alatta normális hangkártya, később érdemes beszerezni, így rendesen ki lesz hajtva :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#179) Viper26 válasza Kube (#178) üzenetére


Viper26
nagyúr

Milyen Y elosztót használsz hozzá? :)

iPhone 14 | FR955

(#180) Kube válasza Viper26 (#179) üzenetére


Kube
senior tag

Nekem sima Cloud van, ez alapból ketté ágazik :) Direkt ilyet vettem, mert a Cloud II-nél felesleges a plusz hangkártya, ha már van egy. És a sima jóval olcsóbb is volt emiatt.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#181) kwisatz2017


kwisatz2017
kezdő

Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni gamer headset ügyben. Vettem egy Zalman HPS300-at, de nagyon nem vagyok vele kibékülve, elég rossz a hangzása, olyan "dobozos", nem különülnek el a hangok egymástól. (tudom, olcsó és szar, de jókat írtak róla különböző fórumokon). Szóval a lényeg, hogy lecserélném, árban 8-15 ezer Ft-ot szánné rá. Elsődleges prioritás a hangzás lenne, másodlagos a kényelem. A design, mikrofon minősége nem nagyon érdekel. Tudtok ezekre a paraméterekre javasolni valamit?

(#182) Bence3111


Bence3111
tag

Sziasztok!!!!!

Én nem a füles választásban szeretnék segitséget kérni mert már megvan a kiszemelt füles :D ami nem más ,mint a Kingston HyperX Cloud.
Szóval én csak annyit szeretnék kérni ,hogyha valakinek esetleg ilyen fülese van akkor letudná e irní róla a tapasztalatait?

(Itt van egy link a füleshez: https://www.konzolvilag.hu/multi/hyperx-cloud-gaming-headset-black-khx-h3cl/wr )

(#183) wwwolfman válasza Bence3111 (#182) üzenetére


wwwolfman
tag

Ha már megvan, akkor úgyis meg fogod tapasztalni, nem igaz? :))

Bejáratás olyan 100-150 óra, utána hozza a szintjét. De csak az első pár óra lesz szembeötlő, a többi már nem annyira.

(#184) csakszabi


csakszabi
csendes tag

Ez a plextone egy jó nagy sz@rnak néz ki :D

(#185) david1195


david1195
újonc

Sziasztok!
Szeretnék venni egy all in one fejhallgatót. Youtubera, zenére, filmezésre, játékra(!) használnám. Hyperxtől ha annyiban jobb hogy zenére is megfelel(mp3) és nem nyomja el a mély az már előny. Nyitott fejes is jöhet. Kényelmes legyen órákon át is akár. Fps-eket játszom főleg és megtudtam hogy az audio fejesek erre a legjobbak. Max 60k. Mikrofont ugye megoldanám fejesen kívül de ha valaki tud megfelelő hangzású mikrofonost ne tartsa magában.Gondolom érdemesebb vezetékest vennem, amiben mondjuk cserélhető a kábel(hossz). Tetszik a hd-599 de nem tudom hogy megfelelő e erre a célra.
Köszi :))

(#186) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok
Van egy Lenovo Y gaming headsetem. valami hasonlót szeretnék most vásárolni karácsonyi ajándéknak.
15.000ft körülig. Az USB részhez nem ragaszkodom. Ami most van neki az sistereg búg állandóan. megőrülök tőle :D így ez a legjobb ajándék amit kaphat tőlem hogy jó legyen nekem :D
Mit tudnátok javasolni? Sajnos ez az Y már nem kapható pedig vennék ilyet neki.
Köszönöm

(#187) hhenry


hhenry
őstag

Ne vegyetek Sima Razer Krakent!
Max a Chromát.

(#188) tmate89


tmate89
csendes tag

Sziasztok.

Véleményeteket /szakértelmeteket szeretném kérni az alábbi ügyben" :D !

Szeretnék egy új gamer fejhallgatót , de több opció is szóba jött , 3 fejhallgató között kellene döntést hozni.

-Logitech G933
-Logitech G633
-Razer Kraken Pro V2

A kérdésem az lenne,hogy mekkora a differencia a G633,és a 933 belül azon kívül ,hogy az egyik vezeték nélküli a másik pedig nem . Ezen kívül persze véleményeket/tanácsokat bármit meghallgatnék a Razer fejhallgatóval vagy bármivel kapcsolatban :) :R

Köszönöm !

Üdv,
Máté

(#189) aerosmith


aerosmith
őstag

Pont most keresek új fejhallgatót az ATH-M30-as helyére.
Competitive FPSeket tolok főleg.
Megnéztem az összes híresebb "gamer" fejhallgatót és nem látom értelmét miért vennék olyat.
Hardverileg egy kategóriával alacsonyabb minőség mint egy ugyanolyan árú Hifi fejes. Szűkebb frekvencia tartomány, cserébe egy rakás csicsa rajta.
30ért valami AudioTechnika cuccot vagy drágábban ATH, Beyerdinamic vagy valami hasonlót lenne érdemes vennem de még nem tudtam dönteni ezek közül:
ATH-MSR7
DT770 PRO
DT1350
Pioneer HRM-7
ATH-M70x

JA és egy talpas asztali mikrofon. :)

[ Szerkesztve ]

(#190) joergie


joergie
őstag

Tud valaki olyan helyről, ahol ki lehet próbálni wireless surround (7.1) headsetet, pl steeleries x800. Nem is gamer szempontból, hanem monjduk egy film hogy szólhat rajta? mennyire adja át a térérzetet pl.
mediamarkt, gamer room ilyesmikre gondolok. vagy van valami VR helyszín a körúton, ahonnan a szujó és a wéber szokta az f1-es podcastjüket csinálni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#191) BocsiAG


BocsiAG
csendes tag

Nekem egy Astro A50-n van(gen4). Németeknél sikerült akcióba 70e beszereznem amúgy 90+e. Ez minden igény lefed. Wifis. 7.1 dolby hangzás hardveresen(szoftveresen jól kalibrálható (3 profilt lehet csinálni PL zene, film, game, vagy game és game és gamere stb. optimalizálod ahogy akarja az ember). Kényelmes, jó mikrofonnal. De nem olcsó. Viszont amikor kerestem az elődje utódját szembesültem vele, hogy gamer téren a kábeles fülesnek beáldozott. Amit nekem kibírt a( anno 10e volt újonnan 10 éve min.) ZALMAN Theatre 6 ZM-RS6F kábele azt egy szövetkábel nem fogja. A PS4 hez való kompatibilitásról nem is beszélve. Hifis fülessel hát nem sokat érnék. Itt bukik el sok embernél a dolog, amikor nem csak a jó sztereó hangzás kell. Egyébként anno nekem a cod4 el használtam először 5.1 et. Jó sztereó ide vagy oda, kevés. Ott 5.1 a sztereóhoz képes brutális előny.

Lehet itt magyarázni csak honnan kezdődik a gémer, meg mi a különbség gamer és gamer cucc között. Mert a technika fejlődik. :DDD Régen nem volt gémer laptop se aztán jöttek az Acer predátor. Ez ilyen játék :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.