Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lall


Lall
veterán

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2) lexter00


lexter00
őstag

Megindult a szekér?

(#3) Blyan válasza Lall (#1) üzenetére


Blyan
félisten

Phúj phúj, fos fos.

Agyá már egy kis popkornt Laller!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Spancho


Spancho
őstag

A 620-as szerintem sok embernek tetszik.
Egész jó áron lesz új Oprendszerrel szóval... :)
Láttam róla ma videót is ,alapból 'csillogós' műanyag hátlapja lesz de van hozzá matt 'gumi féle' hátlap amit csak rá kell pattintani. tök jó dolog.
Ha nem szappantartó formája lenne akkor nálam is lenne esélye (de még így se ronda).
A 610.es mondjuk sokkal szebb szerintem.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5) Quasi_modo válasza lexter00 (#2) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Vagy pedig szeretnék ha megindulna.

valami

(#6) franc0


franc0
őstag

Hát valamit nagyon elszabtak a fiúk az biztos, de nem a terméket.
Az szerintem remek.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#7) Lall válasza Blyan (#3) üzenetére


Lall
veterán

Nemadók mer mer nem.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Statisztikát a kormány is szokott csinálni - még sem sikerül egy sem igaznak.

Nekik is ezt jósolom!

:C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) csakstddfor.


csakstddfor.
tag

szerintem az olcsó androidos telefon sokkal rosszabb minőségű mint a windows phone :) csak az app hiány zavaró

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#10) dreamdancer


dreamdancer
őstag

600 millió androidos teló egy év alatt... Nagyon durván hangzik.

Nem a lényeg a fontos.

(#11) hunter84


hunter84
aktív tag

Hiába hegyezi ki Andante az összes ilyen jellegű cikket az OLCSÓ Androidos telókra, akkor is a Galaxy SIII a legjobban fogyó modell a világon, azaz a droid nem csak az olcsó modelleknek köszönheti a sikerét.

(#12) #16820480


#16820480
törölt tag

hát, az elemzők már régóta mondják, hogy siker lesz, de eddig még nem jött be annyira. mondjuk, ha sokáig tolják, akkor csak menni fog az a szekér előbb utóbb.

(#13) (An)Dante válasza hunter84 (#11) üzenetére


(An)Dante
őstag

A Galaxy S sorozat nagyon jól fogy, de az éves összforgalom a Samsung és hasonló csúcsmodellekből nem haladja meg a 100-150 milliót. Az eladások gerincét a filléres mobilok jelentik, mint ahogy a forgalom nagy részét is az ázsiai régió és latin-amerikai régió generálja. Az olcsó Android-alapú telefonok a hagyományos mobilok helyét vették át.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#14) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az 50-100 dolláros Android modellek kb csak idegeskedésre valók, bár aki mazochista annak jó az is :DDD

(#15) sfdrakex válasza =Mentor= (#14) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Attól függ ki mire használja. Telefonálásra, e-mailezésre és böngészésre nincs velük gond. Játszani meg filmet nézni meg nem telón kell :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16) Juveman válasza Polarstar (#8) üzenetére


Juveman
tag

Tudjuk,a WP-nek,meg a Nokiának annyi,becsődől.A részvényesek,elemzők,mindenki hülye.Hogy gondolják,hogy droid nélkül lehet valamit kezdeni.Mágjára velük,eretnekek.Idióták.

(#17) Armagedown válasza =Mentor= (#14) üzenetére


Armagedown
őstag

Ezt azoknak a tömegeknek mondjad akik Galaxy Minit és Y-t vettek.Jó sokan megvették ezeket a hulladékokat és azt hiszik hogy jó vásárt csináltak :)

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#18) Balint1986


Balint1986
csendes tag

Én is szívesen vennék Nokiát, de amíg nem kerül vissza az FM rádió :O , addig tuti valamelyik androidos mellett maradok.

(#19) savoo válasza sfdrakex (#15) üzenetére


savoo
addikt

Pont, hogy azokkal a kacatokkal sokszor még telefonálni sem lehet normálisan, mert összehányják magukat..

(#20) Mr. Kruxeth


Mr. Kruxeth
csendes tag

(An)Dante mindig is értett a Nokiára pozitív szemmel néző cikkek írásához...de azt ne felejtsük el, hogy a Windows Phone eladások nem egyenlőek a Nokia eladásaival. Ha komolyra fordul a piac, akkor a Samsung nagyon gyorsan reagálva itt is megszorongathatja a Nokiát (mint Windows Phone-os Samsungot használó mondom erre minden lehetősége megvan), nem beszélve a htc-ről, ami szintén korrekt alternatívákat szerepeltet.

(#21) kpal


kpal
veterán

Nekem csak az a lényeg, Nokia erősödjön !

(#22) =Mentor= válasza Mr. Kruxeth (#20) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nem fogja megszorongatni, mert ők az Androidra fekszenek rá... Szinte nem is lehet hallani a WP8-as telókról a Lumiákon kívül. A többi gyártónál mostohagyerek a WP platform.

(#23) AMD Power válasza kpal (#21) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! Épp itt volt az ideje! Végre előrébb tőr a WP! A Nokiára meg amúgy is ráfér a siker. A Lumina 620 egyébként nálam is esélyes jövőre. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) r4z válasza =Mentor= (#22) üzenetére


r4z
nagyúr

Ahhoz képest, hogy mostohagyerekek, a HTC 8S és a 8X egész jól fogy.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25) neorow1 válasza =Mentor= (#14) üzenetére


neorow1
senior tag

Nem trollkodni jöttem, csak tényleg kíváncsi vagyok hol lehet hivatalosan, kártyafüggetlenül 50$-os droidot kapni. Annyiszor láttam már, hogy ezzel dobálóznak, de még sosem láttam ilyet. (Kína nem játszik)

Mellesleg a húgom még mindig megelégedéssel használja a Vodafone 858 Smart-ját, pedig csak egy CM7 van rajta, alapórajelen.

(#26) Valentin90 válasza kpal (#21) üzenetére


Valentin90
tag

Hú! Ebben én is nagyon bízom, és drukkolok a Nokiának!
Amúgy is, a Nokia most a Windows Phone-nak a zászlóshajója. Remélem bejön nekik a várt siker! :)

(#27) kpal válasza AMD Power (#23) üzenetére


kpal
veterán

Én talán majd valamikor 920- at vennék de akkor már azt sehol se említik , de nekem akkor is megéri mert minőségi.

#26) Valentin90 Nokia neve összeforrt a WP-vel és más WP-s telót nem tudnék elképzelni soha a kezembe.

[ Szerkesztve ]

(#28) lexter00 válasza Balint1986 (#18) üzenetére


lexter00
őstag

Én 1év alatt kb 5 percet használtam az fm rádiót androidon,ma már annyi más alternatív megoldás van a rádió kiváltására.Ezért nem venni wp telefont ami tetszik is?

(#29) sing1ep1ayer válasza =Mentor= (#22) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Samu rá fog erre is feküdni, biztos lehetsz benne. Amint lesz értelme, ahogy elkezdik kapkodni a népek a windowsos készülékeket ők biztosan akarnak majd egy szép szeletet a tortából.

(#30) kpal válasza sing1ep1ayer (#29) üzenetére


kpal
veterán

Ebbe van ráció :K

(#31) franc0 válasza lexter00 (#28) üzenetére


franc0
őstag

Nekem már az is furcsa, hogy manapság van aki még rádiót hallgat.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#32) DJosef


DJosef
őstag

Be fog ez indulni gyerekek.

En is androidrol valtottam wp-re /xperia ray--->lumia 800/
Az xperia ray sem mondhato egy lassu telefonnak de a wp az olyan szinten van optimalizalva ami engem nagyon megfogott.
Meg mielott megvettem volna a nokiat egy hetvegere volt nallam egy iphone 4 is. Az iOS-nel ereztem meg ezt a szintu folyamatos es olajozott mukodest, de hianyzott belole valami ami massal ossze nem teveszthetove teszi. Nincs semmi bajom azokkal akiknek az alma a kedvencuk de a wp egyik szamomra legnagyobb elonye az az, hogy megprobal teljesen mas felhasznaloi elmenyt nyujtani mint az android vagy az iOS, es ebbol a "kuloncsegbol" sztem sokat profitalhat meg a kozeljovoben.

Az alkalmazasoknal sincs sztem olyan amire ne lenne alternativaja a wp-nek.

Forget about it

(#33) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Én Megmondom őszintén, keveslem is az 52 milliós becslést. Szerintem több is lehet.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34) caius marius


caius marius
tag

Szegény M$! Azt hiszi ha leírja azt amit szeretne akkor az igazzá válhat! Nagy tévedés! :)

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#35) ftc válasza DJosef (#32) üzenetére


ftc
nagyúr

Ezt adom

Androidból elegem telefonon közel 3 hónap alatt. Most jön 620-as vagy Tán 720-as ha lesz... FM rádióo hiány nekem fáj...de nem baj túlélem :)

(#36) Edvig


Edvig
tag

Szerintem jót tenne a piacnak h ha 3 vagy akár 4 operációs rendszer is fej-fej mellett haladna... De ehez meg kell pár év sajna.

You'll Never Walk Alone!

(#37) ftc


ftc
nagyúr

Ha azt vesszük jövőre lesz:

Android- alsó,felső, közép
iOS- felső
WP7.x- alsó,közép?
WP8.x-alsó,felső közép
FirefoxOS- alsó a többiről info nincs

Ezek árilag vannak elosztva

Android OS azzal jár előrébb, hogy minden szegmensben jelen van

(#38) Quasi_modo válasza ftc (#37) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

+ Sailfish

valami

(#39) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ezek a statisztikák...Van a családban a ki a ksh nak dolgozik...Tudnék mesélni mennyi a valóság alapja a jelentett dolgainak.. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#40) DS39 válasza ftc (#37) üzenetére


DS39
nagyúr

Azért a WP árilag nincs alsó kategóriában. Illetve ami ott alsó az a droidnál közép.

(#41) ftc válasza DS39 (#40) üzenetére


ftc
nagyúr

Ami most megy WP8-ra az mind kezdő ár...kiderül, hogy hogy alakul majd az árazása

(#42) Quasi_modo válasza domperke (#39) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ezek a statisztikák
Ez még csak nem is az. Inább előre jelzés. Vagy jóslat.

valami

(#43) Blyan válasza Quasi_modo (#38) üzenetére


Blyan
félisten

Erről egyelőre annyit tudunk hogy a távol keletre , Kínába megy. Aztan hogy onnan mi lesz vele, azt senki nem tudja.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) ftc válasza Blyan (#43) üzenetére


ftc
nagyúr

Ez van FirefoxOS-re is tervezre :D

(#45) DS39 válasza ftc (#41) üzenetére


DS39
nagyúr

Android alsó az 20-30k között van, ennyiért wp8-at te nem fogsz kapni kártyásan, annál nagyobb név az MS, és többre is tartja magát.

[ Szerkesztve ]

(#46) Blyan válasza ftc (#44) üzenetére


Blyan
félisten

Szóval nagyon nem lehet vele számolni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) domperke válasza Quasi_modo (#42) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Jóslat és kuruzslás? :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#48) franc0 válasza domperke (#39) üzenetére


franc0
őstag

Persze, csak van egy különbség.
Ha a KSH hazudik, vállveregetést kap a kormánytól.
Ha egy tőzsdei cég hazudik, megb******** a felügyelet és a befektetők.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#49) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez a sok oprendszer...

Tökre káosz!

És van még pár olyan cég, akik windows kétezerre szinkronizálnak csak! Ez döbbenetes!

Mellesleg a Sailfish hol fog labdába rúgni?
Sztem sehol.

Nem is adják ki euban egyenlőre, eleve kínába készül.
Meg is értem. Arra az ájfon nem annyira hájp. (Talán a Meizu)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#50) Quasi_modo válasza Polarstar (#49) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

a Sailfish hol fog labdába rúgni?
Sztem sehol.

Nem mondták, hogy csak Kínába megy, csak hogy oda először.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.