Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Donki Hóte válasza haxiboy (#50) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ja, én se értem, hogy mi ebben a nagy hír. A Wish-en már tavaly lehetett kapni 2 TB-s pendrive-ot :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#52) winhate


winhate
őstag

Egyet soha nem ertek meg.
Miert a fake vagy eredeti termek gagyi masolatat veszik az emberek ?

"Az SD (Secure Digital) memóriakártya mögött több mint egy évtizedes pályafutás áll: az első példányokat 2000 elején a SanDisk, Matsushita (aka Panasonic) és Toshiba alkotta trió által létrehozott SD Association (SDA) mutatta be, lényegében a Sony miatt."

Ezek szerint erdetileg a SANDISK ,PANASoNic es TOShiba rakta le az alapokat.
Az osszes tobbi fake...utanzat, lopás stb...

Sajnos mar parszor bele is futottam problemaba hogy nem megfelelo gyartot valasztottam.

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#53) kcsa válasza winhate (#52) üzenetére


kcsa
veterán

:Y

A "licenszelés", mint fogalom megvan?

(#54) Youri válasza winhate (#52) üzenetére


Youri
veterán

Te is csak Fordot veszel mi?

RTX ON

(#55) hemaka válasza winhate (#52) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez elegge sarkalatos megkozelites. Sok mindenbol az eredetit mar meg sem tudod vasarolni, mert a ceg mar reg tonkrement, vagy megvette egy masik.

(#56) fairi válasza winhate (#52) üzenetére


fairi
addikt

Pár dolgot keversz.
van a fake termék, ami nem teljesíti azt amit rá van írva. (ezt átvetésre használják) Rengeteg fake sd kártya van, kínai online webshopok hemzsegnek ezektől.
Utána vannak a különféle másolatok, ezek lehetnek rosszabbak, jelentősen olcsóbb a eredetinél akkor valahol spóroltak, vagy akár eredetivel megegyező képességű, akkor alig olcsóbb mint egy neves gyártó terméke.

Persze van third party termék ami neves gyártótól licenceli a protokollokat.
Sokszor neves gyártónak van almárkája is, ahol olcsóbbak at ermékek.

Mai világ nem oly egyszerű...

Új lexart a Longsys futtatja, ők se most kezdték az üzletet.Ha minőségbiztosítást nem építik le akkor nem lesz rosszabb a sandisk termékeknél.

(#57) haxiboy válasza winhate (#52) üzenetére


haxiboy
veterán

És mégis a Samsung gyártja talán a legjobbakat...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#58) TeeJay válasza haxiboy (#57) üzenetére


TeeJay
félisten

Bizony a flash iparban a Samsung az első gyártás és fejlesztés szinten is. Csak tőlük veszek SD kártyát

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#59) pusszycat válasza TeeJay (#58) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Meg a 10 év gari is motiváló tényező tud lenni,ebben a selejtes világban. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#60) --HARDCORE-- válasza tecsu (#49) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Azt viszont nem mondtam hogy én vettem. Tapasztalataim a körülöttem levő emberek hibáiból is lehetnek. ;)

Szerk.: #57 mondjuk annyira ebben nem lennék biztos, mituán a full eredeti 64GB-os kártyájuk a 3. felülírásnál megadta magát. Tudom sosem 100% hogy egy termék hibátlan, de ezek után egy kicsit azért elbizonytalanodtam, közben a 6+ éves 16GB-os kártyák meg simán mennek még mindíg.

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#61) -=RelakS=- válasza --HARDCORE-- (#60) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem tudom fejből megszámolni, hogy hány Samsung microSD kártyám van.
Egyedül a 256GB-os csinál furcsaságokat, az is csak akkor, ha a YI 4K+ kamerában használom. Abban is csak firmware frissítés óta :C :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#62) TeeJay válasza --HARDCORE-- (#60) üzenetére


TeeJay
félisten

nekem is halom Samsung microSD kártyám van de sosem volt egyikkel sem baj
gyorsak és mindent bírnak
ha meg baja lenne 10év gari van rá ami azért nagyon komoly :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#63) Grodd válasza winhate (#52) üzenetére


Grodd
tag

OMG. Ilyen Idióta dilettáns hozzászólást rég olvastam.

(#64) madgie válasza TeeJay (#58) üzenetére


madgie
titán

Samsungot? SD-ben? Biztos? Mert komolyabb célra egy értelmes ajánlatuk sincs, évek óta.

(#65) MaxxDamage válasza TeeJay (#62) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem is van pár (Samsung, Lexar) és most vettem egy 512-s Kingston mSD-t is (A1 / CL10 / U3 / V30) és ha gond lenne vele, akkor ott a 120 hó gari (azon túl van lifetime a gyártó felé) az adatok meg nem csak a kártyán vannak, hanem HDD-n és BD-RE lemezen is.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#66) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Ez szerintetek mennyire lehet eredeti?

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#67) MaxxDamage válasza --HARDCORE-- (#66) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Teljes mértékben az!
Az a bolt csak 2 év garanciát ad (SK bolt) és azon kártya olvasási (max.) sebessége a 100MB/s (amúgy csak U1-s) tehát az írási sebessége jóval alacsonyabb!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#68) -=RelakS=- válasza madgie (#64) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Definiáld az értelmes ajánlatot!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#69) --HARDCORE-- válasza MaxxDamage (#67) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Köszi! :R Zenére elég az a sebesség is.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#70) Donki Hóte válasza -=RelakS=- (#68) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem arra gondol, hogy normál méretű SD kártyát évek óta nem gyárt a Samsung. Ha normál méretű SD kártya kellene, akkor vehetsz tőlük microSD kártyát, plusz egy adaptert. Ezt a megoldást pedig sokan nem kedvelik (én sem).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#71) -=RelakS=- válasza Donki Hóte (#70) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A Canon fotómasinám sem.
64GB-os SD kártya: OK
64GB-os microSD kártya átalakítóval: Nincs kártya :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#72) madgie válasza -=RelakS=- (#68) üzenetére


madgie
titán

Egyrészt ja, Micro SD-re mentek rá, másrészt meg ahol az U3 szerepel a minőségi kínálat tetején, UHS-I-gyel (ami a Sandisktől általában olcsóbban megvásárolható és sok-sok éve a legmegbízhatóbb szériájuk az), azt én nem tudom komolyan venni.

(#73) -=RelakS=- válasza madgie (#72) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nagy fájlokkal ezek a körömpiszkok egész gyorsak tudnak lenni, hozzák, amit ráírnak.

Az meg, hogy UHS-I ... mikori az UHS-II szabvány? Aztán ha van is ilyen kártya/olvasó, aranyárban mérik :(((

MicroSD-vel kapcsolatban amúgy a méretük nekem mindig is probléma volt. Belső tárolónak rendben van, de jó lenne valami cserélhető adattároló is. Akár pendrive (vannak olyan laposak, mint egy SD kártya), akár SD kártya, akár valami CF kártya méretű cucc. Filmek terjesztésére még audiokazetta méretű okosságot is el tudnék képzelni, mehetne rá a szép nyomtatás :D Legfeljebb az egész csak egy kazetta lenne a kivehető apró tárolónak, ami lehetne ROM is, nem kell mindent írhatóra csinálni.
Régi cuccok biztonsági mentéséhez meg lehetne egyszer írható memóriakártya, ami nem töltéssel, hanem pl a biteket tároló mátrix kiégetésével tárolná az adatot. A töltés elillan, az átégett szilícium megmarad :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#74) madgie válasza -=RelakS=- (#73) üzenetére


madgie
titán

4K videókat vesz fel lassan minden, egyre eszementebb bitrátákkal, az UHS-I ki van centizve. Én is azzal dolgozok, mert ár/érték arányban verhetetlen, de sokkal-sokkal pörgősebb egy UHS-II kártya. És mondjuk a Transcend csinál is egész jó árú V90 (!) SD kártyát.

(#75) Chaser válasza -=RelakS=- (#73) üzenetére


Chaser
titán

Audio kazetta meret mar reg megoldott, ssd-nek hivjak:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#76) -=RelakS=- válasza Chaser (#75) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ja, külső vinyós dobozba oldott SSD, mi? :)
Komolyan adhatnák ilyenen a filmeket. Pöpec a lemez, de azt is jobb szeretném caddy-ben látni :D

madgie
Akció kamerám 4K 60fps. Samu 256-os kártya még éppen bírta, de valami tönkrement, mert a kamera firmware frissítés óta a kamerában belassul a kártya :Y
Egy sebességellenőrzés számítógépen az ATTO-val, utána egy darabig megint jó :F

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#77) TeeJay válasza madgie (#74) üzenetére


TeeJay
félisten

Mire nem elég a Samsung EVO Plus 128GB 100/90MB sebessége? 90megabájt írás 720 megabit/s

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#78) madgie válasza TeeJay (#77) üzenetére


madgie
titán

Ez pont olyan, mintha kijelentenéd az SSD topikban, hogy felesleges a PCI-E/NVMe, mire nem elég a SATA SSD?

De amúgy nyomsz egy egészséges sorozatot a mostani RAW képekkel és hosszú másodpercekig megfogja a hardvert. Mondjuk kétszer annyi ideig írja ki a puffer tartalmát, mint egy UHS-II karinál. Mondd meg egy sportfotósnak, hogy lemarad egy befutóról, mert az előző csoport írásán szüttyög még a gép. Valós példa, pont ezért vesz a futókat fotózó ismerősöm olyan értékű 32 gigás UHS-II kártyát, mint amennyibe nekem a 128-as UHS-I Extreme Pro került.

Mondom, én is 90/95 Mbps sebességű kártyát használok, mert ez az olcsó. És mert én pont nem sorozatozok. De hogy ez legyen egy cég kínálatának a teteje, 2018-ban? Ciki.

(#79) -=RelakS=- válasza madgie (#78) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Amúgy is, tavaly februári hír, hogy bejelentették az UHS-III sebességosztályt.
Hol vannak a kártyák és az olvasók hozzá?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#80) madgie válasza -=RelakS=- (#79) üzenetére


madgie
titán

Na ez az. De az UHS-II olvasók azért nem olyan különleges dolgok, a hírben szereplő Lexar is időnként odacsomagolja a gyorsabb kártyái mellé a gyors kártyaolvasót.

(#81) Dare2Live válasza TeeJay (#77) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az a 100/90MB/sec egy up to érték sekvenciális olvasás/írásra.
Egy 4KB read eközben ~8MB/sec egy 4K write meg 4MB/sec.

Samsung megcsinálta az UFS. [link] erre még a saját készülékei se támogatják. Na az tényleg elég lenne mindenre.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#82) Donki Hóte válasza Dare2Live (#81) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Valamit elírtál, a 4 MB/s írási sebesség a Class4 sebesség-osztályú kártyák sebessége, az messze alatta van a 4K videók írási sebességének.

A 4K videók rögzítéséhez U3-as (V30 sebesség-osztályú) kártya kell, ez 30 MB/s írási sebességet jelent.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#83) -=RelakS=- válasza Donki Hóte (#82) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ezek megint a maximális sebességek, amiket itt listázol.
Aprófájlokat még a legjobb SSD-k is képesek ennél lassabban írni, bár arra hirtelen nem tudok képet.
Lopok neked sebességmérést a memóriakártyás topikból:
Samsung Micro SDXC 64GB EVO Plus [kép]
SanDisk Extreme Micro SDHC 32GB, V30, U3, A1 [kép]
Sony SR-32UX2A/T1 [kép]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#84) Donki Hóte válasza -=RelakS=- (#83) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Samsung EVOPlus sebességtesztet a memóriakártyás topikból linkelhettél volna olyat is, amit én készítettem másfél éve :)

A konkrét tesztben egy EVO+ és egy EVOPlus kártya sebessége van összehasonlítva, ebből szépen látszik a chipek gyártástechnológiájának fejlődéséből adódó sebességnövekedés.

Látszik, hogy az U1-es jelölésű kártya csak 26 MB/s írási sebességet hoz, míg az újabb, U3 jelölésű kártya más 76 MB/s írási sebességet tud, tehát a régi kártya elvileg sem alkalmas 4K videók rögzítésére, addig az új kártya már jól használható 4K videók rögzítésére.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#85) Dare2Live válasza Donki Hóte (#82) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

persze szekvenciálisban.

mutass nekem kérlek micsrosdt ami random writeban tud minimum 30mb/sec+t.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#86) Donki Hóte válasza Dare2Live (#85) üzenetére


Donki Hóte
veterán

4K videó kártyára írásáról volt szó, a (4K) videó kártyára írása pedig klasszikus szekvenciális írási üzemmód.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87) -=RelakS=- válasza Donki Hóte (#86) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

nem "4K" írásáról, hanem "4KB" írásáról van szó a 81-ben ;)
4kB-ot akart írni Dare2Live, csak beragadt a shift :D

"egy 4K write meg 4MB/sec."
Itt meg tuti, hogy a 4K = 4kB ;)

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#88) Dare2Live válasza Donki Hóte (#86) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

akkor mi a probléma? szekvenciálisra ezt írtam:
"Az a 100/90MB/sec egy up to érték sekvenciális olvasás/írásra."

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#89) TeeJay válasza Dare2Live (#85) üzenetére


TeeJay
félisten

Bocsi mire kell a random write?
Fotót videót minden gép szekvenciálisan fog írni rá...
Van pár 64GB EVO Plus kártyám azok 100/60MB-ot tudnak, és van nekem is 128GB-os az 100/90MB
Erre írtam h mire nem elég 80-90MB írási sebesség ma egy drónban vagy fényképezőgépben esetleg 4K kamerában?
Árban meg ezek baromi olcsóak sincerity-trading-től
Jellemzően a 64-es 11-12$ a nagyobb 24-25$

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#90) Dare2Live válasza TeeJay (#89) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

probáljon hozzányulni bármely más alkalmazás ahoz a microsdhez és összeomlik az adatátvitel.
Tudnak ahogy írtam szekvenciálisban.

Nem az a baj, hogy olcsó/drága. Hanem, hogy nincs más. Ill van ld Samsungos linkemet, csak Samsung sanszosan rájött, hogy neki sokkal jobban megéri, ha elsüllyeszti a fiokban. Megveszed egyszer aztán 10év múlva se akarod lecserélni. Majd megveszed mobilban ha akarod 2évente.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#91) tecsu


tecsu
addikt

Ha jól tudom, azért profi videózáshoz általában CFAST 2.0-t vagy SSD pack-et használnak, mozinál mindezt redundánsan.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#92) Donki Hóte válasza -=RelakS=- (#87) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na ne, az MB/s mértékeket mindig jól írja, a kB/s mértéket mindig elírja, sőt a /s osztót se teszi hozzá.

Ilyen formában elég nehéz tévedni :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#93) Donki Hóte válasza Dare2Live (#90) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Egy fényképezőgépben, vagy videokamerában ugyan milyen más alkalmazás nyúlna a memóriakártyához írás közben?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#94) Dare2Live válasza Donki Hóte (#93) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ott semmi de fényképező, videokamerában nagyon nem véletlen nem szokás microsdt használni. ;)

Nem is tudom van e jobb fényképező microsdvel, egy se ugrik be.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#95) -=RelakS=- válasza Dare2Live (#94) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Biztos, hogy nem az az oka, hogy a microsd a mérete folytán gyakorlatilag kezelhetetlen? :D Az SD is határeset. Nekem tuti.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#96) Dare2Live válasza -=RelakS=- (#95) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Egy GH5 még "lassabb/olcsobb" V90/U3as kártyákkal is elhasal és kell neki a csúcs Sandisk/Sony.

De gondolom egy D850 50MB*7 nél se feltétlen elég egy 100MB/seces írás. Gyors kereésere:
"I just got a XQD card and tested the difference to my older SD card that said 90 mb/s on it. The XQD claims to be 400 mb/s.

While I didn't test the data throughput, I shot a burst with the D850 and counted the number of shots before the car would start to slow down.

With the XQD card I got 79 shots before it slowed down.

With the SD card it only got 18 shots.

With the XQD card the camera would still keep shooting at maybe 2-3 fps. With the SD card the frame rate was way slower. A shot maybe every few seconds. In addition, it took only a few seconds to clear the buffer with the XQD card, while it took around 20 seconds with the SD card."

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#97) Donki Hóte válasza Dare2Live (#94) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bár a normál SD és a microSD kártyák elektronikailag nem különböznek egymástól, de ennek ellenére a microSD kártyák a kis méretük miatt jelentősen fel tudnak melegedni forszírozott írás közben. Ennek tükrében komoly fényképezőgépbe nem csinálnak microSD foglalatot (és adapterben sem célszerű őket használni normál SD foglalatban).

Más területen viszont előny a kis méret és súly, a komoly akciókamerákba, dashcamokba is általában microSD kártyát raknak.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#98) TeeJay válasza Donki Hóte (#97) üzenetére


TeeJay
félisten

telefon, akciókamera, dashcam, drónok, autós médialejátszók kb. mindenhova tökéletesek ahol nem oprendszer futtatnak róla
akinek meg kevés a Samsung microSDXC vesz Sandisk-et SD-ben

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#99) Duree


Duree
veterán

Nem hinném, hogy tömeg termék lenne és a kereslet meghaladná a gyártott mennyiséget.

duree54

(#100) tecsu válasza Dare2Live (#96) üzenetére


tecsu
addikt

"With the XQD card I got 79 shots before it slowed down."
Ez már 8K videó. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#101) Donki Hóte válasza Dare2Live (#96) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amely kamera fel van készítve az UHS-II szabványú kártyák kezelésére, azokat a kamerákat érdemes UHS-II kártyával használni, mert azzal tudják hozni az igazi tudásukat.

A tesztekből látszik, hogy pl. a Pana GH5 kb. dupla sebességet tud egy átlagos UHS-II kártyával, mint egy csúcs SDXC kártyával.

És a Pana GH5 még nem is túl gyors a memóriaelérésben, pl. egy Canon EOS-R dupla olyan gyorsan írja a memóriakártyát.

Ilyen sebességeknél az SDXC kártyák már szóba se jöhetnek.

A D850 pedig más kategória, az a világ legjobb DSLR fényképezőgépe, ott mindenből a létező legjobbat használják, abban csak az UHS-II kártyáknál is gyorsabb írási sebességet lehetővé tévő XQD kártyaformátum alkalmazásával lehet kihasználni a gép sebességét :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#102) madgie válasza Donki Hóte (#101) üzenetére


madgie
titán

Jók ezek az oldalak, csak azt nem mérik/nézik, hogy pl az ADATA UHS-II karik annyira selejtesek, hogy nem csak hogy fagynak egyes gépekben, de még valahogy összehoznak egy gyári resetet is :D

[ Szerkesztve ]

(#103) --HARDCORE-- válasza MaxxDamage (#67) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Már ide is ért. :R 15.000kbyte/sec az írás igen. De egyszer elég lesz megírni, remélhetőleg.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#104) -=RelakS=- válasza --HARDCORE-- (#103) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

majd azért próbáld visszaolvasni, amit rá írtál pár giga után :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#105) --HARDCORE-- válasza -=RelakS=- (#104) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Mindjárt végez a 137GB-tal, nyilván nekem is ez lesz az első dolgom. De mivel nem kereken 200GB, hanem 183,3GB így talán jó lesz.

Egy biztos, törölni nem fogok róla. a 64GB-os Samsungról pr gigát letöröltem, felülírtam, ment ment egy-két hónapig, egyszer csak eltűnt a kedvenc előadóm könyvtára.. azután újraindítottam a telót, és semmit nem látott már rajta. Pedig ezt sim kártya nélkül csak zenére használtam.
Ezért is vettem inkább 16GB-osokat, azokkal még ilyet nem nagyon tapasztaltam. Nameg egy utolsó próbaként most ezt a 200-ast megnézem ha "CD"-ként használom, elszáll-e...

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#106) -=RelakS=- válasza --HARDCORE-- (#105) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Olvasd vissza!
64GB-os kártyára én is felírtam 64GB-ot, de csak az első 4-8GB volt elmentve, kártyától függően!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#107) --HARDCORE-- válasza -=RelakS=- (#106) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Működik, annyi lepett meg, hogy kell egy 4-5 perc mire beolvassa a könyvtár tartalmát a teló. Ez abban mutatkozott meg, hogy akármelyik zenét megnyitottam az első fél órába engedett beletekerni maximum. Most hogy már beolvasott mindent, így már lehet bármerre választani hogy honnan játsszon le.

Amúgy emiatt egy pillanatra én is megilyedtem, van is itthon ilyen 64GB-os ál kártya. De szerencsére csak úgy hozzámvágták annó tesztelésre. Vígan másoltam rá 37GB-ot, az első 7,4GB-ig úgyahogy oké, utána már csak 10 másodpercek.. :D Aztán h2testw és már írhatatlan is lett teljesen.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#108) -=RelakS=- válasza --HARDCORE-- (#107) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ó, hát az én rekordom vinyóról az volt, mikor állást váltottam, és köteleztek rá, hogy a céges cuccokat töröljem. Miért is ne? Teljesen érthető.
A gond csak az volt, hogy biztonsági mentésnek használtam a mappát, amiben több heti/hónapnyi anyag volt. Több, mint 500ezer fájlt számolt össze, és valami másfél órán át tartott a törlés XD (igen, sok apróxar)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#109) pusszycat válasza -=RelakS=- (#108) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért nem formatáltál? :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#110) -=RelakS=- válasza pusszycat (#109) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Voltak rajta olyanok, amit nem akartunk törölni. Szerintem még az IT-s csávó sem látott ilyet, azért nem másoltuk le a szükséges dolgot, aztán format XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#111) --HARDCORE-- válasza -=RelakS=- (#108) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

:D Akkor nemsokára utólérem, csak a képek könyvtárában 309.000 file van. :D Egyelőre nem tervezem a törlésüket persze. :D

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#112) winhate válasza Grodd (#63) üzenetére


winhate
őstag

Na ez undorito beszolas volt.

A tobbieknek koszonom az epito jellegu kritikat.

Neked nem.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#113) kave kedvelo


kave kedvelo
újonc

Sziasztook!!ki tud 512 gb valodi micro sd kartyat?? A jofogason 14 k ert tudok postaval... kulfoldrol nem olcsobb... wisht felejtsem el?? Ja olyan a kartya hogy huawei es vmi 300 mb/s ez kamu??nem talaltam jobb helyet.. bar a wishen 4000 ft ert mar van verbatim 512 gb micro sd!!ez kamu?? :Y ?? Irjatook ide:gogyika@gmail.hu irjatok surgosen!!vagy akar ide is!!vagy tudjatok mit hivjatok fel:06304699041 most hivhattok mert telo kozelbe vagyok!!vagy itt nincs fenn olcson??irjatok surgosen... ui:a kave topikba miert nem irtok ill nekem?? Ja es mi a velemeny a huawei smart 2019 okostelirol?? Tenyleg elfogadja az 512 gb micro sd kartyat?? Es sztereos?? Hang tesztet hol talalok??irjatook.. na off de bocsi.. na off ell.. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.