Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na látom most igyekezett a cikk írója. Talán nem lesz akkora flame mint szokott az ilyen jellegű cikkeknél.
Kíváncsi vagyok mennyivel maradnak el ezek a kijelzők a Samsung megoldása mellett.

(#2) fornettisuti


fornettisuti
veterán

terjedjen es legyen olcso

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) Wapmester


Wapmester
senior tag

az az igazság, hogy nem mindenkinek van otthon ilyen virtuális szemüvege, egyenlőre leginkább a gamerek játékszere ők biztosan ráharapnak a 4K-s dolgokra emiatt, de másoknak egyenlőre nem sok haszna lesz a 4K kijelzőkkel szerelt készülékekkel.

(#4) myckie2 válasza Wapmester (#3) üzenetére


myckie2
őstag

"az az igazság, hogy nem mindenkinek van otthon ilyen virtuális szemüvege"
Mivel még meg sem jelentek.

(#5) max-pain


max-pain
senior tag

"Az Everdisplay 734 ppi-s képpontsűrűségről ír, ám számításunk szerint „csak” 539 ppi-ről van szó ekkora felbontáson és képméret/képarány mellett."

Hat akkor rosszul szamoltok, mert ez tenyleg 734 ppi...

(#6) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Érdekes, hogy PC-n is elég nagy erőforrás kell a vr-hez, kérdés, hogy tényleg kell-e ez a mobilokba. Persze sose lesz egy mobil olyan részletes grafikájú játékkal stb ellátva mint a pc, ezért nem is értem, hogy ha tegyük fel ugyan az.a vr program elérhető pc-re és mobilra is, miért kínlódnék a részlet szegényebb mobillal? Lehet elég sarkallatos példa de azt hiszem érthető.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#7) Wapmester válasza myckie2 (#4) üzenetére


Wapmester
senior tag

Gear VR, Oculus Rift?

(#8) Xaels válasza myckie2 (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Gear VR-t lehet venni már, Google Cardbox is elérhető persze ezek még nem az igazán profi cuccok mint a Vive vagy az Occulus.

(#6) Seangaijin nem csak játékra lehet ám használni...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) ZooLLeR válasza max-pain (#5) üzenetére


ZooLLeR
tag

Ezt akartam írni én is.Megelőztél:)

Farhát eladó.

(#10) McSpy


McSpy
őstag

A 4K-s mobil kijelző leszívja az akkut,ez még korai :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#11) gutriqper


gutriqper
tag

Hm. Okosórába jó lehet az AMOLED panel. Ha ügyesen megoldják, akkor igen sokat bírhat az óra alaphelyzetben, hiszen a fekete szín előállításakor jóformán 0 a kijelző fogyasztása.

(#12) Xaels válasza gutriqper (#11) üzenetére


Xaels
félisten

A fekete színt nem állítja elő ;] Egyébként meg az AMOLED sem az igazi, sokkal inkább olyan technológia kellene mint az e-ink vagy a mirasol.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) a510 válasza max-pain (#5) üzenetére


a510
aktív tag

539 200 ppi2 (négyzet)-tel keveredhetett

(#14) energy4ever


energy4ever
addikt

Egy kerek kijelzo hogyan lehet 400x400-as? :F

(#15) Locutus


Locutus
veterán

Ezaz, végre rendes amoled kijelzőt több telefonba.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16) Danny365 válasza energy4ever (#14) üzenetére


Danny365
őstag

Értsd: a sugara 200px. (persze gondolom érted, és a 400x400 tényleg értelmetlen, de a gyártók így szokták feltüntetni)

(#17) myckie2 válasza Wapmester (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Gear VR valóban elérhető, de az Oculus hivatalosan nincs kiadva, csak a fejlesztői verziók elérhetőek.

(#18) mate.93


mate.93
csendes tag

AMOLED panelnél lényegtelen mekkora a felbontás, lehet a 6" phableten 10000x1000pixeles is, ugyan annyira meríti az akkut, mintha 320x240pixel lenne. A méret a lényeg, nem a pixelszám. Az már más kérdés, hogy a procit/gpu-t mennyire fogja leszívni, ezáltal mennyire esik vissza az akku üzemidő, de maga a pixelek nem jelentenek gondot az akkunak. Azt hiszem valamelyik tesztnél volt is egy ilyen, hogy miért lényegtelen az AMOLED képernyőknél a pixelszám.

(#19) Bone123 válasza max-pain (#5) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Hoppá, megkövetem az Everdisplay-t, rosszul kalkuláltam. Köszi a javítást! :R

(#20) #15419392 válasza gutriqper (#11) üzenetére


#15419392
törölt tag

szerintem ott nagyon hamar beégne, testvéremnek amoledes nokiàja van és a gombok 5 hónap után màr látszottak :/

(#21) Quasi_modo válasza #15419392 (#20) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nekem meg egyik amoledes mobilom kijelzője sem égett be. Használat függő (is) a dolog.

valami

(#22) Fejvadi válasza fornettisuti (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

+1

(#23) gerii


gerii
addikt

Lesz mivel eladni az új csúcsmodelleket...
VR-be biztos jó lesz.

(#24) Wapmester válasza myckie2 (#17) üzenetére


Wapmester
senior tag

pedig az Oculus-t igazán normálisan piacra dobhatnák, de lehet tényleg csak a gamereknek kell így sok értelmet nem lenne egyenlőre, ez még ki kell forrjon, időbe telik mire elérjük azt a szintet, hogy ilyen virtuális izéken fogunk játszani.

(#25) falijja


falijja
őstag

Terjedjen csaj az oled....nem is a 4k, csak legyen több amoledes teló, ami közül lehet válogatni. :K

(#26) Kékes525


Kékes525
félisten

VR-be jó, amúgy felesleges.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27) csongi


csongi
veterán

Es mi fogja ezt kihajtani, es mennyi energiaba kerul?
Es mik fogjak tamogatni? Szuper kepe lesz csak eppen a szuperkep fog laggolni :).
Ez mar szerintem a felesleges erofitoktatas. Inkabb holografikus kijelzobe fektessen ennyi energiat. :) a sik kijelzonek lassan csak jelene es multja lesz, a jovoje mar lathato :D

(#28) freeapro


freeapro
senior tag

azt hittem ez tv lesz :)

(#29) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Reméljük ez már nem lesz túl "pixeles". ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) Quasi_modo válasza csongi (#27) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

a sik kijelzonek lassan csak jelene es multja lesz
Nem mondod...

valami

(#31) ncc1701


ncc1701
veterán

Kellett ez, mint a falat kenyér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.