Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

4GB :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) korpicschess


korpicschess
veterán

Kattintás gyűjtő cím.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#3) sekli válasza z0d1AK (#1) üzenetére


sekli
addikt

nem, az a gigabyte, de ez gigabit...
úgy jó, ahogy a cikkben van.

(#4) z0d1AK válasza sekli (#3) üzenetére


z0d1AK
veterán

jogos :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Én meg azt hittem az adatátvitel 4 Gb-es... azt szokás így megadni, furán is hatott a DDR2.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#6) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Én nem tudok ehhez mit hozzáfűzni :Y

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#7) Depression


Depression
veterán

Mivel egy telefonban nem szokás memóriákat cserélgetni, így feltételezem ez a cikk azoknak szól, akik kíváncsiak a telefonokban megjelenő technológiákra.
A leglényegesebb ebben a cikkben talán a fogyasztás csökkenése, ami a mai telefonok legnagyobb hátulütője.
Feltételezem eddig sem a memória fogyasztotta a legtöbbet, így talán 5-10 perccel hosszabb üzemidő érhető el, de már ez is egy apró lépés.

memória chipeket mindig is gigabitben adták meg, míg a memória modulokat gigabájtban. (helyesen írtam, magyarítva van)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) Egzee


Egzee
őstag

Akko ez öttizenkettőőőő!

(#9) Rickazoid válasza Depression (#7) üzenetére


Rickazoid
addikt

"memória chipeket mindig is gigabitben adták meg, míg a memória modulokat gigabájtban. (helyesen írtam, magyarítva van)"

De a chipet nem teszik telefonba, csak modullal, a cím meg mobilokba tehető memóriáról szól, a bevezető pedig memóriamodulokat emleget. Arról már csak a cikk szövege szól, hogy a 4 Gb a chipek kapacitása akar lenni és nem a kész modulokra vonatkozó érték, amit a cím és a bevezető sugall.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.