Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kchris78 válasza pusszycat (#90) üzenetére


kchris78
veterán

Hát azért olyan nagyon ne istenitsuk mar oket... Ha nekik TETSZIK valamelyik típus akkor azt veszik meg mert ők aztán TÉNYLEG megtehetik. Ha nem érdekli őket a telefon ugyanúgy nem veszi meg a legdrágábbat mint az akinek kevesebb pénze van és eleve meg se tehetné... Csak van egy szerintem azért szűk de feltűnő réteg akiknek ez státuszszimbólumként jön le (még mindig) és erőn felül megveszik ezeket a típusokat. Itt a MA-n szerintem sokunknak belefér de ha nem lenne hobbink a telefónia nem vennénk meg. Aki igazán gazdag annak minden termékkategóriában belefér hogy ezen az árszinten költsön (kaja, bútorok, egyéb elektronikai cikkek, utazás) és nem csak abban ami a hobbija.

[ Szerkesztve ]

(#103) Duree válasza bayarena (#98) üzenetére


Duree
veterán

Sajnos fején találtad a szöget.Maximálisan igazad van.

duree54

(#104) mjani1172 válasza kchris78 (#101) üzenetére


mjani1172
addikt

Egyetértek, de az a bizonyos réteg szvsz nem szűk, sokan vannak. Az előzményekből is látható, bár az erőn felül mindenkinek mást jelent. Van aki azt nem gondolja annak ha 2 évig nyögi a részletet, minden hóban a fizetése 15% - át betolja egy telefonba.

(#105) mjani1172 válasza bayarena (#98) üzenetére


mjani1172
addikt

Ezzel nem értek egyet.

1.A telfon használati tárgy, viszont a gyártók úgy készítik hogy egyre nehezebb megvédeni, mind az elejét, mind a hátulját,ez mellett nem is praktikus, és még a fogása is rossz, kellemetlen, csúszik. Ha meg sérül akkor értelmetlenül drága javítani.

2 Én mindenemre vigyázok, szeretem ha jól néz ki, és nem a hibákat látom és bosszantom magam ha ránézek. Legyen az egy autó, egy ház, egy cipő, egy óra,vagy egy bicaj.
Ez inkább mentalitás mint anyagi helyzet
Ez amikor el akarod adni, akkor anyagilag is megtérül.

(#106) Anaren91 válasza D1Rect (#48) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ne haragudj meg de pl miért is kellene nekem kifizetnem egyben a telefont. Futná rá, nem is fájna, mert két hónap alatt félre tudnám tenni rá a pénzt. Beszéljünk most az iPhone 7 esemről. Kint élek németben, kell az elofizu így is úgy is, nincs kedvem lebara, lyca meg stb vackokkal szarakodni. Korlátlanul hivok, sms ezek és jár mellé 10 giga net. Teloval együtt 80€ ból kijarja amit tudom hogy ki tudok fizetni (egyben is kifizethetnem a telot de minek azért hogy havi 40 eurót spóroljak?) így is úgy is két évente cserélek telot, ha lejárt a két év kedvezménnyel kihozom a következő iphonet, a mostanit meg eladom. Szal nem fájna kifizetni egyben, de minek? Inkább veszek a hónapban még 2 ps játékot, vagy elkvazom vagy akármi. És jah tok kényelmes vonják havonta nincs vele gondom, a pénzem meg elkoltom másra...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#107) D1Rect válasza Anaren91 (#106) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem haragszom, mert nem tudom, hogy ott milyen feltételekkel adják az előfizetéshez a készülékeket.
Idehaza nem éri meg szolgáltatónál venni a telefont.
Mondjuk a havi 40€ spórolás egész jól hangzik 24 hónapra, de ha nem spórolás, csak egyben előre kifizeted, akkor nem hangzik jól.

(#108) Fred23


Fred23
nagyúr

(#109) Kasya válasza Fred23 (#108) üzenetére


Kasya
nagyúr

The Vkworld S9 is expected to launch in Spring 2018, probably soon after the Samsung Galaxy S9 makes an official debut.

(#110) bayarena válasza mjani1172 (#105) üzenetére


bayarena
aktív tag

Ez olyan, mintha vennél egy új S mercit, aztán rárakatnál a gyönyörű bőr ülésekre egy a gyárinál sokkal ganébb védő huzatot...
Elveszti a lényegét...
Ez teljes mértékben anyagi kérdés...azért vigyáznak az emberek annyira a drága telefonjukra, mert ez a legnagyobb értékük...pedig ez csak egy szaros telefon...de inkább szakadt cipőben jár, de kell neki az iphone/s8, de persze ez az össz vagyona, ezért "vigyáz rá", elrontja tokokkal:D:D
Ahelyett, hogy akkor venne egy középkatgóriás telefont...úgyis csak fb-oznak az emberek, meg net...ennyi...az esetek 2%ban használják csak ki egy csúcs telefon előnyét a középkategóriás telefonokhoz képest...
Ez a valóság...
Aki megteheti, hogy S mercit vesz, az élvezni is akarja, nem rontja el egy üléshuzattal...
ugyan ez...én sem rakok a telefonra semmi szaros tokot meg fóliát, mert élvezni akarom a szépségét...

(#111) #64189184 válasza Kasya (#1) üzenetére


#64189184
törölt tag

Továbbra sem bejövős a lekerekített kijelző :( S7-nél még jó volt, hogy lehetett választani, kár volt elvenni azt az opciót.
Remélem fogára / érzetre viszont a hetes széria vonalát hozza majd, a nyolcas nekem túl "törékeny"
Ha valóban ilyen lesz (igen nagy rá az esély) megnyugodhatnak akik az ujjlenyomatolvasó elhelyezését kritizálták. Mondjuk én a +-on is elértem.

S6-hoz képest pont ott nyúlt bele a Samsung az S7-be ahol leginkább kritikát kapott, úgy látszik most is ezt teszik majd, szimpatikus :K

[ Szerk. ] nem válasz akart lenni!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.