Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Egyre tobb a hitel reklam...

(#2) Mustaros válasza Kasya (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Ez teljesen normális ... legtöbb magyar csak hitelre tud ilyen kaliberű készüléket venni :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) batai15


batai15
félisten

Tetszik.

(#4) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Beleintegrálhatnák már végre a kijelzőbe az ujjlenyomatolvasót. Elég bedesz lenne.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#5) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Ennél is az lesz, mint az utóbbi időben debütált összes telefonnál, - márkától függetlenül - hogy mire megjelenik már a bemutatón semmi újdonság nem lesz, mert mindent kiszivárogtattak..

(#6) zozzo72 válasza .Szaki. (#5) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Az újdonságok sem annyira szenzációsak,mint 5-6 éve ...

(#7) D1Rect válasza Mustaros (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha valakinek nincs annyi pénze, hogy letegye a telefon árát egyben, akkor nem neki való az a telefon.
Ugyanígy, ha nem tudod egy vállrándítással elintézni, hogy betört a kijelző, akkor dettó nem neked való az a telefont.

(#8) myckie2 válasza D1Rect (#7) üzenetére


myckie2
őstag

A vásárlók 99%-a nem így tudja. :D

(#9) jUUh


jUUh
addikt

Jól néz ez ki. :K

Samsung Galaxy S23+

(#10) bagkri01 válasza D1Rect (#7) üzenetére


bagkri01
őstag

Azért sokan megveszik részletre és fizetik x évig. Mondjuk ezt én sem értem. Én azért a pénzért nézek körül telefon téren amennyit szánok rá és próbálom az igényeimnek legjobban megfelelő készüléket kiválasztani. Én mondjuk elvből nem adok egy telfonért 200-250 k-át, nagyon túlzásnak érzem a mai árakat.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#11) kbyte1024 válasza D1Rect (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

jóóóóóóó akkor én 3-at veszek ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) Hobbbyt válasza D1Rect (#7) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Így van.

Sajnos sokan a valós anyagi helyzetüket mérlegen kívül hagyják mikor ilyenekről döntenek.
Be kéne látni, hogy nem való csúcs teló annak aki nem tud havonta 80-100k-t félre tenni anélkül, hogy durván mellőzne minden mást.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#13) madd dogg válasza D1Rect (#7) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ha viszont van annyi pénzem, de nem akarom egy összegben kiadni, mert jöhet bármi az életben, ami miatt szükségem lehet hirtelen mégegyszer a nagyobb összegre, akkor nem rossz ez az "ingyen hitel". Nyilvan nem ingyen mert hűséget vállalsz, de én már 2005 óta telekomos vagyok, szóval nem izgat a hűségidő.

(#14) NavySeal válasza D1Rect (#7) üzenetére


NavySeal
senior tag

Azonban, ha van miért is ne vehetné mondjuk kamatmentes részletre?
Addig is nála marad az a pénz. Persze, ahogy írtam csakis akkor, ha meg van rá a pénze és szigorúan kamatmentes részletre...szvsz

#13 madd dogg: megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#15) Szakiii


Szakiii
addikt

Remélem kicsit minőségibb lesz mint az s8, s7 nagyon minőségi cucc volt szerintem viszont s8al nálunk a cégnél elég sok gond van, kollégám kijelzője 2 hónap alatt beégett, főnököm telóját meg állandóan rángatni kell hogy kamera tudjon fokuszálni... Én s7esemmel meg 0 hiba, barátnőmé szintén úgy hogy egyik 1,5 éves másik meg 1.

(#16) mizoli válasza D1Rect (#7) üzenetére


mizoli
addikt

Az első mondattal teljesen egyetértek.
A másodikkal nem egészen. Azért dühöngeni szabad :D

(#17) .Szaki. válasza D1Rect (#7) üzenetére


.Szaki.
addikt

Amellett, hogy egyetértek veled, megjegyzem, hogy nem csak az vesz részletre (kamatmentes!) mobilt, akinek nem fér bele. Legjobb barátom pl gond nélkül megengedhetné magának, hogy egyben vegye meg a mobiljait, mégis mindig részletre kéri. Azt mondja neki így sokkal kényelmesebb, ha meg valami van, akkor a maradékot kifizeti egyben a fenébe.

(#18) NandorHUN válasza Kasya (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Sok Adblocker miatt lehet az lesz majd, hogy S9 teszt végére beteszik a PH!-sok a Provident vagy Budapestbank ajánlatát :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#19) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Megint szinte zero előrelépés, kicsit desgn variálás.
S6 óta már ez megy.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#20) #06658560 válasza NandorHUN (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem az s8 eléggé nagyon elszakadt az s6-s7 párostól.

(#21) NandorHUN válasza #06658560 (#20) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, de csak design-ban.
Sebesség, RAM, kijelző, kamera minden egyébben gyakorlailag nem történet előrelépés. Max egy paraszthajszálnyi.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#22) #06658560 válasza NandorHUN (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

De ha elég mindenre, miért kelljen minden évben hatalmas és forradalmi újítást bevezetni? Hogy nagy számokkal lehessen dobálózni? A kamera így is az egyik legjobb a mezőnyben, ahogy a hardver is.

(#23) NandorHUN válasza #06658560 (#22) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem ezzel semmi gondom nincs, nem is mondtam, hogy lenne. :)

Mobil fejlesztés teljesen lelassult és bállt. Már nincsenek forradalmi ötletek meg újitások.

Én ezt csak arra mondtam, hogy anno Galaxy S1-S2 -S3 korában sokkal markánsabb különbségek voltak. És a + összeg amit befizettél tényleg úgy érezted, hogy volt mire.
Ma már ugye nem ez a helyzet.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24) Kasya válasza NandorHUN (#18) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mar varom a flagshipek alatt az olyan reklamokat, hogy "elorendeles hitellel csak most csak neked akciós THM mellett".

(#21) NandorHUN: S6-rol valtottam S7E-re. Nem ereztem hosszu tavon a sebessegben elorelepest. Most valtottam Note 8-ra, es ugyanazon hasznalati szokasaim mellett nem lassult meg be, mint az S7E.

(#25) fairi válasza Szakiii (#15) üzenetére


fairi
addikt

Kezdetben s7-tel is volt baj, lehet olvasni a topicjában, enyém '16-os áprilisi és garanciáztatni kellett a kijelző miatt. S8-ál nem korai szériás hibák voltak?

(#26) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem nagyon tetszik :K

kengyel

(#27) Szakiii válasza fairi (#25) üzenetére


Szakiii
addikt

Azt nem tudom, munkatársam nyár végén vette és ma mutatta hogy be van égve, főnököm kamerája meg első perctől rázós megoldással működik.

(#28) pusszycat válasza Szakiii (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Főnököd fél gariztatni inkább rázogatja? ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) D1Rect válasza NavySeal (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert nem adják olcsóbban.
2 évig eladják hozzá a drága lakosság csomagot pluszban, nincs ingyenebéd, meg ingyen hitel se.
Az meg, hogy valakinek ne legyen pár havi jövedelme félre téve, az vicc.

(#30) Freiherr válasza D1Rect (#29) üzenetére


Freiherr
őstag

Magyarországon a lakosság 80 vagy 90 %-ának semmi megtakarítása nincs, ez hivatalos adat.400-500€-s háztartási gépeket vesznek többéves hitelre, nem csúcstelefont, ez az igazán pusztító.:(

XXX

(#31) Szabcsizz válasza D1Rect (#7) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Az első bekezdés azért erős volt. Ezt azért ne reklámozd inkább. Attól mert valaki nem tudja éppen egyben letenni,az már nem is neki való? Jesszusom...

(#32) pusszycat válasza Szabcsizz (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van ugyanakkor a másik véglet aki gond nélkül meg tudná venni az aktuális csúcs telefon mégis középkategóriást vesz mert nem akar játszani rajta és az enigma kódot sem akarja feltörni vele. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Kasya válasza Freiherr (#30) üzenetére


Kasya
nagyúr

En olyan 50% koruli szamot hallottam minap a Kossuth radion. Vagy en emlekszem rosszul (lehet).

(#34) Freiherr válasza Kasya (#33) üzenetére


Freiherr
őstag

Lehet, hogy én voltam pontatlan, szerintem valahol a kettő között lehet a valós szám.

XXX

(#35) moleculez


moleculez
veterán

Hitelugyintezo ismim mondta, intézett már jelzáloghitelt iPhonera.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#36) mjani1172 válasza Szabcsizz (#31) üzenetére


mjani1172
addikt

Pedig így van.Nem neki való.Magyarországon mindig többet akarnak mint ami járna nekik.Persze nagyon sokan jól élnek, sok drága autó van, sok drága ház, stb.. de ha egy telefon megvétele gondot okoz,akkor az anyagi lehetőségeken túlmutat.

[ Szerkesztve ]

(#38) mjani1172 válasza D1Rect (#37) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem ez nem igaz. Látható hogy van lóvé, költenek mind a b.rom. A fizetések is emelkedtek, nem lehet semmire alkudozni mert valaki rögtön lecsap rá. Két éve ez nem így volt.

(#39) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nem tetszik a render.

[ Szerkesztve ]

(#40) Mr.Silkó válasza D1Rect (#29) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha valakinek van pár havi jövedelme félretéve – ahogy te fogalmaztál –, akkor az jobb, ha azt egyben elkölti egy telefonra?

[ Szerkesztve ]

(#41) jacis


jacis
nagyúr

Kíváncsi leszek mit hoz majd mint újítás. Ránézésre nem sok új van benne. Persze ettől lehet lesz valami nagy dobásuk.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#42) moleculez válasza mjani1172 (#38) üzenetére


moleculez
veterán

Tényleg nem igaz. Mert szerintem az több mint 63%, másrészt meg nemhogy az életszínvonalát nem tudná megtartani, de úgy kb semmit sem. Lehet, hogy olyan helyen élsz, hogy pont ezt a réteget látod, akinek azért emberi megélhetés jut, és Neked az a "természetes", de sajnos van másik oldal is. De azvis lehet, hogy én tekintek többet lefelé, és érzékenyebb vagyok a nyomorra, meg az éhezésre, és én látom rosszul. De pl hogy az eBay/Vatera licitálás miért szaporodott el, miért kapkodnak el mindent? Lehet, ennyi idő alatt hozta meg a hatását a marketing, plusz akik eddig megtehették, hogy az új iPhonért sátoroznak, ma már inkább Vateráznak egy "nullaperces-bontatlan"-t. Szóval nem inkább ők is visszább vettek, és nem több pénze lett az embereknek.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#43) mave13 válasza D1Rect (#7) üzenetére


mave13
őstag

Nem azért, de speciel lett volna pénzem annyi, hogy egyben kihozzam az S8-at a boltból, mégis inkább részletre vettem a T-nél, mert kamatmentes, és nem fájdalmas annyira. Akkor most nem nekem való a telefon?
Van rá kötve biztosítás, úgyhogy a törést kb. vállrándítással intézném el. Akkor most mégis???

A Gear Soprtot egyben kifizettem a SES-ben, és nem zavart különösebben... mégis arra a hónapra elfogyott a pénzem.

Szóval, szerintem ennyire végletekben nem kéne gondolkodni.

#29: jelenleg gyakorló orvosként nincs pár havi jövedelmem tartalékban, gyakorlatilag máról holnapra élek, ugyanis egy hónapon belül minden tartalékomat kénytelen voltam fölélni... Van ez így. De attól még nem kevesebb az egzisztenciám, és nem is alszom rosszul, vagy ilyesmi. Most ez van. Majd lesz jobb.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#44) jacis válasza mave13 (#43) üzenetére


jacis
nagyúr

Persze ezt mindenki maga látja adott pillantaban, hogy neki mi a jó. 👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#45) HarleyCustom válasza mave13 (#43) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#46) NandorHUN válasza moleculez (#35) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk aki 300-400 ezerért vesz új telefont annak alapból sincs sok esze. :D

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#47) jacis válasza NandorHUN (#46) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez egy korrekt kijelentés Tőled. Grat. 👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#48) D1Rect válasza mave13 (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

"Nem azért, de speciel lett volna pénzem annyi, hogy egyben kihozzam az S8-at a boltból, mégis inkább részletre vettem a T-nél, mert kamatmentes, és nem fájdalmas annyira. Akkor most nem nekem való a telefon?"

Ha egy telefon vásárlása fájdalmas akkor nem neked való.

(#49) mjani1172 válasza moleculez (#42) üzenetére


mjani1172
addikt

Lehet neked van igazad, nem tudom én teljesen máshogy látom.
A vaterazas meg divat minden szart megvesznek, eladnak.
Olyan bútorokra, számítogépekre licitálnak ami már csak szemét.

(#50) mjani1172 válasza mave13 (#43) üzenetére


mjani1172
addikt

Szomorú, hogy értelmiségiként, orvosként, nem gondolkodsz semmit előre, az utolsó filléred elköltöd,műszaki cikkekre.

Ezek a műszaki dolgok nem neked valók. A te anyagi szinteden ez erőn felül van. Mint egy munkásnak az S merci.

Talán ha euróban írom kevésbé fáj. Nemrég volt nálam egy német és egy holland cég képviselője, szóba kerültek a fizetések, és a telefonok. A keresetük olyan 5000 euro körüli volt, és egy kb 150-200 euros moto meg samsung volt náluk.
Ennél drágább nekik nem kell mondták, , mert nem fáj ha valami történik vele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.