Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) kchris78 válasza pengwin (#3) üzenetére


kchris78
veterán

Szerintem ezzel a gondolatmenettel még nagyon sok mindennek nincs értelme.
Pl. nincs értelme pl mosogatógépnek (én nem használom mert nem látom értelmét de ettől nem fikázom le akinek van) meg a mosógépnek sem.. Ezekkel is ugyanúgy mint az Apple Watch-csal kényelmesebb az ember élete. Az hogy kinek megfelelő az ár-érték arány az egyéntől függ. Kinek mennyi pénze van és mire akarja költeni. Fikázni amiatt hogy megveszi szerintem hülyeség (és általánosítani hogy csak azért veszi meg mert az Apple jól megmanipulálta). Azt sem értem amikor hatalmas újdonság elvárásokkal esnek neki a tesztelők és csalódva hozzák a negatív véleményt hogy nem hoz semmi igazán újat... Hogy is hozhatna amikor ez csak egy _kiegészítő_ termék (a nevében is benne van hogy kiegészítő). Egy tesztelő viszont leírta a lényeget hogy ezt mindig csak pár mp-re kell elővenni és megnézni milyen értesítés/stb van rajta. Ha hosszabb a teendő akkor már a telefont kell elővenni. Ez válasz arra hogy úúúú milyen kényelmetlen már ezt a kis kijelzőt nyomogatni perceken keresztül... Pont arra szolgál hogy ne kelljen folyton előkapni a telefont hogy érkezett e valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.