Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#140) Arcoss válasza old_artist (#131) üzenetére


Arcoss
csendes tag

Az a helyzet hogy megnéztem a nokia tesztel de nem láttam semmi pixel hibát, de egy érdekes dolog volt egyszer fel-fel villantak irtó pici fehérpöttyök(lehet csak egy két kicsi porszem megcsillant rajta, ahogy mozgattam a fejem) a képernyő közepén, de ezt nem tudom mégegyszer előidézni, pedig próbáltam, lehet csak az én szemembe volt a hiba :)
A piros olyan durván el volt szálva hogy 80százalékról visszavettem 18ra, képzelhetitek hogy néztek ki az emberi fejek, csak úgy vírítottak a pirostól, meg alapból minden rozsaszines volt :)
Most így a szememnek beállítotam a szineket és megvagyok elégedve, szép minden, Crtmhez hasonló képet kapok(nem csak színileg hanem minőségileg is), de majd jön a kalibrátor....
Én kökeményen munkára vettem kiadványszerkeztés, grafika, képfeldolgozás...
Eredetileg az 22"-es eziot akartam amin itt is volt teszt, de szerintem nem érte volna meg azt a +66ezret ehhez a monitorhoz képest....Ezért is örülök hogy volt ez a teszt és rábukantam, mert jó alternatíva. Köszi mégegyszer a tesztelőnek!
Annyit tudnék még mondeni hogy sokkal szemkimélöbb a crthez képest(100HZn ment), de ez már lehet inkább crt-tft kérdés...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.