Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Ez nekem is megvan, de az első fél percben ástam egy gödröt amiből nem tudtam kijönni. :DDD

Történt ez egy hónapja, azóta nem indítottam el. De majd próbálkozom még vele, most a hírt olvasva egészen meg is jött a hangulatom hozzá.

(#2) hoffman_


hoffman_
nagyúr

évek óta nézem az ikont a steam storeban. nagyjából két hete játszottam vele először XO split screen barátokkal, rögtön egyben 12 órát. azóta megvettem a négyes pakkot és annyit játszunk vele, mint évek óta semmivel. óriási ez a játék :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) #20655360


#20655360
törölt tag

Leástam a pokolig, aztán letöröltem. lol Ez csak barátokkal buli. :)

(#4) big-J válasza hoffman_ (#2) üzenetére


big-J
őstag

Most nezem, mekkora trutyi, hogy split screen nincs PC-n...

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Csak nekem tűnnek ezek a "Kismillió példány fogyott belőle, meg ilyen-olyan eladási rekordokat döntögetett..." című cikkek klikkvadász bulvár tukmának?!

Véletlenül sem kötekedés képen :N , de felfigyeltem rá, hogy mostanában eléggé megszaporodott ezeknek a száma és hírértéke speciel nekem totál irreleváns, mivel tuti nem az alapján fog érdekelni egy játék, hogy hány százmilliót adtak el belőle, meg mi fekszik leginkább a manapság annyira "emelkedett közízlésnek", sőt. Inkább az a statisztikám, hogy valahogy éppen ezek érdekelnek a legkevésbé...

Jó tudom, nem kell rájuk klikkelni, akkor meg csak egy vélemény volt, ennyi...

(#6) XuChi


XuChi
addikt

Kipróbàltam, kb 15-20 perc utàn töröltem. Borzalom. Ezt nem nekem talàltàk ki :D

(#7) oriic válasza SunMount3r (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont emiatt érdekes olvasni az ilyen statisztikai híreket, mert senki sem gondolná hogy ilyen sok elmegy belőle. Gamer világban 20 milliós eladás bőven az átlag felett van (sőt), főleg ha nem a szokásos bejáratott franchise-okról van szó. (COD, BF, stb)

Live-Die-Respawn

(#8) hoffman_ válasza big-J (#4) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igen, ez nagy nyűgöm nekem is, sok játéknál megfosztják a pc-t a split screentől, amitől falnak megyek...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) pengwin válasza SunMount3r (#5) üzenetére


pengwin
addikt

szerintem semmi klikkbét nincs egy ilyen cikkben, igenis komoly hír, ha egy indie stúdió vagy egy ilyen nem átlagos játék ilyen eladásokat produkál.
van, ahol az 1, 3, 5 milliós eladásoknak is örül a stúdió, mint majom a farkának (pl. Paradox/Colossal Order, ha már pont ma volt róluk is hír):
Released to critical acclaim one year ago on March 10, 2015, Cities: Skylines has rapidly built a community of over two million players across Windows, Mac, and Linux PCs, setting records at Paradox Interactive for the publisher’s fastest-selling title in company history.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.