Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Two Point Hospital... bár a magyar egészségügy lenne ennyire átlátható, egyszerű és jól finanszírozott! Remélem a Samurai Shodown-t Switchről gyorsan átrakják Windows-ra miután befejezték a pénzbeszedést és a bétatesztelést.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) Norb79 válasza GreatL (#1) üzenetére


Norb79
őstag

Two point az jön gémpasszba is, remélem szintén holnap. :)

(#3) Wesder válasza Norb79 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Igen. Day1 GamePass-os.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Norb79 válasza Wesder (#3) üzenetére


Norb79
őstag

Bocsánat, félreérthető voltam, Xboxon tudom, hogy így lesz, a pc-s ultimate gamepasszra gondoltam, hogy remélem abba is holnap. :)

(#5) Wesder válasza Norb79 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Norb79 válasza Wesder (#5) üzenetére


Norb79
őstag

Igen, ezt láttam, de a "soon" ez lehet holnap és lehet mondjuk március 1. is, na erre próbáltam célozni, hogy remélem az előbbi, és holnap lesz a napja, hogy "soon" van PC-n is, nem csak Xboxon. :)
/szerk: És ez azért érdekes nekem személy szerint, mert holnap és holnapután délután lötyögősen vagyok, hétvégére meg már tele vagyok programmal, szóval ha kockulni szeretnék kórházépítés témában, és szeretnék, akkor az holnap és holnapután lehetséges. Csak hogy teljes legyen a sztori. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Norb79 válasza Wesder (#5) üzenetére


Norb79
őstag

Még nincs itt a soon. :(

(#8) Wesder válasza Norb79 (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Console GamePass-ban sem làtom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Norb79 válasza Wesder (#8) üzenetére


Norb79
őstag

Reggel már le tudtam tölteni, és meg is adta a "gyógyítsd meg az első beteged" achievementet. :) Este folytköv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.