Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idegen lény


idegen lény
őstag

Csodálkoztam is volna, ha pont a Shenmue nem csúszik még pár évet, évtizedet, évszázadot... :) Majd csak akkor hiszem el, ha látom. Xbox-ra nem is jön? PC-re igen, Xbox-ra nem? :Y

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2) oriic válasza idegen lény (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak PS4 és PC.

Live-Die-Respawn

(#3) idegen lény válasza oriic (#2) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Akkor ez megint egy erős plusz a PS4 mellett. Igen erős. Remélhetőleg újra átütő lesz, mint annak idején, ha már ennyit dolgoznak rajta.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4) 3L1T3 válasza idegen lény (#3) üzenetére


3L1T3
addikt

Biztos nagyon átütő lesz! :U :DD :DD :DD :DD Vicc az egész

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#5) b. válasza idegen lény (#3) üzenetére


b.
félisten

ebből én már jót nem tudok kinézni....

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) idegen lény


idegen lény
őstag

Most miért fanyalogtok? Nagyon látványos és a zenéje is szívbemarkoló! [link] Azért nem bánnám, ha a lány fülbevalója engedelmeskedne a gravitációnak. :U

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#7) idegen lény válasza idegen lény (#6) üzenetére


idegen lény
őstag

És a szeme is lehetne mandulább.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#8) idegen lény


idegen lény
őstag

Nem értem, miért nem jön Xbox-ra, hiszen az első két rész megjelenik idén azon is.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#9) 3L1T3 válasza idegen lény (#8) üzenetére


3L1T3
addikt

Valószínű ideiglenes exkluzív. Bár én azt mondom ne jöjjön! :D Botrányos az egész játék! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#10) idegen lény válasza 3L1T3 (#9) üzenetére


idegen lény
őstag

Ember (vagy akárki)! A Shenmue-ról beszélsz! Olvasd el itt az utolsó kommentet, aztán menj, és gondold át az életed!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11) 3L1T3 válasza idegen lény (#10) üzenetére


3L1T3
addikt

Hat jó! :U Meghalni egy jatekert? Maga a Shenmu az elet? Biztos ez a normalis hozaallas egy jatekhoz? 🙄😁😁😁😁

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#12) idegen lény válasza 3L1T3 (#11) üzenetére


idegen lény
őstag

Nyilván irónia, de zseniális, és valahol átérzem, pedig én annak idején csak elkezdtem a játékot, de a kiscicát nem felejtem el soha, beégett az agyamba. Ma már nem szokatlan dolgok ezek egy játékban, de akkoriban még nagyon újnak, különlegesnek számítottak, mint például a valós idejűség, napszakok, évszakok váltakozása, az akkoriban még megdöbbentő részletesség, grafika. Az egész hátborzongató volt.

"Számomra a Shenmue olyan, mintha a testem belülről tele lenne pici páncélszéfekkel, több millióval, és mindegyikben Shenmue lenne" by karfiol :C

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#13) 3L1T3 válasza idegen lény (#12) üzenetére


3L1T3
addikt

Jó megelőzte a korát, de azért nem kell leborulni előtte. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#14) b. válasza idegen lény (#12) üzenetére


b.
félisten

Te a régi 1-2 részről beszélsz ami miatt nekem még a fiókban Dreamcast gépem van eredeti Shenmue játékokkal én meg arról beszélek, hogy 1 év halasztás nem kevés, valami oltári nagy gond lehet és valószínűleg méltatlan lesz a folytatás, főleg ezzel a kritikán aluli videóval, amit te is belinkeltél.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) yericho800


yericho800
aktív tag

Shenmue?? Gyerekek mekkora game volt az már akkor?? Kevés ilyen cím van sajna... :)

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#16) idegen lény válasza 3L1T3 (#9) üzenetére


idegen lény
őstag

Értem, hogy mire utalsz, de valójában most sem exkluzív, mert akkor a PC-sek nem dobtak volna össze rá hatmillió dollárt. Biztosan átgondolták, hogy ezt a rettenetet azért mégsem adhatják át a rajongóknak, mert meglincselik őket, vagy ami még rosszabb, visszakövetelik a pénzüket. :DDD De ismétlem, nekem nagyon tetszik így is. Biztosan én vagyok igénytelen, de nem értem, hogy mi nem tetszik rajta nektek. Nyilván a grafika, de szerintem Switchen van ennél gyengébb is. Tudom, ez Nintendóra nem jön, pedig nagyon odavaló lenne. Ők értékelik az egyedi játékokat.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#17) johnyblaze válasza idegen lény (#16) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Láttál róla gameplayt? vagy te már a trailer alapján eldöntötted hogy szar lesz? :N

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#18) idegen lény válasza johnyblaze (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

Nekem pont, hogy tetszik. De mindenki fanyalog, úgyhogy biztos ócska, ők értenek hozzá. Én nem értek hozzá, csak játszani szeretnék vele. Szerintem nincs még róla gameplay.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

A SEGA ma hajnalban jelentette be, hogy a Shenmue 1 és 2 "végső változata" még 2018-ban meg fog érkezni PlayStation 4-re, Xbox One-ra és PC-re is.

Lehet volt már hít itt. Ha tényleg ennyire jó, ránézek. Szerencséjük van, hogy az első kettő remake-ből lesz Boxos változat is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kickstarterből összerakott gametől nem várom, hogy elérje az eredeti giga költségvetésű szintet.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) idegen lény válasza janeszgol (#19) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez már egy hónapos hír. Azért vedd figyelembe, hogy ezek már nagyon régi játékok.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.