Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Melyik lenne az a néhány kisebb PC-s játék? Én egyet se látok. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) oriic válasza Csapoati (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-esre gondoltam. :D Javítottam. GR2 talán a legnagyobb premier a héten, meg persze a HW2 béta.\o/

Jövő héten szerencsére már jön a Resi 7.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) rdt89


rdt89
addikt

RWBY: Grimm Eclipse igéretesnek tűnik, reméljük nem 10 ezer forint vagy afelett nyit mint az Attack Titan tette.

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Pár hónapja már figyelem ezeket a listákat és kb. annyi jön le, hogy PC-re töredéknyi játék jön ki a konzolokhoz képest. Még Vita-ra is több címet soroltatok eddig, mint PC-re.

Lehet egy PS4-re kellene inkább gyűjtenem PC helyett?! :F

(#5) Csapoati válasza SunMount3r (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez nem igaz, nézz fel Steamre, ott napi szinten dőlnek a játékok. Csak január ilyen PC-s fronton. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) SunMount3r válasza Csapoati (#5) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát pedig ha visszaolvasod ezeket a híreket, akkor sokkal kevesebb PC-s játékot találsz bennük, mint konzolost. Persze lehet a hír írójának kicsit kiesik a PC a horizontjáról, nem tudom, más gamer oldalakat nem szoktam nézegetni. Amikre meg te gondolsz a Steam-en azok főleg Indie címek gondolom, mert az AAA-k nem "dőlnek" az tuti. Persze ezek a konzolosok sem mind húzócímek általában, talán meg kellene találni akkor az egyensúlyt a hírekben ehhez és a minőségibb PC-s kisebb játékokat is beleírni. Nem rég volt egy lista, amiben meg szinte csak PC-s megjelenések voltak, tele iszonyat gagyi "viccnek még elmegy" játékokkal, mintha maga a hír is egy vicc (vagy gúny) lett volna... :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.