Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem tűnik rossznak az u19e. A kamera kapott vajon optikai stabilizátort?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Integrale válasza ghiottone (#1) üzenetére


Integrale
veterán

Sőt, kifejezetten jónak tűnik, részemről nagy kár az Amoled képernyőért, a többi tetszetős.

"Bad reklám is reklám too"

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Egész kellemes készülék és ársáv a HTC-től. Persze OIS nincs benne, de a hardverben már rájöttek, hogy nem a S450 a felső középkategória, ez is dicséretes. :)

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na egész jó.... Ha itthon is normális árban an lesz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát nem tudom, nem rossz.
Nem fogott vastagon a toll, de azért egy Mi 9 mellett kérdés hogy mennyire rúg labdába

Lesz csúcskategória is?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Reménykedtem a 6"-os kijelzőt látva, hogy egy hajszálnyival kompaktabb lesz, de ez azért elég nagy lapát, ahhoz képest.

(#7) TCSZ válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


TCSZ
senior tag

Itthon abnormális ára lesz, mint minden mobilnak. Magyar kapzsiság+ 27%-os Áfa+ Artisjust....

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#8) #22743424


#22743424
törölt tag

Odakinn átszámítva kb 475 dolcsi. Itthon simán 500 dodó felett lesz. Sd 710 - el.

(#10) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Az e verzió hozta a kötelezőt. Viszont itthon szerintem annyira drága lesz, hogy inkább vesznek majd az emberek S10e-t. Vagy valami más, olcsóbb flagshipet.
Kinézetre viszont ezekről már meg nem mondanám, hogy HTC telefonok. Főleg a + verzió kapott elég tucat dizájnt.

(#11) doooo


doooo
veterán

Na... az U19e egész jónak tűnik. Kellemes meglepetés.

(#12) ablack


ablack
senior tag

Desire 19+ egész jónak tűnik, de rakhattak volna bele például egy helio P70-et és nagyobb felbontású kijelzőt. A P35 90ezerért nem olyan jó ajánlat, ráadásul ez még csak a 4/64GB kezdőára.

[ Szerkesztve ]

(#13) Yeffy


Yeffy
veterán

Az U19e tenyleg egesz jo lett, de johetne egy flagship, maradnek a markanal, csak nincs mire valtanom az U11+-omat. Mindegy, orulok, h azert legalabb a kotelezot hoztak.
Hatha meg lesz valami a tarsolyukban.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14) tixem


tixem
addikt

Szimpi, de vajon ven e OIS?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#15) Noukoum válasza #20749568 (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem az eladások nem ezt mutatják:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

A 19e nem is rossz. A 19+ ennyiért valami nagyot kell adni az SoCn kívül. Mert a 47 ezres Honor 8a telóban is ez a hardver van, igaz 3 giga ram mellett.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) #22743424


#22743424
törölt tag

Azért nem ártott volna a 19e- be 730- as Soc. Elhiszem, hogy prémium gyártó volt meg minden de ez így megint nem fog átütő sikert aratni.

(#18) elmepocok


elmepocok
tag

Én azt nem értem, hogy miért kell ilyen alacsony felbontással a 6,2". Kinek fájt volna egy 5,7, ne adj' isten 5,5. Az ember szeme sem folyna ki és sokkal kellemesebb összhatást kelt a készülék nagyobb ppi-vel.

(#19) Narancskoma


Narancskoma
tag

Ilyen hardvert ennél jóval olcsóbban is lehet venni.

(#20) MrPetya19 válasza TCSZ (#7) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én is ettől félek. Pedig tetszik az U19e.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#21) gattolino


gattolino
senior tag

Ez sem lesz egy tömegtermék. 730-al és kicsivel olcsóbban mint ami ez fog kijönni sokaknak jó ár lehetne. De ez a dizájn kicsit 2018 még :)

Vivo X90 Pro Plus

(#22) hmb válasza gattolino (#21) üzenetére


hmb
aktív tag

Sokan leszarjak a designt, csak lenne benne ois meg 5g.remelem lesz iden egy 5g telojuk androidos teloknal meg mindig ok nekem az etalon

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#23) gattolino válasza hmb (#22) üzenetére


gattolino
senior tag

Ebben biztos nem lesz egyik sem. Ez egy felső-középkategóriás kütyü

Vivo X90 Pro Plus

(#24) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Miutan elkezdtem olvasni, egybol letekertem az aljara, latom 90K. Mondom magamban, hmm, HTC-nel csak rajottek vegre, hogy hol a piacuk. Aztan tudatosult bennem, hogy ket telefonrol szol a hir, utana minden a helyere kerult :)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#25) -Skylake- válasza #20749568 (#9) üzenetére


-Skylake-
addikt

Aha... :U

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#26) #16820480 válasza hmb (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem vagyok azért benne biztos, hogy nem inkább a design érdekli az embereket 5G helyett.

(#27) Ádám16 válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem te voltál nem is olyan rég a PH! egyik legnagyobb HTC követője? Mintha akkor is kiálltál volna a gyártó (Sense, plusz HTC dolgok, stabilitás) mellett, amikor már rég volt Xiaomi. Hogyhogy elengedted a márkát?

Btw az U19e rendben van. Még egy HTC-m mindenképp lesz, míg léteznek a telefoniparban.

(#28) #22743424


#22743424
törölt tag

OIS nincs a leírások szerint.

(#29) ghiottone válasza #22743424 (#28) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én se nagyon láttam :( Remélem Hig tech traveler majd teszteli.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#30) enginev3.0 válasza Ádám16 (#27) üzenetére


enginev3.0
félisten

De igen, imádtam, és imádom
Viszont amíg nem tudják követni a trendet, és nem tanulnak a saját hibáikból addig nem veszek tőlük telefont

-Felesleges kávák
-Amoled hiánya
-Kevés SoT-ok

Nekem így mindez felejtős

De viszont pl kamerában a csúcsra törtek, régen pedig általában kullogtak a többiek után kicsit lemaradva, szóval ez jó

Milyen szépek is voltak azok a One x, Sensation Desire HD, HD2 korszakok :))

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) Integrale válasza enginev3.0 (#30) üzenetére


Integrale
veterán

Az az idoszak csak amiatt volt szep, mert diktaltak, nem kovettek.
Viszont szamomra baromsag a divat kovetese, egy jo eszkozt akarok, nem dizajn kiegeszitot.

Nezz meg egy U11+-t, nincs felesleges kava, k.jó SOT, Amoled nincs (reszemrol szerencsere, mert rosszul vagyok tole).

"Bad reklám is reklám too"

(#32) Yeffy válasza Integrale (#31) üzenetére


Yeffy
veterán

Pontosan!

Egy aprobb rancfelvarras kene csak neki, de az is csak hardveres teren, meg mindig egy remek kis telefon szamomra. :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#33) =Mentor= válasza #20749568 (#9) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ezt mire alapozod? Fel kéne már fogni, hogy a Xiaomi a 4. legnagyobb mobilgyártó, a HTC már a top 10-ben sincs benne, kizárólag a múltjából él és elég szomorú, hogy veszi még valaki őket. A most bemutatott készülékek is túlárazottak, ha nem is HTC-nél megszokott mértékben.

[ Szerkesztve ]

(#34) Integrale válasza =Mentor= (#33) üzenetére


Integrale
veterán

és elég szomorú, hogy veszi még valaki őket.

:DDD

Juj! Meselj meg! Vegyen mindenki Sziaomit, mert az occso es jo. Aha persze. Van ketto Xiaomim, egy honap utan bevagtam a fiokba az egyiket, mert egy kalap szar, minosegre foleg. A masikat odaadtam anyosomnak, csak ne lassam, volt egy harmadik is, az fel ev utan tonkrement.

Eleg szomoru, hogy valaki veszi ezeket a retkeket.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#35) Yeffy válasza Integrale (#34) üzenetére


Yeffy
veterán

Eleg szomoru, hogy valaki veszi ezeket a retkeket.

Sose ertettem, minek kell amugy olyanokat irni, mint amire valaszoltal. En szinte kizart, h valaha vennek ilyen telokat, vagy akar huvelyt, egyszeruen nem az en vilagom, meg nagy esellyel szifont sem, megsem szidom a markakat, meg irok "eleg szomoru, h valaki veszi ezeket" stilusu kommenteket.

Az is eleg valoszinu, hogy a kovi telom nem HTC lesz, sajna, pedig nagyon csipazom a mostanimat, de attol meg figyelemmel kiserem oket, es nem pocskondiazom oket, meg ha most valamiert nem is nagyon fokuszalnak a telefonokra.

Mi ertelme ezeknek a frocsogeseknek, sosenem fogom megerteni...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36) enginev3.0 válasza Integrale (#31) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért azt nem mondanám hogy alul felül káva mentes

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37) Integrale válasza Yeffy (#35) üzenetére


Integrale
veterán

Szandekosan irtam igy, ostoba hozzaszolasra, ostoba hozzaszolas. Mindenki azt vesz, amire igenye es penze van.

"Bad reklám is reklám too"

(#38) Yeffy válasza Integrale (#37) üzenetére


Yeffy
veterán

Tudom, egyet is ertek, nem is neked szolt az a resze. :B
Igy van.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.