Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A Xiaomi és a BKK BBK márkái nagyot mennek. :C

Samsung Galaxy A54

(#2) janeszgol válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Plane, amiota a Huawei-t kicsinaltak, azota van ez a Xiaomi letamadas.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha elkészül a csak robotokat foglalkoztató gyáruk lesz itt kánaán, mert olcsobban fogják tudni adni a telót. Fizu nem kell nekik csak egy kis olajozás. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) clon válasza pusszycat (#3) üzenetére


clon
aktív tag

Ez tetszett "olcsobban fogják tudni adni a telót" :D mert ezért csinálják nem a profitért :DD

(#5) pusszycat válasza clon (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most is jó árban vágják hozzád, hát majd akkor. A többi ürgéhez (céghez) képest, persze. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) clon válasza pusszycat (#5) üzenetére


clon
aktív tag

Én emlékszem a Huawei is így kezdte (pedig azokat biorobotok rakták össze) és mikor elérte a Huaweit a "korlátozás" már mekkora is lett az ára Huawei=Samsung=Apple valahogy egy árkategória volt már nyoma sem volt a "jóárazásnak".
A Huawei helyett az almárkája a Honor volt jóárazott de ott meg voltak kompromisszumok meg támogatás hiány (pl. ugyanaz a vas nem kapta meg a főverzió frissítés mindegyikét a Huaweihez képest pl. Honor 8, Honor Play, stb.).

(#7) janeszgol válasza pusszycat (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha ugy dragul az olaj, mint a benzin vagy a dizel, akkor lehet visszacserelik oket emberre.
A chip hianyrol nem is beszelve. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) pusszycat válasza janeszgol (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De tudod miért van chip hiány? Mert beadták az oltással. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) janeszgol válasza pusszycat (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

:D
En 5G felhot fingok. Bableves utan erosebb a jel. (Oltott vagyok. Bar harmadikat nem kerek, eleg a ketto.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) pusszycat válasza janeszgol (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

2 pfizer van a válamban. Mindezt azután miután átestem rajta kb. 1 napig álmos voltam és du. másnap reggelig aludtam, nálam ennyi volt a covid. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) joey04 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


joey04
titán

beugrottak a huawei helyére. kínai le, kínai be.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.