Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) #97246720


#97246720
törölt tag

a sok fos kínai klónok miatt olyan nagy a 4.x aránya, meg hát sok cserbenhagyott telefont se frissíti a gyártó, bár a hamisító sárga gyártók is hajlnak már az 5.x meg a 6.x fele...a csigaevő alkafos is már az 6.0val adta ki a szoftverhibás pixi4(5)jét...hú de megbántam azt a fost hogy megvettem...azt kerülje mindenki aki teheti... visszatérve én max 30-35% plafon részedésre szavazok.ennél több nem lesz mivel nagyon sok gyártó csak a zászlóshajóiz frissíti, a közép és alsókategóriát már lef#ssa nagy ívben

a microfos meg lehúzhatja a wc-n a mobilos rendszert.nem hogy fejlesztenek rá, hanem egyre többen hadják el. ma tudtam meg hogy a dead trigger2 játékot már nem frissítik wp-s rendszerre...meg még nagyon sok app az amit nem lehet elérni...az új uwp-s messenger f#s, átlag 30másodperces betöltési idővel,ugyan ez a facebookkal is...az ms sok munkát és időt öl bele egy halott fejlesztésbe...mi értelme egy ferrárinak motor nélkül...sajnos a win10mobilellal is ez van, hiába csinálják ha nincs lassan nem lesz mit használni rajta...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.