Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Teljes a paletta a Vodánál Marshmallowos készülékekben, szóval nincs baj. A többi szolgáltató le van maradva.

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Segitek: szemet gyartok, szemet google, minek jon a nougat, ha meg a marshmallow se jott ki a keszulekemre, nekem mar megjott, nekem mar sose fog megjonni, felesleges evente uj fwt kiadni, bezzeg a masik rendszernel.

Topic zarhato. ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Igazából én most jöttem rá, hogy ezeknek a hireknek, amik arról szólnak hogy X android OS-ek hány százalékon vannak , semmi értelme nincs :) Úgy értem most nem mindegy hogy 15 vagy 30? 100% úgy se lesz. Majd jön a következő verzió, meg az azutáni verzió , meg az azutáni, stb stb és mindegyiknél lesz ilyen hír, hogy már 15%-on az X verzió. Kit érdekel? : :)
Annak lenne hirértéke ha mondjuk nem jönne soha több frissités és mondjuk olyan lenne az aktuális OS hogy bármely telefonon elfut, akkor jöhetne olyan hir hogy 100%-on az X OS.
Na jó abbahagytam :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#4) tomboy0013 válasza iNfAntRy (#3) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha egy rendszerre nem jönne többet frissítés arról maximum olyan hír lenne, hogy eltűnt a süllyesztőben.

(#5) helixP válasza Zirowe (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Kiegészítés: haha, még mindig van JB/ICS/GB/Froyo, biztos a kínai dzsunkákon.... stb. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

50%-on áll a Lollipop és a Marshmallow, az szerintem elég jó arány. Mert ugye ez nem az eladott készülékeket jelenti, hanem az összes működő droidos eszközt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Nekem MIUI 8 van 5.1.1 alapon Augusztusi biztonsàgi csomaggal. MM nem hozott sok változást, innen az N verzió lenne fejlődés.

Froyo csak nem akar kihalni ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Arcanus válasza iNfAntRy (#3) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Azért a fejlesztőknek mégis ad valamilyen képet, hogy az alkalmazást hanyas android verziótól készítsék. Mégiscsak könnyebb Android 4.1-től fejleszteni, mint vissza portolni egészen 2.3.6-ig.

Én kifejezetten örülök, hogy a Lollipop - MM kombó 50%-nál jár. Még egy-két év, és eltűnik a süllyesztőben a JB-Kitkat és nem kell bajlódni a style-okkal. (a GB, ICS-re józan ember nem fejleszt)

[ Szerkesztve ]

(#9) kzsola25


kzsola25
újonc

Telekomos Huawei P8-ra mikor jön a Marshmallow?

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Én már az utódot várom.

(#11) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Froyo igazán kihalhatna már,el nem tudom képzelni ki használja

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#12) janeszgol válasza Arcanus (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

1-2 év? Kár lenne "kihalasztani" a KitKatet, ugyan is a forgalomban lévő táblagépek egy részén az van. Most teszteltek valami krumplis játékot, annak az ICS is elég (4.0.3).
A legtöbb KK-s tablet is 1 giga rammal jött, majd (számomra) érthetetlen módon a Lollisak már csak fél gigával. Talán ezért is stagnál a piac. Csórikám megnézi a specet és látja csak fél giga van, akkor megtartja a régi tabletet. Lollisak kilőve. Meglátjuk majd a Marshmallowos tableteket a belépőben.
(A kedvenc táblám, a Huawei T1 7.0 is KitKates.)
Szerintem 1-2 év múlva a KK vagy a 4.3 lesz a minimum.

(#13) Obyboy válasza kzsola25 (#9) üzenetére


Obyboy
addikt

A Huawei P8 topicban nagyobb eséllyel kapsz rá választ mint itt.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#14) beccyboy válasza Scrydhan (#11) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Nekem van egy Defy a fiókban, ha olyan helyre megyek, ahova nem akarom a rendes telóma vinni, és előny a cseppállósága. Néha frissítget, úgyhogy én is hozzátettem kicsit ahhoz a 0,1 %-hoz :D

Caffeine addict.

(#15) KoryHu válasza Scrydhan (#11) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Jelen. Tablagepen kis játékokra gyereknek tökéletes.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#16) Wesder válasza KoryHu (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Froyo nem jött ki tabletre, az első tabokon Honeycomb volt ha jól emlékszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Tim82 válasza Wesder (#16) üzenetére


Tim82
nagyúr

Rosszul emlékszel. Pl. az első Samsung Galaxy Tab (P1000) is Froyo-val jött ki.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18) Wesder válasza Tim82 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Sorry :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) janeszgol válasza Arcanus (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Ott a Skype híre. Andoid 4.0.3 és felfele, iOS 8 és felfele, illetve a Win 10 (Mobile), WinXP és felfele marad a támogatás. Nem lesz támogatott a WP 8 (a PCW 2016/08 számában WP 8.x volt írva, szóval a 8.1 sem valószínű). Nyilván ezt úgy döntik el, hogy megnézik, melyik verzió népszerű az adott az OS-ből.

[ Szerkesztve ]

(#20) Fejvadi válasza Scrydhan (#11) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem is emlékszem mikor láttam már.

(#21) Tomi_Ohl válasza Wesder (#7) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Pedig MM-et 100%, hogy fogsz kapni, N viszont kérdéses (de van rá esély).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#22) KoryHu válasza Wesder (#16) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Hát pedig a Huawei ideos elég tablet forma :)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#23) atike


atike
nagyúr

Nagyobb ez a szám, mint gondoltam... Én simán 10% alá tippeltem volna... :)

(#24) #97246720


#97246720
törölt tag

a sok fos kínai klónok miatt olyan nagy a 4.x aránya, meg hát sok cserbenhagyott telefont se frissíti a gyártó, bár a hamisító sárga gyártók is hajlnak már az 5.x meg a 6.x fele...a csigaevő alkafos is már az 6.0val adta ki a szoftverhibás pixi4(5)jét...hú de megbántam azt a fost hogy megvettem...azt kerülje mindenki aki teheti... visszatérve én max 30-35% plafon részedésre szavazok.ennél több nem lesz mivel nagyon sok gyártó csak a zászlóshajóiz frissíti, a közép és alsókategóriát már lef#ssa nagy ívben

a microfos meg lehúzhatja a wc-n a mobilos rendszert.nem hogy fejlesztenek rá, hanem egyre többen hadják el. ma tudtam meg hogy a dead trigger2 játékot már nem frissítik wp-s rendszerre...meg még nagyon sok app az amit nem lehet elérni...az új uwp-s messenger f#s, átlag 30másodperces betöltési idővel,ugyan ez a facebookkal is...az ms sok munkát és időt öl bele egy halott fejlesztésbe...mi értelme egy ferrárinak motor nélkül...sajnos a win10mobilellal is ez van, hiába csinálják ha nincs lassan nem lesz mit használni rajta...

[ Szerkesztve ]

(#25) tomboy0013 válasza #97246720 (#24) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hihetetlen hogy bárhová megyek az unintelligens fosozásodra bukkanok, kicsi ez a fórum :D Áruld már el mi köze a MM piaci részesedésének a Microsoft-hoz, vagy egyáltalán ez hogy jön ide? Vagy ez megint csak a szokásos flame generálás tőled?

(#26) #97246720 válasza tomboy0013 (#25) üzenetére


#97246720
törölt tag

nem tilos a vélemény nyilvánítás :) figy.ami fos az fos is marad...ezen nem kell a fanatikus winfos rajongóknak szépíteni semmit, jobb úgysem lesz, csak fosabb... nincsenek app fejlesztések, amiket meg fejlesztenek rá az mind hibásan műkődik, az is csak kínlódik az uwp appjaival, elég siralmas eredménnyel...és még a,semmibe vezető úton kíséritek? ti tudjátok... :) a mai windows mobile helyzetét semmivel sem lehet se szépíteni,sem dícsérni, több a hátránya mint az előnye...

(#27) tomboy0013 válasza #97246720 (#26) üzenetére


tomboy0013
veterán

De ez mit keres itt te ökör? :D Feltünt hogy itt MM-ről van szó vagy te most tényleg ilyen szörnyen buta vagy? :D Jó ez csak költői kérdés volt, ne válaszolj, elég egyértelmű a dolog. Mellesleg Nexus-t használok. Gondolom azt tudod hogy android van rajta. Esetleg indítás egy Google keresést a biztonság kedvéért. Jah hogy te azt sem ismered. Mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#28) #97246720 válasza tomboy0013 (#27) üzenetére


#97246720
törölt tag

nagyon bunkó vagy tudod-e? de hát bunkóknak áll a világ, a bunkók a királyok ...legyek én is bunkó hogy király legyek? ennyire nem alacsonyodom le hozzád... amúgy látom nem fogtad fel hogy mire írtam írtam...de mind1, ha csak ennyit bír elfogadni az elméd akkor caak sajnálni tudlak... tudtommal sosem sértegettelek, te meg engem állandóan...,PONT,részemről veled vége, nem kell olvasnod amit írok csak görgess át rajta,ennyi,neked meg ez nehéz...

[ Szerkesztve ]

(#29) tomboy0013 válasza #97246720 (#28) üzenetére


tomboy0013
veterán

jajajajaj irgum burgum de megmondtad :DD Besírok rajtad

[ Szerkesztve ]

(#30) storm3


storm3
senior tag

Csak a gyari rendszereket nezik? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#31) #97246720 válasza storm3 (#30) üzenetére


#97246720
törölt tag

ebbe nem tartozik bele a főzött romot használók aránya...ha azt nézném akkor az MM kevesebb lenne...

(#32) Wesder válasza #97246720 (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Minden rom benne van, ami képes a google szolgàltatàsokat futtatni, illetve a play àruhàzat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) RaveForce válasza #97246720 (#24) üzenetére


RaveForce
veterán

Az megvan hogy az alcatel ugy 10eve mar kb annyira csigaevo mint te? Kinai mar ezereve.... masreszt deadtrigger2 frissites... 2-3 eves jatekra megis milyen frissites? Androidra se jott ki mar ezereve semmi nagyobb dolog hozza :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#34) Wesder válasza RaveForce (#33) üzenetére


Wesder
félisten

DT2-re 7.19.-én jött frissítés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) RaveForce válasza Wesder (#34) üzenetére


RaveForce
veterán

Azert irtam hogy nagyobb dolog... kb par uj stukit beleraktat aztan jonapot... ami mondom nem is gaz mert mar par eves jatek... nyilvan nem fejlesztenek vmire amit mar a legtöbben meguntak :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#36) Wesder válasza RaveForce (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Félreértettelek sorry :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.