Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) BenHans


BenHans
addikt

(#2) HawerKing; (#6) Csapoati; (#12) joey20: Lehet félreérthető voltam.

1) Nem gondoltam hogy azonnal történne, a jövő viszont bármit hozhat ha erre is építenek és növelik a gyártókapacitást. Szerintem az erejükből kitelik...
2) Nem gondoltam hogy minden gyártó meglépné (pl nem örülnék ha pont a HTC lenne az aki átáll mert pl nekik nagyon fekszik és amúgy is korrektek a snapik, de annak sem örülnék ha hátrányosan érintené a HTC-t egy csúszás a Qualcomm miatt, stb.)
3) Viszont ha az Apple tőlük hozza akkor a HTC és a Sony is megtehetné, ez nem elvi kérdés.
4) Ingatag talaj ez hogy mindenki a Qualcommra támaszkodik, mert egy csúszás nem csak az eladásokban látszódhat meg, hanem ha elterjed hogy problémásak a 810-es készülékek és lehozza még a blikk is az megint érzékeny dolog, és nem tudnak mit lépni.
5) Az Intelt még ne említsük.....

(#14) GeryFlash: Lehet én kívánok túl sokat, de ha én idén szeretnék venni egy flagshipet, mindegy melyik gyártótól akkor abban ne egy kényszerből visszavett órajelű elcseszett SoC legyen hanem egy olyan ami úgy működik ahogy megálmodták. Vagy köszönjem meg hogy választhatok aközül hogy a) várok még egy évet a 14nm snapira vagy b) vegyek Samsungot vagy Almát? Hát ha belegondolok inkább az "a" választ jelölném meg de kicsit idegesen.

(#17) Dare2Live: "Másrészt aki hosszabb távra vesz mobilt annak Exynos a legnagyobb szivás, nincs rá se CM, se AOSP = nincs hosszú távon (18hó+) rá támogatás." Igaz, erre nem is gondoltam.

"Egyrészt nekem a hír fura ott van pl az LG G Flex2, fogdosták, tesztelték.... és senki nem írt szokatlan melegedésről/throthlingról." Ez viszont nekem is feltűnt, remélem igazad lesz és nincs nagyobb probléma.

Viszont ha hozzátesszük amit pengwin írt hogy: "Az "csak" fullHD, azért nem melegszik. De az S810 lényege a QHD kijelzők meghajtása lenne." alátámasztaná azt, hogy a HTC M9/Hima miért csak FHD lesz 810-zel, és csak a később megjelenő(pletykák szerint augusztus) 5,5" + 810-es Hima "Ace Plus" Phablet lesz csak QHD, mert elvileg addigra javítják a 810-est.

Persze ez is csak feltételezés, de érdekes összefüggés lehet.

(#29) Bar1: Ez sem jó hír... :W

Na de lényeg a lényeg, hogy remélem el van túlozva az egész, vagy ha igaz is akkor időben javítják és egy problémamentes bestia kerül a felhasználók kezébe. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.