Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) zippofcy válasza Enszuke (#43) üzenetére


zippofcy
senior tag

A zsarolás? Folyamatosan :D Valami elmarasztaló bírósági ítélet is született már ez ügyben, ha ugyan nem több. Guglizd ki nyugodtan, az Intelnek kb. 2000 óta ez a gyakorlata.

Amúgy a procijaik mocskosul drágák, ár / teljesítmény arányában köszönő viszonyban nincsenek az AMDvel.
C2D-t 3 éve cseréltem le egy PhenomII-re, itt vettem vkitől újonnan, tesztelt volt a második két mag bekapcsolhatóságára, úgy került vmi 24 ezer Ft-ba. Egy PhenomIIx4 3.6 ghz. Mondanom sem kell ma is mindenre bőven elég. Játékok alatt is csak 100+ ezer Ft-os VGAk amiket nem bír kihajtani és azok is csak kis felbontásokon. Három év alatt kétszer volt kék halálom, videót vágok meg tömörítek rajta közben egyszer sem lépett ki, stb. A két kék halál bootolás után volt gondolom a winfos baromsága.

Pl. egyik haverom azért vette meg anno a 4870x2 VGAt 130 ezerért mert kikapcsolt vsynccel a Quake Arena engine bugja miatt COD4-ben előnye volt a többi játékossal szemben ha 200 fps-el ment neki a gama.
Vagyis azért költött 300+ ezer Ftot gépre hogy 1024x768-ba toljon rajta egyetlen játékot amiben azok akik havi 25$-t kiadtak a catalyst haxra, szanaszét alázták. ;] (végül is ő is csalt)

Na ebből látszik Einstein milyen okos volt mikor megaszonta hogy "Csak két dolog határtalan: a Világegyetem és az emberi ostobaság. De az elsőben nem vagyok biztos." Mármint abból hogy már akkor megmondta ezt mikor még nem is volt se intel se PCk se online játékok ;]
(Lehet végtelent mondott nem tudom nem voltam ott ... infinite vagy unlimited vagy vmi más? Mind1 a lényege ez.)

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.