Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nehezen tudom elhinni... bár valamit tényleg lépni kell.

[ Szerkesztve ]

(#2) Lirion


Lirion
addikt

Jól értem, hogy a tervek szerint az s40-ből is nativ alkalmazások futtatására képes rendszert fabrikálnak, gyakorlatilag okostelefonná varázsolva? Azért az eléggé odab*szna... :D

(#3) plus44


plus44
veterán

van miből...bőven. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Vtwo válasza Lirion (#2) üzenetére


Vtwo
senior tag

Én is így értelmeztem.Nem, lesz semmi,ha meglépik.
Az árcsökkentésnek már épp ideje.

[ Szerkesztve ]

(#5) tjb007 válasza Lirion (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valami olyasmi.
Amúgy már elkezdték a durvulást, ha az S40 -es telefonokba is ilyen hardvert fognak pakolni akkor lesz itt ne mulass.

(#6) amanoba válasza plus44 (#3) üzenetére


amanoba
őstag

áá, pont ezt akartam írni én is. :))

arra azért kíváncsi vagyok, az átlagjúzer mennyire fogja megérezni az árcsökkentést..

tjb007: és made in hungary!

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

na végre. csak észhez kap a nokia végre?!

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) plus44 válasza amanoba (#6) üzenetére


plus44
veterán

Semennyire. Amit elvesz (esetleg) a Nokia, azt duplán rárakja majd a szolgáltató. Esetleg ha függetlenül veszed, de itt még azt sem hiszem, hogy érezné bárki.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) Misály válasza tjb007 (#5) üzenetére


Misály
addikt

Ezzel a huzassal pikkpakk vilagelso okostelefongyartok lesznek megint.

(#10) robertel


robertel
senior tag

Azt nem értem, hogy symbiannál miért nem fűzi kegybe az egészet? S40,S60, most valami Anna vagy mi:)
Miért nem egy verziót használnak mint a wp7, android, ios?
Az biztos, hogy wp7 mellett ha symbian is fejlődne az nagyon jó lenne nekik, nem is beszélve meegoról, ha az n9 sikeres lesz, szeritnem azt is fejlesztik, márpedig miért ne lenne sikeres?

Karma

Értem, igazából nem ástam bele magam annyira symbianba, de az S40 az már nem most is okostelefon plattform?

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#11) Karma válasza robertel (#10) üzenetére


Karma
félisten

Mert az S40 és a Symbian (aminek csak egy verziója az Anna) két eléggé különálló rendszer. Közös alap van alattuk a modem miatt, de ezen túl közük semmi.

“All nothings are not equal.”

(#12) tjb007 válasza Misály (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

Páran már kikeltek magukból és szidják a Nokiát amiért ezek a "szarok" 1GHz -es processzort meg 512MB RAM -ot kapnak, az N8 meg marad úgy ahogy van,

(#13) robertel válasza tjb007 (#12) üzenetére


robertel
senior tag

Az biztos, hogy mostanság nem cserélem a telómat, de jó olvasni, hogy nagy lesz a verseny, főleg őssztől, jön ugye új iphone is, mango, év végén icecream.
Ha olyan jó árakon lesznek majd, akkor lehet beválallok egyet második tleónak, de csak ha jó fizut kapok majd:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#14) Misály válasza tjb007 (#12) üzenetére


Misály
addikt

Miert azt gondoltak visszaveszik oket es procit cserelnek bennuk?:D

(#15) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Ideje lenne.. Biztos sokkal nagyobb lenne a kereslet :K

(#16) papamaci791 válasza tjb007 (#12) üzenetére


papamaci791
tag

Érdekes, bár valahol logikus lépést látok benne.
Sokan írták már különböző hozzászólásokban, hogy nagyon rá vagyunk kattanva az okos telefonokra. Közben megfeledkezünk azokról a rétegekről akiknek egy "feature" v. "felokosított" telefon bőven elég. Esetleg szeretik a "klasszikus" Nokiát v. nem fogta meg őket a tapi képernyő.
Nekik ezek a készülékek megfelelőek lehetnek, így talán a sebességgel sem lesz gond. :)

Felsőbb éghajlaton megint más kicsit a helyzet. WP7, mint elsődleges platform. N8-bol lehet ilyen változatot fogunk majd látni!? :F

(#17) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Az egyelőre csak Java alkalmazásokkal bővíthető platform megnyitása várhatóan október 25-én, a Nokia World 2011 rendezvény során kerül bejelentésre, mellyel együtt az első „felokosított” termékek is bemutatásra kerülhetnek.

Ahogy Balázs mondaná:

"Felokosított telefon? Ugyan már! Nekünk igazi okostelefon jár!" :))

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#18) Probber


Probber
őstag

Ez a "felokosítás" nagyot fog szólni, főleg ha még a 10 százalékos áresés is berobban (ami lehetne akár 20 is :D ).

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#19) papamaci791


papamaci791
tag

Nem rossz a 10%. Év végéig még sok minden beleférhet. ;]
Remélem az új bejelentések inkább a részvények és nem a készülék árakat fogják felfele húzni.

(#20) Lenry


Lenry
félisten

Eldar Murtazin nevéről csak nekem ugrik be mindig valami WoW-os törp NPC?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az a baj, hogy az árcsökkentés a hivatalos Nokia márkaboltokat érinti, a netes áruházakra szinte semmi hatással nincs, mert ott már alapból olcsóbb minden készülék... Épp pár napja csökkentették több készülék árárát 15%-al, akkor a 10% miért olyan hihetetlen?

:U

[ Szerkesztve ]

(#22) Sofian


Sofian
őstag

Hamár S40... Valakinek van infója a Nokia 3030 illetve 303 néven futó modellekről? Vagy ezek valami keleti csodák lesznek?

(#23) Vikthor válasza =Mentor= (#21) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hát ja, ráadásul, ki az aki a Nokia boltban vásárol telót többért, mint egy normálisabb GSM boltban olcsobban ugyanazt? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#24) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Azt a fene wp7 telefont hoznák már ki minél előbb...

(#25) lmisi válasza Probber (#18) üzenetére


lmisi
senior tag

Főleg valami hájtek halláserősítővel :N
Ezek az s40 telefonok elég gyenge hardverrel futnak, az erőforrások jó részét lekötik az alapfunkciók. Nincs 3d, kicsi képernyő, 0 fejlesztési tapasztalat.
A megnyitáskor elenyésző számú alkalmazás lesz rá és ha lesz is a felhasználói élmény talán a futottak még kategóriába esik, jó esetben. A böngészés kínlódás velük, csak sos vész esetén, ha nincs más.
Pár hónappal ezelőtt a Moto defy-ról át kellett vissza kellett állnom e51-re. Na a telefonáláson kívül mindenre csak legyintettem, pedig az okostelefon volt és 2 évig használtam elötte, de 2 hónap androidozás után mintha 10 évet visszaléptem volna.

(#26) amanoba válasza Vikthor (#23) üzenetére


amanoba
őstag

az akinek számít mondjuk az áfás számla?

nem olyan iszonyatos az eltérés:
újmobil e7 112k
nokiashop e7 120k

újmobil n8 86k
nokiashop n8 100k

khm olcsóbb:
újmobil c3-01 41K
nokia shop c3-01 40k

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#27) próbakocka


próbakocka
senior tag

kb 30-35% lenne a reális hogy valóban a helyére kerüljenek bizonyos készülékek.

(és sajnos bizonyos telefonokat majdnem nullára kellene beárazniuk ... pl. C5-03,
de egy N8-ért sem adnék 55-60-nál többet.)

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#28) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Már ideje volt. örülök neki. :C

Iphone 7

(#29) FET-MEN válasza próbakocka (#27) üzenetére


FET-MEN
veterán

így van főnök.. sajnos ez az igazság. a c5-03 nálam egymásután 3 szor fagyott le a képernyőzárnál. és a szoftver se valami ujdonság

Iphone 7

(#30) Misály válasza FET-MEN (#29) üzenetére


Misály
addikt

hat aki c5-03-at vett az meg is erdemli:D

(#31) FET-MEN válasza Misály (#30) üzenetére


FET-MEN
veterán

még jó hogy nem :DD kiállított készüléknél történt :K

Iphone 7

(#32) rudymester


rudymester
senior tag

Jól hangzik. Remélem a független (hivatalos) piacon is érezni lehet majd. Bár 10% nem is annyira sok, ennyit simán mozog az ár egyébként is. Kell a sokszereplős piac, hogy legyen verseny és húzzák egymást a gyártók!

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#33) FET-MEN válasza rudymester (#32) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát. most a nokia felől csönd van nagyon. szerintem is már beszállhatna a buliba. nagy verseny megy.

Iphone 7

(#34) Vikthor válasza amanoba (#26) üzenetére


Vikthor
nagyúr

N8 az 78k nem 86...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#35) amanoba válasza Vikthor (#34) üzenetére


amanoba
őstag

hja, nejlonzacsiban, töltővel, nem frissíthető szoftverrel, pár hónap bolti garival :U

Direkt a 2 év magyar garos árakat vetettem össze, ha jobban megnézed.

idézet a lap aljáról a piros betűs részből:
"Az Akciós árú készüléket Magyar nyelvű menü nélkül és tartozékok nélkül értékesítjük!"

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#36) Vikthor válasza amanoba (#35) üzenetére


Vikthor
nagyúr

tévedsz, dobozos, full tartozékos teljeskörű Nokia garival, frissíthető szoftverrel, ha jobban megnézed máshol pl... reklámot meg nem akarok, direkt azért nem említek cégnevet, max priviben, ha kéred.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#37) amanoba válasza Vikthor (#36) üzenetére


amanoba
őstag

ide várom a linket, a 2év hivatalos garanciás, n8-ról, 78k-ért.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#38) ch003067


ch003067
addikt

Háth, valamit ki kell találni nekik, az biztos, mert senki nem vesz manapság Nokia telefont, köszönhető ez a " jó kis " Symbian op-rendszernek.... Ami semmire nem jó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.