Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

És a Google Cloud Printtel mi lesz?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) Bocha válasza schawo (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha jól látom, 18 Epson nyomtató tudja: link.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) madd dogg


madd dogg
senior tag

Fizetett hirdetésünket olvashatták.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

És vajon a tervezett elavulást is tartalmazza ez a termék ;] ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) schawo válasza Bocha (#2) üzenetére


schawo
titán

Oh :R

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mikor új nyomtatót vettem direkt olyat kerestem ami működik Linux alatt, legyen scannerje, "olcsó" a festék hozzá (értsd: kapható után gyártott vagy tölthető), és tudjon google cloud printet (mellesleg előnynek tekintettem ha vezeték nélküli is)..
Végül Ősszel egy kifutószériás HP6510-et vettem. Eddig nem bántam meg, mindent tud amit akartam. Bár mobilról nyomtatni eléggé "furcsa" de működik.

Mondjuk eddig egy alkalommal kellett, mikor az öcsém volt csak otthon és a szomszéd szerette volna, hogy egy e-mail címemre küldött holmi legyen már kinyomtatva.. csak mivel este már késő lett volna neki, így nem volt mit tenni, kinyomtattam távolról telefonon át miközben a munkahelyemen voltam úgy 30km-el arrébb... persze ez megoldható lett volna máshogy, hogy az informatikához nem értő öcsémnek magyarázom vagy 5-10 percen keresztül, hogy mit is csináljon...
Végül is igazából rétegigény és vakítás keveréke ez a távoli nyomtatás lehetőség... bár bevallom nem is tudom.. az airprint hogy működik (csak helyi hálózaton át, vagy távolról is).. De ha a másikhoz hasonló akkor kb. ugyan arra jó.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#7) mazsi1911 válasza schawo (#1) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Milenne? Senki sem hasznalja, airprintet meg en hasznalnam es pont jol jott h ezt elolvastam mert nyomtatot akarok venni, persze csakis lezereset, a festekes NAGYON DRAGA hosszutavon sajnos..:/

(#8) QwErTy42 válasza madd dogg (#3) üzenetére


QwErTy42
addikt

+1

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#9) schawo válasza mazsi1911 (#7) üzenetére


schawo
titán

Mármint hogy én senki vagyok?
Hogy lehet ilyen hülyeséget mondani, hogy senki sem használja? :F
Most szoftveresen van megoldva, de jól jönne egy gyári támogatás.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az AirPrint és az AirPlay tényleg nagy jóság, ezekkel mutatkozik meg igazán az iOS és az OS X kényelme. Sokkal egyszerűbb az egész, mint hdmi meg usb kábelekkel bajlódni.

Nem a lényeg a fontos.

(#11) Fr3eWar válasza schawo (#9) üzenetére


Fr3eWar
őstag

HP ePrint?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.