Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Razer Abyssus mirror kurzor nem mozog (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) R4ymisteryo


R4ymisteryo
újonc

Elnézést hogy új topikot nyitok, de már eléggé kétségbe vagyok esve hogy valaha tudom-e még használni ezt az egeret..
Szóval a téma neve adja a problémát. Tegnap este perfektül működött ma meg már nem(kb 2 hetes az egér).
A gombokra reagál normálisan, illetve csökkentett módban működik rendesen de normálban nem(tehát maga az egér nem ment tönkre).

Arra lennék kíváncsi hogyan lehetne ezt a problémát megoldani mivel neten körülnéztem de semmi konkrétum, ami meg a razer oldalán van segítség az semmit nem ér. Csináltam 1 rendszer vissza állítást is hátha, de a probléma megmaradt.

Nagyon szeretem ezt az egeret pláne nővérem rendelte nekem karácsonyi ajándéknak szóval a kétségbe esésem érthető.

Ha valaki tud valami megoldást légy szíves segítsen. Előre is köszönöm.

UI.: Driverek nincsenek fent mivel ehhez nem kell(Ami van driver az csak macrozáshoz van meg a senitivit lehet babrálni). A gép nemrég újra lett húzva, de a mai napig rendesen működött az egér.

OP. Windows7 Ultimate 64bit

[ Szerkesztve ]

(#2) GrooveHero válasza R4ymisteryo (#1) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szia. Próbáld meg a topikjában, hidd el több sikerrel fogsz járni. Legközelbb légyszi használd a keresőt, nem harap :)) Ne nyiss egyből újat.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3) R4ymisteryo válasza GrooveHero (#2) üzenetére


R4ymisteryo
újonc

Értem bocsesz. Köszi a linkért :D

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Razer Abyssus mirror kurzor nem mozog (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.